Jump to content

Moto Zajednica

Putovanje 2020 i korona

Recommended Posts

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
Pre 15 sati, stari roker je napisao:

Naša ekonomija će stradati ako pomru penzioneri. Oni su najveći izvor prihoda za naš monetarni sistem.  

Jebo vas penzioneri, mnogi od nas su bolji u obe glave od dosta ovih od 50g.:cirka2:Docekacu da vas vidim debele i ubledele, ako nastavite sa kuknjavom, i bicu tuzan.:jee1:

  • Sviđa mi se 2
  • Zbunjen 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
Pre 2 sati, Dane Deda je napisao:

Jebo vas penzioneri, mnogi od nas su bolji u obe glave od dosta ovih od 50g.:cirka2:Docekacu da vas vidim debele i ubledele, ako nastavite sa kuknjavom, i bicu tuzan.:jee1:

:lol2::na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
19 hours ago, kaligula1 said:

Posle 1 maja,tacnije od 4 maja mozete da putujete gde god pozelite,bilo u zemlji ili inostranstvu..Ko ne veruje,mozemo da bacimo neki evric u opkladu,dobro ce da mi dodje neki bonus da trosim u zemlji dzingis kana..ima li zainteresovanih?

Evo taj sam!!! :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Dexter kazi koju cifru da bacimo na opkladu,svrbi me levi dlan,da ti uzmem koji evro

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
Pa vrati se  pravim vrednostima nomadskog zivljenja, alternativa je postavljanje usput cerge, sa dusekom ili bez njega, a i najbolji seks je na prubusenom duseku. Sramota da ste sve to tako brzo zabotavili.
I kad bi nasao neki dusek koji moze mene da izdrzi , ujutru bi mogli samo da me zakucate umesto daske na tarabu
Ne bi me otkocila ledja sledecih mesec dana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: 599

Ekonomija nece jos dugo trpiti, ali neke slobodna putovanja preko granica, bez karantina na ulazu i izlazu mozda bude realno sa pocetkom skole

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
Pre 6 sati, LuckyVladano je napisao:

I kad bi nasao neki dusek koji moze mene da izdrzi emoji1787.png , ujutru bi mogli samo da me zakucate umesto daske na tarabu emoji3525.png
Ne bi me otkocila ledja sledecih mesec dana emoji3525.pngemoji3525.pngemoji3525.png

E Vladane, nisi ti ni svestan sta sve mozes ako hoces, probaj pa javljaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Vladane evo resenja za tvoj problem...kampuj i uzivaj..ja ga imam,staje u luisovu torbu od 50 l,spavas kao na oblaku u satorcetu

WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Kompaktan krevet za kampiranje! (Max. 110 kg UDOBNOST SPAVANJA ...


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 485 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A

Od jutros friska vest da zemlje eu otvaraju granice od 3 maja zbog prijema sezonskih radnika za pocetak, oce voće potruli nema ko da bere. Znaci ekonomija uzima danak, mere se moraju ispostovati da bi krivu ispravili, samim tim i restrikcije ce biti teze zarad toga da bi se ekonomija pokrenula. Ako se tako stvari budu odvijale, moze se u maju polako potkivati at.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
1 hour ago, kaligula1 said:

Vladane evo resenja za tvoj problem...kampuj i uzivaj..ja ga imam,staje u luisovu torbu od 50 l,spavas kao na oblaku u satorcetu emoji3.png
 

45104210_5b2e22d2df0720-01391076kampkrev
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Kompaktan krevet za kampiranje! (Max. 110 kg...

 


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

 

Nisi ti njega video. Vladane, drž' se dušeka na naduvavanje.

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2810 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000
pre 55 minuta, Niko je napisao:

Od jutros friska vest da zemlje eu otvaraju granice od 3 maja zbog prijema sezonskih radnika za pocetak, oce voće potruli nema ko da bere. Znaci ekonomija uzima danak, mere se moraju ispostovati da bi krivu ispravili, samim tim i restrikcije ce biti teze zarad toga da bi se ekonomija pokrenula. Ako se tako stvari budu odvijale, moze se u maju polako potkivati at.

@Niko

Imaš neki izvor te informacije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Nisi ti njega video. Vladane, drž' se dušeka na naduvavanje.

Dušek je dosta niži zemlji pa samim tim i bezbedniji. Iskustvo govori iz mene :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Malopre slusam konferenciju od premijera povodom korone i kao sto sam i ocekivao, nema popustanja do daljnjeg. Monitorisu se cifru i sve dok brojke na intezivnoj ne budu smanjene drasticno  nece se popustati. A kad se bude nasao nacin ili bude uvideo trend smanjivanja osoba na intezivnoj onda ce postpeno da popustaju. Kazu (sto je i realno) da ne smeju dozvoliti da se popusti i time napravi drugi talas. Po meni je to prica za duge staze i ja sebe ne vidim na godisnjem ove godine. Izuzetno sam srecan sto sam ipak otisao na zimovanje u februaru, tik pred izbijanje epidemije na nasim prostorima. A jos sam se dvoumio..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Danas je Grcka zvanicno produzila mere zabrana avio i pomorskog saobracaja za jos mesec dana. A za grupu zemalja u koje i mi spadamo do 18 maja, a realno je da ce produziti i nakon toga. Neki njihov Kon je izjavio da je tesko ocekivati da ljudi pre jula budu na plazama. Dobra vest je sto planiraju da od pocetka maja polako krenu sa opustanjem mera o cemu ce javnost biti informisana 27.aprila. Svakako mislim da ce u svom ovom sranju granice biti najveci problem i da pre leta nece biti mrdanja u najboljem slucaju. Za ulazak u zemlje Sengena verovatno i duze. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Nemci su prosli najbolje u svemu ovome i treba da budu primer. Ali mi se drzimo preporuka Kine, a neke zemlje preporuka SZO. U EU ce se zivot postepeno vracati u normalu za njihove gradjane, ali je veliko pitanje da li ce i kada biti mesta za turiste van njihovih granica, sto je ovde i tema. Pustace sigurno transport robe, kretanje radnika koji su im potrebni, a mi na motorima im nismo posebno interesantna grupa u ovo vreme. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6713 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Nemci se ne računaju. Oni su vrlo ozbiljno shvatili situaciju i isto tako reagovali. Izgleda da su opet, najsposobniji u Evropi. 

 

Amerikanci su primer države koja ima ogromne probleme. Mada, oni printaju dolare, šta ih briga.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
Vladane evo resenja za tvoj problem...kampuj i uzivaj..ja ga imam,staje u luisovu torbu od 50 l,spavas kao na oblaku u satorcetu


45104210_5b2e22d2df0720-01391076kampkrevet.jpg&key=ba4ff2719255b528cf3b9bfc9a2e2efb6e95626621f52213790803feaf7b02d4 WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM
Kompaktan krevet za kampiranje! (Max. 110 kg UDOBNOST SPAVANJA ...

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

110 kg max...
Lepo ti kaze Jupiter: nisi ti mene video uzivo
Na 186 visine imam 163 kg
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
Pre 5 sati, LuckyVladano je napisao:

110 kg max... emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png
Lepo ti kaze Jupiter: nisi ti mene video uzivo emoji1787.png
Na 186 visine imam 163 kg emoji41.pngemoji56.png

Da probam da se uporedim sa tobom; ja +zena+dva tocka+pun rezervoar+levi retrovizor i to je to 163kg.:jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Izgleda da cu iz ovog sranja uspeti izaci sa celim godisnjim (21 dan) tako da preko leta sigurno necu sedeti kuci.

Vec pravim neke rute po istocnoj i juznoj Srbiji biciklom, motorom ili kolima, jos cu videti. Ako otvore granice onda ubacujem i Durmitor i more. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • abc, 885 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: BMW GS 1250 Adventure

Evo šta kažu Austrijanci. Mislim da će takav način putovanja biti jedini. Uglavnom svi se boje povećanja broja oboljelih, pa neće tek tako otvarati granice.


WWW.JUTARNJI.HR

Austrija bi na ljeto mogla dozvoliti turistima iz Njemačke i drugih zemalja, u kojima je koronavirus pod kontrolom, da posjete Austriju, rekla je u subotu ministrica turizma Elisabeth Koestinger.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja