Jump to content

Moto Zajednica

600 vs 1000

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha mt 09 sp

Pozdrav, zanima me koliko vozac otprilike spusti vreme na Navaku kada posle 600ccm sedne na 1000ccm bez znacajnijih promena u nacinu voznje?:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec
Pre 1 sat, Motorcyclist je napisao:

1 POST

Bez ljutnje druze, ali imao si i ti 1 post, pa sta? Mora poceti od necega momak, skoro se registrovao, ne razumem zasto moras ovako da ga docekas (samo si mu stavio off i jos prozivas).

 

Nego da se vratimo na temu, svakako desava se da se vreme i pokvari, nekom ne lezi 1000ccm.. a po mom misljenju dobar vozac jedinu razliku u vremenu koju napravi to je na pravcu i to ne nesto ekstremno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha mt 09 sp

Ne znam sta znaci trol, a dosao sam na forum da saznam nesto sto me zanima, a ne da gusim temu nebitnim postovima.

 

Uglavnom, razmisljam o tome da li je moguce oboriti bar 5 sekundi na 1000ccm u odnosu na 600ccm u istom godistu na pravcima na Navaku, odnosno na pravcu na izlasku iz dugacke krivine, na pravcu posle sikane i na pravcu posle mesta izlaska na stazu pa me zanimaju iskustva ljudi koji su to mozda uspeli :na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 9 minuta, drbos je napisao:

Ne znam sta znaci trol, a dosao sam na forum da saznam nesto sto me zanima, a ne da gusim temu nebitnim postovima.

 

Uglavnom, razmisljam o tome da li je moguce oboriti bar 5 sekundi na 1000ccm u odnosu na 600ccm u istom godistu na pravcima na Navaku, odnosno na pravcu na izlasku iz dugacke krivine, na pravcu posle sikane i na pravcu posle mesta izlaska na stazu pa me zanimaju iskustva ljudi koji su to mozda uspeli :na_glavi:

Moguće je, ako si 600 vozio baš sporo :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja