Jump to content

Moto Zajednica

Stage 1 tuning 50cc

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peugeot SpeedFight 3 2t

Pozdrav, posedujem Peugeot SpeedFight 3 2t LC i zanima me sledece: da li mogu da stavim lakse rolnice i da li cu posle toga morati da diram dizne na karbu i da li cu morati da ga stelujem, isto sam video na nekom sajtu da cu morati i uprugicu kvacila da menjam sa tvrdjom i da cu morati da kupim sundjerasti filter. Hteo bih da dobijem vecw obrtaje posto trenutno vrti na 7000~. Mene zanima 8500-9000. Da li cu morati da kupujem neki drugi auspuh koji ce mi dati snagu na vecim obrtajima ili mi je fabricki sasvim okej? Ne mogu da se snadjem na forumu lepo tako da ako se pricalo o ovome jos ranije (a sigurno jeste) molio bih vas lepo da me preusmerite na tu temu pa da pogledam malo druga iskustva. Hvala! 

Edit: zanima me da li moram nesto da radim za mesavinu? Posto dodajem gorivo i vazduh, da li moram da diram i mesavinu, moj skuter ima elektricnu mesavinu kao sto verovatno vec znate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peugeot SpeedFight 3 2t

Cuo sam da sf 3 nije bas pogodan za kit posto skuter nije nekog kvaliteta pa sam mislio neki malo laganiji tuning, ne treba mi sad neko "divlje" ubrzanje i ne zelim da popravljam skuter na svakih 10 dana posto mi je to jedino prevozno sredstvo jer B kategoriju jos nemam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Peugeot SpeedFight 3 2t

Ne znam puno o skuterima kao sto mozete da vidite, tek ulazim u ovaj svet, svestan sam da cu morati da se bakcem sa rolnicama i da isprobavam razne kombinacije pilot jetova i main jetova itd. I spreman sam za to. Zato bih voleo da uz vasu pomoc barem pokusam da napravim nesto. Opet kazem ako se pricalo o ovome slobodni me preusmerite na ty temu bicu vam zahvalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja