Jump to content

Moto Zajednica

Sta mislite o pucacima na skupovima

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: SABAC

Pucaci , nesto sto ne podrzavam i sto mi smeta . ali pitanje je da li bi mi smetalo da odem na neki skup a da ih nema , verovatno bi.

oni su nezamislivi deo savakog skupa ne samo kod nas vec u celom svetu tako da pomiren s`tim lako mogu da ih prihvatim a i nekad mada retko mogu  i da uzivam u njihovoj muzici. kad nisam raspolozen za njih jednostavno sednem na konja i odjezdim na kaficu dok se ne umore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Pucanje bi trebalo zabraniti propozicijama skupa.Kome se ne svidja neka to radi u svom dvoristu dok mu dete spava ili za vreme dok mu se tasta odmara.

Ne vredi fora, samo malo, u granicama, ne stalno, jer mi kao narod nismo takvi da znamo gde je granica, nego samo doneti pravila ponasanja na motoskupovima, kao i odrediti kazne.Neka vlast malo radi svoj posao, ipak je to javni red i mir.

Mislim da drugo nista nebi pomoglo jer kad proradi srpski inat, onda bude, ko jel ja e sad cu zinat nek ode ceo motor u pm al mora bre da se zna.

Inace meni licno smeta jer imam ostecenje levog uva nastalo usled detonacija artiljerijskog orudja.

Lako je zajebati motor ako vam ga je drugi kupio i kupice opet ili ste ga zaradili ne izdajuci fiskalni racun ljudima, ko ga je kupio tesko stecenim sredstvima malo ce da razmisli sta mu je ciniti.

Mislite li da devojke vole pucace, bas bih voleo da cujem i njihov komentar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: CBR 600 F4i Sport

Mislim ako vlasniku motora koji puca (pucachu ) lepo, meni je jos lepse...

;)

ae bre, sad vam krivo jer imate ubrizgavanje pa niste u mogucnosti da se i vi igrate pa sad tu nesto osudjujete ljude koji se zanimaju  :D :D :D ;D ;D ;D :D :D :D:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Valjevo

Pa hebiga, neko tako leci komplekse!!! Verujem da organizatori skupova to mogu da rese nekakvim pravilnikom o ponasanju, pa ko bez toga ne moze ne mora na skup. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ako će me sacekati aplauz ko ovoga gore, i ja pocinjem da pucam.

Samo moram promeniti motor. Ima li ko neki jeftin čučavac divljak bez auspuha za pucačinu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Ako će me sacekati aplauz ko ovoga gore, i ja pocinjem da pucam.

Samo moram promeniti motor. Ima li ko neki jeftin čučavac divljak bez auspuha za pucačinu?

 

Pa brate ti si bas siroke ruke,cak bi i kupio motor da pucas. ??? Ja imam bolji predlog da se ti sto pucaju uclane u Lovacko drustvo, pa nedeljom fino u sumu i ozezi. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja