Jump to content

Moto Zajednica

Avala - Ralja 10.4.20. Horny

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Prodjoh pre nekih sat vremena i videh udes, motor i nije bas sjajno izgledao nadam se da je vozac dobro.

Da li se mozda zna ko je vozac?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Desilo se neposredno pre Eko benzinske pumpe, bila je hitna pomoc na licu mesta tako da nisam stao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 1976 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 aka Black Widow

U pitanju je Tracer900...od motora nema nista koliko je bio jak udarac, auto je skretao u prodavnicu pored puta i, naravno, oduzeo mu prvenstvo...Decko je leteo 30 m...ima otvorenene prelome nogu i ruku, ne znam da li je jos nesto, hitna je, na svu srecu brzo stigla...

Zelim mu sve najbolje i brz oporavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Greska, mislio sam da je Eko pumpa, u pitanju je Art pumpa i tacno preko puta kafica Moto drustvo tocak

Screenshot_20200410-182518_Maps.jpg

Screenshot_20200410-182614_Maps.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Naišao sam neposredno nakon udesa. Nedaleko odatle odmah pored puta je kafić nekog moto kluba ili tako nešto u privatnoj kući gde se uvek skupljaju bajkeri i uvek neki motori stoje ispred, verovatno ste nekada videli ili znate o čemu pričam. Ljudi odatle su prvi pritekli u pomoć i njih sam već zatekao kada sam stao. Pošto zaista mogu (i umem) da pomognem prišao sam da vidim povređenog. Nisam bio oduševljen što su ga postavili u sedeći položaj al' ajde... Već su pozvali hitnu, rekao bih da je momak u ranim tridesetim, bio je svestan, odgovorio je na sve što sam ga pitao, normalno je disao i požalio mi se kako ga jako boli desna noga koja je bila vidno otečena jer mu je neko celom dužinom već rasekao desnu nogavicu. Nisam primetio otvorene prelome ni bilo kakvo krvarenje sem oderotina na kolenima i petama! (bio je izuven i ne znam koju je obuću nosio), noge su mu verovatno stradale ali je rukama držao mobilni i obavljao pozive pa se nadam da mu je i torzo ok.

 

Klasika, auto je nailazeći iz suprotnog smera skrenuo levo i presekao put motociklu... Fotografije sam napravio tek kada je došla hitna pomoć i kada su oni preuzeli brigu o povređenom.

 

20200410_153413_edited.jpg

 

20200410_153426_edited.jpg

 

20200410_153430_edited.jpg

 

20200410_153442_edited.jpg

 

20200410_153447_edited.jpg

 

20200410_153536_edited.jpg

 

20200410_153559_edited.jpg

 

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Odmah da razjasnimo da ne podrzavam ni vozaca automobila ni motorciklistu jer ne zelim da kometarisem na tu temu.

Ne razumem zasto mora da se toliko brzo vozi da bi neko uzivao, kad god je lep dan ili kolima ili motorom prodjem Avalskim putem uvek ima bar jedan udes sa motorciklistom.

Dajte ljudi uzmite se u obzir da je to naseljeno podrucje da tu ima ne samo naglih skretanja od strane automobila i traktora da na tom putu ima vikendica gde ima i male dece, kucica, itd.

Skidam kapu kako neki peglaju ali isto tako i gledam i sutra za svoje dete da ce neki nedokazani motorciklista nabije u dupe ili da nalatem na njega!

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 1
  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
42 minutes ago, sale z900 said:

Greska, mislio sam da je Eko pumpa, u pitanju je Art pumpa i tacno preko puta kafica Moto drustvo tocak

Screenshot_20200410-182518_Maps.jpg

Screenshot_20200410-182614_Maps.jpg

Tu je možda i najrizičniji ovaj deo puta na slici, kod same pumpe (u smeru ka Ralji). Ako bi se pomerili samo 50 metara nazad, deo puta sa slike se ne bi video, kao što se ni sada ne vidi drugi ulaz tj. izlaz (većini vozača je potpuno svejedno) sa pumpe. Tu lagano može 100. 150. 

 

Još jedna bitna stvar je da je odatle lep pogled, samo eto, moraš da usporiš da bi video. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 652 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Prošao sam danas baš tuda od motora nista, samo sam se pomolio da je decko ok.

Stvarno prebrzo se vozi tim putevima,koliko puta se sklonim sa strane kad cujem da se zalecu motorima i preticu... pricam o brzinama 120+ 

Mislim da  nikako nije mesto za takvu brzu vožnju, lepe su krivine ali moze se uzivati i sa 70-80km/h  zar ne... 

Decku zelim brz oporavak ! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
Pre 2 sati, Jupiter je napisao:

Tu lagano može 100. 150. 

 

 

Moze i prst u oko,ali boli. Fotografije sa danasnjeg udesa treba uvek da nas podsecaju na to.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

A što, kad već čitaš između redova, ne čitaš kako treba? 

 

Niti sam rekao da ja vozim tom brzinom, niti sam nekome to sugerisao. Rekao sam da se baš na tom mestu završava pravac, odnosno dugačka, blaga i brza desna krivina, i da postoji potencijalno velika opasnost da baš sa te pumpe neko se uključi. On tebe ne vidi, ti njega ne vidiš. Ako voziš brzo. 150. 200.

 

Plus si propustio bitan deo. Ako zastaneš baš na tom mestu gde je moto klub, puca pogled. Što bi jedan Turčin rekao - panorama, panorama!

 

59 minutes ago, zemunac72 said:

Moze i prst u oko,ali boli. Fotografije sa danasnjeg udesa treba uvek da nas podsecaju na to.

  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Takodje budala i degenerika koji vozi debelo preko ograničenja uvek će biti tome nema leka... 

Ne odnosi se konkretno na nesrećnog dečka. 

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 632 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.
pre 21 minuta, symon je napisao:

Budala i degenerika koji oduzimaju prvenstvo prolaza uvek će biti tome nema leka...

Budala i degenerika koji oduzimaju prvenstvo prolaza uvek će biti,kao i "Budala i degenerika"koji voze velikim brzinama, tome nema leka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Kada ovako izgleda auto koji je tako reci bio u mestu od udarca od motorcikla, ko zna koliko je brzo isao motorciklista i nigde ne vidim trag kocenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Ja sam. Dobro sam.

Butna kost, casica, nagnjecena karlica.

Odlicno sam prosao.

U jakim sam bolovima i nisam spavao.

Operacija je u pon, ali mozda i danas.

Jesam malo zategao, ali ne 150. Oduzeo mi prednost kao u GTA, a bio sam siguran da se mimoilazimo.

Jbg

  • Sviđa mi se 11
  • Hvala 1
  • Tužan 8
  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Nemaju osecaja vozaci automobila koji nisu nikada vozili motorcikle koliko mozes brzo da dodjes, u tome je najveci problem.

Bitno je da si dobro i zelim ti brz oporavak pa pamet u glavu, necu da ti solim pamet ali ti moram jedno reci da moras kolega da razmisljas i njegovom glavom.

Javno kazem i molim vas da usporite na tom putu, mnogo iskusnijih vozaca je stradalo setite se samo pokojnog Saleta taksistu, ozbiljno dobar vozac pa su se desile one najgore stvari.

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja