Jump to content

Moto Zajednica

Registracija vozila

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

Cao kolege,

 

Ne znam da li na dobrom mestu pokrecem ovu temu, ali ako sam pogresio nek administratori pomere.

 

Samo bih zeleo da informisem da usled vanrednog stanja doslo je do promena oko registracije vozila. Sva vozila koja su registrovana na drugom podrucju, razlicitom od mesta prebivalista kupca do vanrednog stanja su morali da budu tablice odjavljene od stane prodavca zatim sa probusenom saobracajnom se islo u policiju kako bi se pokupila nova saobracajna i nova registracija.

 

Tokom vanrednog stanja je doneta nova odluka, koju smo kolega [mention]drtommy [/mention] i ja na tezi nacin saznali, koja glasi da se tablica odjavljuje od strane kupca direktno na opstini na kojoj je prijavljen kupac, ali se preces odjave i dobijanja nove tablice vrsi preko postanske sluzbe. Salje se preporucena posta na tacnu adresu policijske stanice sa svim dokumentima i zatim se ceka da policija posalje tablicu i saobracajnu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Ja sam u tom sosu, mada još važi registracija ali bih voleo da prebacim tablice i saobraćajnu na sebe. Dakle ja u svojoj PU vratim trenutnu tablicu i saobraćajnu (nisam prijavljen na teritoriji istog grada ako prodavac) ako dobro razumem? Možeš i na pm a možeš i ovde ako ti nije teško detaljnije o ovome. Hvala unapred.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 897 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Ja opet imam problem druge prirode. Na par dana prije nego sto je uvedeno vanredno stanje kupio sam automobil i predao zahtjev za prenos apsolutnih prava. Posto je registracija isticala odlucili smo da registrujemo automobil na starog vlasnika i da nakon zavrsetka vanrednog stanja prebacimo na moje ime. Elem, na tehnickom pregledu nisu mogli da mi zbog neke greske u sistemu produze saobracajnu i izdaju naljepnicu te mi je receno da ce to biti moguce uraditi jedino u MUP-u. Da li je neko imao slican problem kao ja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki - ZZR500

[mention]drmilan_ [/mention]cao kolega,

Ja sam pokusao da nadjem nesto na ovu temu, pogotovo posto mi interesuje koliko se ceka i plasi me da ne zagube dokumenta pa sam se pitao da li je jos neko od kolega registrovao motor u toku vanrednog stanja.
Sto se ove 3 teme tice kada kliknem na svaku od njih izlazi jedna te ista napomena.
4c3c7215cb9fed474dad36965bccef17.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Meni svaku otvara, veliki broj ljudi vidjam na ulicama sa novim tablicama. Sustina je posaljes papire i zovu te da dodjes. Ili se strpis jos dve nedelje dok ne krenu da rade pa odes onda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja