Jump to content

Moto Zajednica

Za sta najvise koristite motor

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 637 postova

Ok zna se za sta se motocikl koristi za voznju naravno:-)Ne znam da li postoji slicna tema a mogli bi malo i o tome dakle za sta vam sluzi motor najvise koji i tip motora vozite pri tome mislim da li ste od onih motordzija koja se tesko i jednom u mesec dana odluci da istera motor i malo provoza i to bude iskljucivo radi zadovoljstva i jos redje za pitovanja duza ili ona druga koja skoro svakodnevno vozika motor a osim zadovoljstva koristi ga i da bi obavila nesto?Ili ste neka sasvim druga grupa?

 

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Motor mi je osnovno prevozno sredstvo. Idem na posao sa njim (oko 20 km svaki dan), u nabavku, na pijacu...

A volim i sa suprugom da provozam i neki djir kad uhvatimo slobodnog vremena. Praktično vozim cele godine, osim kad padne sneg i kada je put zaleđen...

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

:-)Realno stvarno znam ljude kojima sluzi bukvalno za ukras ukljucujuci i lika koga znam ima jedan isti motor 9 g i nikad ga registrovo...a imam i komsu koji s motorom ide bukvalno i u trafiku...

 

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZZ-R1100
2 hours ago, Biker-Boy said:

Vaćam ženske pomoću motora  :D ;)

I kako to ide?

 

Čujem priče da se više nahvataš  buckastih dlakavih bajkera nego cava :jee:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Iskljucivo radi zadovoljstva.Na posao idem peske(celih 20 metara),kad treba nesto po gradu da obavim ili nesto slicno idem kolima ili eventualno uzmem cerkin skuter.Evo bas danas sam seo i provozao se do brane Rovni(30-ak km),nekad kratke relacije nekad duze,zavisi od vremena,uglavnom vikendom celodnevne voznje.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Trenutno je ukras, inace samo ga koristim za zadovoljstvo i zabavu . Za obican prevoz od tacke A do B nikada. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 452 postova
  • Motocikl: ZRX 1100

Sto kaze Gajo, zadovoljstvo i zabava. Ne volim da akam motor po gradu i guzvama, niti to radim. Jedino kad mora.

 

Kada bih mogao jednu stvar da biram prilikom kupovine polovnog motora, voleo bih da to nije motor koji je krljan po gradskim guzvama, radio vise u mestu na semaforima nego sto je vozen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Ja pola-pola i po prigradju i gradu zato sam i uzeo gpz.a 500 jako funkcionalna sprava..a nekad i cisto zadovoljstvo mada i poslovno i rekreativno uvek mi je zadovoljstvo kad ceram bajk...

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3484 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 7 sati, ThePainkiller je napisao:

Motor mi je osnovno prevozno sredstvo. Idem na posao sa njim (oko 20 km svaki dan), u nabavku, na pijacu...

A volim i sa suprugom da provozam i neki djir kad uhvatimo slobodnog vremena. Praktično vozim cele godine, osim kad padne sneg i kada je put zaleđen...

Isto kao i meni! I osnovno i najbolje i jedino prevozno sredstvo (auto nemam već više od deseta godina). Znači celogodišnja vožnja u svim prilikama i uslovima. 

Motor mi služi i za uslugu i za uživanje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 486 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A

Koristim ga za posao dvaput nedeljno 100km u jednom smeru,a u zadnje vreme gušt mi da uglavnom planiram visednevne ture od 2k km i vise,dok godine drze i kondicija sluzi da se obidje sto vise i ode sto dalje,zasad samostalno,slabo frendova za uklopiti se sa vremenom.Za grad i oko grada bajs zavrsava posao,izbegavam i retko kad motorom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Za odlazak do prodavnice, da se provozam kad mi se ćefne, do posla i nazad kad je lepo vreme (27km u jednom pravcu). Jedino me tišti što nemam motor, jer skuter ne pruža zadovoljstvo u krivinama. Nekako sterilan. Obara se i ovo biciklo donekle, ali ram "radi" pa imam osećaj da ću da se prospem. Inače, gume se troše od ivice do ivice, takav je red i tako sam navikao. Inače, ispod sedišta i u kofer stane čudo jedno kad se vraćam iz nabavke.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Upravo to, kao sto se nekad javi potreba da se duboko udahne, tako i sa motorom. Nekad ti dođje da ti se bas vozi i generalno tad ga i vozim, sto se tiče spontanog. A ponekad i sa društvom malo druženje, organizovano. Da mi je posao malo dalje koristio bih ga nekad i do posla ali nepunih 10min imam vožnje. Biciklom stignem pre do posla nego sto bi se obukao i isterao motor napolje.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

Za punjenje baterija. Kada me sve iznervira, kada mi dignu pritisak, sednem na motor i odvrnem gas koliko god moze, dok ne dodje do nekih 80-90km/h. E onda kruziram tako nekih 60-70-80km i vratim se kuci kao nov covek. I nasmejan, pride. 

Doduse, planiram i da putujem, ali od silnih planiranja prosle godine, jedino napravih krug od nekih 1500km po srbiji. Al taj krug bese totalno neplaniran, jbg... C'est la vie i idemo dalje :)

Inace, vozim zverinu od 5 stotina (napisao bih velikim slovom, al zabranjeno :jee1:) i 50 kubnih cm koja ide, a i zove se, kao vetar (po grckoj mitologiji, najblazi od svih vetrova) :takoje:

Kawasaki jede motor svaki :jee::jee::jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5671 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ogroman udeo korisecenja motora mi je zadovoljstva radi, cudno zar ne?:stabre:

Ipak desi se da ako neke nabavke mogu da odradim njime a vreme nije uzas - ne propustam. To iskljucivo medjugradski - najkrace do NS. Po mestu se ne vozam. Ako idem na voznju sa zenom ili sam - bez 120+ km necu da ga isterujem i navlacim opremu... Tako evo vec 11 godina sa ovim istim :neznam:

 

Imao sam 10-tak godina 125-icu, njime sam znao ponesto obaviti i po Zablju. A znao je i do Panceva, Bele Crkve, B.Topole, naravno NS i ZR...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3099 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Isključivo radi uživanja... A kako drugačije?  Prevoz od tačke A do B mogu i bus-om obaviti... Nema većeg zadovoljstva nego voleti putovati i još voleti sredstvo kojim putuješ, ih... Operisan od švaleracije, neko je rodjen za to, ja ne... to i ženi kažem... sramota je da te nisam prevario za ovih 21 godinu, nisam valjda najgori? :) Šuraku, ženinom rodjenom bratu, sam pričao da me neka poznanica zove kući, kaže sama sam, a ja joj, ne razmišljajući, kažem ne mogu žurim u drugu smenu... živa istina... kaže ti si lud...haha... dalje nema... a bio sam lepuškast, pa nosio dugu kosu...odoh ja, da se vratim temi... 

Nikad ne palim motor za ono, do kafića i sl...samo za dalje...žao mi da ga grejem 10 min. da bi ga ugasio posle 5,neće moći...ima par ljudi sa kojima se nekad vozim ali oni prave česte pauze...tek krenuli, a već stali...ma vozi to, bre... ili promenite motor... ja ne silazim, nekad, dok guz'ca ne utrni, ni to ne valja ali...

Prodje život... uživaaaaaj... 

 

  • Sviđa mi se 3
  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5671 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

E jbm li ga ako je ovako neko i kod popa na ispovesti iskren :care:

 

Ulepsa mi dan :zdravo:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja