Jump to content

Moto Zajednica

Јакна и панталоне

Recommended Posts

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Продајем јакну Macna Oasis јакну и Buse Open Road панталоне.

Величина јакне XL Јакну сам користио као "all season" јакну, лети са отвореним луфтерима које јакна поседује напред на грудима и рукавима као и назад преко леђа а зими сам стављао две поставе које долазе уз јакну - термо и кишну.  Јакна има 5 спољашњих (водоотпорних) и 1 унутрашњи џеп и 1 велики џеп на леђима. Долази са свим протекторима - рамена, лактови леђа. 

Једина "мана" на јакни је покидан ципзар (тј. онај део који хватате када откопчавате). Ципзар ради, али је незгодно за откопчавање/закопчавање без тог патрљка за који хватате. Слика у прилогу, вероватно може да се реши, мени није сметало.

 

Цена: 7000дин.

 

 

Величину панталоне - не знам. На етикети пише само D104 ако неком значи. Maнекен на слици је 185цм/83кг па нек то буде репер. Панталоне одличног квалитета, мало ношене и одлично очуване. Панталоне имају 4 џепа од којих су два водоотпорна (нажалост добро тестирана :) ) и 2 луфтера на бутинама. Уз панталоне иде у непромочива постава, термо немам. Такође панталоне поседују кожна ојачања на местима где додирујете мотор - задњица и унутрашњост колена. Једина "мана" на панталонама је недостатак једног од два дугмета за закопчавање, без ког су и даље саврешно функционалне, тј. мени држе и никад ми нису спале због тога. Свакако примарну функцију држања врше 2 чичак траке :)

 

Цена: 5000дин.

jakna_(1_of_13).jpg

jakna_(3_of_13).jpg

jakna_(4_of_13).jpg

jakna_(5_of_13).jpg

jakna (8 of 13).jpg

jakna (9 of 13).jpg

jakna (13 of 13).jpg

jakna_2.jpg

jakna lufteri.jpg

jakna_rukavi.jpg

pantalone_(1_of_18).jpg

pantalone (2 of 18).jpg

pantalone (5 of 18).jpg

pantalone (6 of 18).jpg

pantalone (8 of 18).jpg

pantalone (9 of 18).jpg

pantalone (13 of 18).jpg

pantalone (16 of 18).jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Kakve su ti prve slike - samo ti jos fali plocica sa zatvorskim brojem

Ove mane koje si naveo kostaju svega 100-200-300 din po "problemu" da se rese. U Bgd mogu to da srede u pozamanteriji Marselin u Zahumskoj ispod Djerma. Radio sam to vise puta kod njih. Hocu da kazem da su ti problemi nista.

Obe marke su poznate, a vidim da i pantalone (sto nije bas cesto) i jakna imaju luftere (veoooma korisna osobina), pa mislim da je ovo prilicno povoljna kupovina.

D104 bi TREBALO da bude produzeni 52 (L) ako ne gresim

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Pre 6 sati, LuckyVladano je napisao:

Kakve su ti prve slike - samo ti jos fali plocica sa zatvorskim brojem emoji1787.png

Ove mane koje si naveo kostaju svega 100-200-300 din po "problemu" da se rese. U Bgd mogu to da srede u pozamanteriji Marselin u Zahumskoj ispod Djerma. Radio sam to vise puta kod njih. Hocu da kazem da su ti problemi nista.

Obe marke su poznate, a vidim da i pantalone (sto nije bas cesto) i jakna imaju luftere (veoooma korisna osobina), pa mislim da je ovo prilicno povoljna kupovina.

D104 bi TREBALO da bude produzeni 52 (L) ako ne gresim

 

 

Хвала Lucky, зато сам и навео "мане" под наводницима зато што су стварно баналне ствари и опрема је потпуно функционална и са тим манама.

Јакну и панталоне без луфтера не бих узео никад више :)

 

А ове прве слике, јеби га, нисам ја ту битан, него опрема :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Рек'о @LuckyVladano да је јакна одлична, а знамо сви да зна човек да оцени опрему, не знам што још чекамо да јој нађемо новог власника.  :) 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
Pre 9 sati, Svaler je napisao:

Рек'о @LuckyVladano да је јакна одлична, а знамо сви да зна човек да оцени опрему, не знам што још чекамо да јој нађемо новог власника.  :) 

 

da dobijemo onih 100evra obecanih.

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Отишле и панталоне и јакна. Остаја још једна одлична женска јакна, има тема и за то.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja