Jump to content

Moto Zajednica

Registracija istekla u inostranstvu

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova
  • Motocikl: .....

Pozdrav svima,

Zbog trenutne situacije oko korone i zatvaranja granica, ostao sam "zarobljen" u drugoj drzavi a 17.05. mi istice registracija na automobilu. Posto je stanje takvo kakvo je i niko ne zna kada ce se granice otvoriti opet, mene zanima da li je neko nekada bio u slicnoj situaciji da mu registracija istekne u inostranstvu kao i neke solucije (sto jeftinije) da se po isteku automobil vrati kuci i registruje opet. Zanima me takodje i to da li mogu da uzmem neka dokumeta u inostranstvu pomocu kojih mogu da se vratim nazad. Da napomenem, ja se nalazim na teritoriji Bugarske a treba da se vratim u Crnu Goru. Ovdje su mi rekli da mogu da uzmem neke dokumente sa kojim mogu da vozim 3 mjeseca a teritoriji Bugarske ali ne znaju da li ce Srbija da prizna to i omoguci mi tranzit sa njihovim dokumentima. Ako ima neko ko se bolje razumije, mnogo bi mi znacila pomoc. 

Zahvaljujem se mnogo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

Do 17.maja ima jos dana,sigurno ce biti prilike da se odveze auto za CG a mozes i ovih dana

imam prijatelje koji i dan danas voze na relaciji Srbija Italija - za tranzit izmedju Srbije i Bugarske neznam ali

proveri 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Motocikl: .....

Ja bih na vrijeme da vidim sve moguce solucije... 

voze automobile normalno? nije samo s teretna vozila omoguceno? ovdje mi kazu da sacekam jer ne znaju nista. malo se plasim da krenem pa da ostnem zaglavljen negdje na nekom granicnom prelazu. Ovdje u BG je trenutno sve organizovano tako da su sva naselja blokirana i niko iz naselja ne moze da izadje niti da udje u njega ukoliko nema adresu tu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 191 postova
  • Lokacija: BG/PG/BD
  • Motocikl: Honda CBR600RR

I meni istice krajem mjeseca ali u Srbiji sam, ne ide mi se u CG sad jer bih morao 28 dana da blejim kuci, ako se ne unormali sto do tada ja cu zavrsit u CG da mi uplate polisu i sve sto treba prije tehnickog, pa s time se uputit na granicu, ako ne puste platicu slep od granice do granice, mada imam besplatno slepanje jos jedno svakako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Možda da ti neko u Belom Polju vidi dal bi ti policija priznala tehnički pregled iz druge države ? Ako priznaju, uradiš tehnički u Bugarskoj, pošalješ dokumenta kući da ti neko produži registraciju, vrate ti dokumenta i rešio si problem. Naravno, pre slanja dokumenata , sve fotokopiraš za slučaj da se originali negde izgube ( isto i familija fotokopira sve pre nego što ti vrati dokumenta nazad ) . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja