Jump to content

Moto Zajednica

Putovanje 2020 i korona

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra
A sta ako je to i bio cilj

Aj da uzmemo npr 500.000 turista koji ce umesto negde u inostranstvu potrositi po oko 1000e ovde u Srbiji, u turistickim objektima bliskih vladajucoj strukturi.

Mislite o tome....

Neće se ni dinar potrošiti u Srbiji, stojim čvrsto na tom stanovištu. Ako neko ima viška sredstava, može da mi prebaci jer sam već dole

 

 

PS Pozdravlja vas i Honda a1e942feb4b467166a9e70e62cc7ad82.jpg

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300
On 7/3/2020 at 10:58 PM, Gajo Sevojno said:

Ja sam trebao sutra ujutru da krenem sa motorom put Srbije, ali sam u zadnjem momentu odustao. Nemam zivaca ni volje da me neko smara na granicama a i citam da su u Srbiji uveli opet neke mere, kafane zatvaraju u 23h, pa ja do 23h ne mogu ni 5 piva da stignem da popijem :ups:, jebes takav odmor...  Cekam avgust, mozda bude bolje ali sve vise gubim nadu... 

I ja sam odlozio dolazak za avgust. Videcemo kako se odvijaju stvari ali trenutno stanje nije obecavajuce :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Kakva je situacija sa putovanjem (karantinima) u BiH? Nešto razmišljam da ako uvedu policijski čas u celoj zemlji odjurim na turneju po BiH u petak popodne i vrnem se u ponedeljak ujutro :zvizduk:

Ako ima još zainteresovanih za bekstvo u slobodu ...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
Pre 3 sati, steefanv je napisao:

Zna li neko kakva je situacija sa Bugarskom
Jel se moze sad ici tamo ili su i to ukinuli?

Čuo sam se danas sa AMSS. Može se u BiH, Mađarsku, Bugarsku i Makedoniju.

Ako nas zatvore ja merkam izlet u BiH jer bi se u ponedeljak ujutro brzo vratio kući (na posao). Čekam samo sutrašnju odluku...

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0
2 hours ago, Motorcyclist said:

Mozda cu sledece nedelje motorom na Taru, kuda ici iz Baca i sta obici? Imam smestaj itd.

 

ruta.jpg

Pretpostavljam da je povratak preko Valjeva pa na auto put, to bih definitivno preskocio. Bolja opcija je Valjevo-Loznica (odlican put slabo opterecen) pa nazad istim putem preko Mitrovice. Ako imas uredne papire mozes preko Iloka (Hrvatska) tranzit skratis malo put i izbegnes NS ili cekanje skele.

Drinska magistrala je isto tako odlicna za voznju ali pazi zna biti radara, smeste ih u civilna kola obicno na izlascima iz naseljenih mesta gde je pravac. Prosle nedelje civilni Punto okolina Ljubovije i pandurski dzip iza Loznice.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0
15 hours ago, ZoraNS said:

Kakva je situacija sa putovanjem (karantinima) u BiH? Nešto razmišljam da ako uvedu policijski čas u celoj zemlji odjurim na turneju po BiH u petak popodne i vrnem se u ponedeljak ujutro :zvizduk:

Ako ima još zainteresovanih za bekstvo u slobodu ...

Daj neku okvirnu rutu. Ja sam planirao Sarajevo, Mostar, Neum i Trebinje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4301 postova
11 minutes ago, baneBP said:

Pretpostavljam da je povratak preko Valjeva pa na auto put, to bih definitivno preskocio. Bolja opcija je Valjevo-Loznica (odlican put slabo opterecen) pa nazad istim putem preko Mitrovice. Ako imas uredne papire mozes preko Iloka (Hrvatska) tranzit skratis malo put i izbegnes NS ili cekanje skele.

Drinska magistrala je isto tako odlicna za voznju ali pazi zna biti radara, smeste ih u civilna kola obicno na izlascima iz naseljenih mesta gde je pravac. Prosle nedelje civilni Punto okolina Ljubovije i pandurski dzip iza Loznice.

Rekao mi je brat da obavezno vidim Debelo brdo. 

Necu onda autoputem predlozio mi je u NS preko Slobode pa onda tim putem do Valjeva, ne autoputem.

Povratak bi bio preko Loznice pa na Begec na skelu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

 

3 minutes ago, Motorcyclist said:

Rekao mi je brat da obavezno vidim Debelo brdo. 

Necu onda autoputem predlozio mi je u NS preko Slobode pa onda tim putem do Valjeva, ne autoputem.

Povratak bi bio preko Loznice pa na Begec na skelu.

Ako ces u odlasku preko Valjeva onda obavezno NS-Ruma-Sabac-Valjevo. NS-Ruma-Sabac je dosta opterecen ali zato od Sapca preko Koceljeve do Valjeva (~75km) odlican put slab saobracaj.

Debelo brdo iz pravca Rogacice prva polovina losiji asfalt, dosta sitnog kamenja u krivinama. Odmah na usponu pre Podrinjske kapije na par mesta manje kliziste odnelo deo puta, moze se proci uz oprez. Bilo je obelezeno prosle nedelje, ne znam sad kako je.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4301 postova
14 minutes ago, baneBP said:

 

Ako ces u odlasku preko Valjeva onda obavezno NS-Ruma-Sabac-Valjevo. NS-Ruma-Sabac je dosta opterecen ali zato od Sapca preko Koceljeve do Valjeva (~75km) odlican put slab saobracaj.

Debelo brdo iz pravca Rogacice prva polovina losiji asfalt, dosta sitnog kamenja u krivinama. Odmah na usponu pre Podrinjske kapije na par mesta manje kliziste odnelo deo puta, moze se proci uz oprez. Bilo je obelezeno prosle nedelje, ne znam sad kako je.

Hvala drugar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y

Koliko vidim ovog vikenda će neum mnogima biti destinacija. 

Vremenska prognoza idealna, sunčanih 30 u hladu a more koji stepen manje. Ko prvi stigne neka rezervise jednu ležaljku i za mene. Prvi red do mora se podrazumeva.

 

Usput da pitam i jel tačan info da je u bjeljini benzin 1,6 KM. Mnogo mi jeftino ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
Pre 4 sati, baneBP je napisao:

Daj neku okvirnu rutu. Ja sam planirao Sarajevo, Mostar, Neum i Trebinje.

Nisam ništa planirao dok ne vidim šta će odlučiti za policijski čas. To što si naveo mi deluje kao dobra ruta mada mi je u principu svejedno - kad je u pitanju bežanija iz zatvora onda nema puno biranja. Ako policijski čas bude do ponedeljka ujutro, onda bi noćenje u nedelju trebalo biti negde blizu granice da se ujutro oko 8 - 9 h vratim kući. Da li ti ideš svakako ili zavisiš od vanrednog stanja? Ideš sam ili ekipa?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 549 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: SV650A
5 hours ago, ZoraNS said:

Čuo sam se danas sa AMSS. Može se u BiH, Mađarsku, Bugarsku i Makedoniju.

Za ulaz u Makedoniju ... morate imati neki test za koronu koji nije stariji od 72 sata. Malopre je vlada to donela. Srbija, BiH i Crna Gora. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Od danas zabranjen ulazak gradjana Srbije i CG u NL. Čitam da su vratili ceo avion ko god nije imao drzavljanstvo ili boravišne papire.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0
8 hours ago, ZoraNS said:

 Da li ti ideš svakako ili zavisiš od vanrednog stanja? Ideš sam ili ekipa?

 

Solista sam i pratim razvoj situacije. Ako i preskocim ovaj vikend Bosnu cu svakako dosta voziti u nedeljama koje dolaze. Dobri ljudi, jeftin benzin i fantasticne krivine, to se ne propusta :)

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie
15 hours ago, travelman said:

Usput da pitam i jel tačan info da je u bjeljini benzin 1,6 KM. Mnogo mi jeftino ...

Pre desetak dana, 27.06. na pumpama oko Bijeljine benzin 1,59-1,70KM, kako gde. Lično sam sipao:)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y

Super ... posle takve vesti meni samo preostaje da priznam da mi nimalo nije zao sto idem u bosnu a ne na TF i TA kojima sam se nadao i planirao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300
20 hours ago, Savan said:

Od danas zabranjen ulazak gradjana Srbije i CG u NL. Čitam da su vratili ceo avion ko god nije imao drzavljanstvo ili boravišne papire.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Siguran si Savo da se sa boravisnim papirima moze proci?

 

Da je moguce dobiti negde pouzdanu informaciju na ovu temu? Konzulat? Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Predlažu karantin od 14 dana nakon povratka. Sa holandskim boravišnim papirima.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja