Jump to content

Moto Zajednica

Sport touring motor

Recommended Posts

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Kriterijume koje sam postavio mogu da zaboravim,.........ponuda je izuzetno mala........strane oglase još nisam pogledao...........

 

Ali, našao sam neke alternative...........

 

3768660f5a7f-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Triumph Tiger Explorer 1200, 2013. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 68000 km, Sopot. Cena 7.399 € - Motori - Polovni...

 

b18f40305b9e-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

BMW R 1200 RT, 2011. godište, Touring, vozilo prešlo 49500 km, Ub. Cena 6.950 € - Motori - Polovni Automobili

 

f5557037a347-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda vfr1200 vfr 1200 vfr, 2010. godište, Touring, vozilo prešlo 38000 km, Niš. Cena 7.300 € - Motori - Polovni Automobili

 

Triumf sam čuo da je kvalitetan, ali opet samo čuo/čitao........ne znam ko bi u Beogradu osim ovlašćenog mogao da servisira isti ako dodje do većeg zahvata..........

 

BMW, otvaram pandorinu kutiju o održavanju, dobar dan = 100 eur, predostavljam da priča ide tim putem.........

 

VFR mi je od ovih najzanimljiviji, probao sam taj model, položaj mi nije idealan,..........

 

Ono što spaja sva tri motora je da su iz CH,.........novi trend?

 

E sad, imamo Sopot, Ub i Niš........pa ako neko poznaje prodavce, posebno za motor iz Niš, dodatna insajderska informacije bi bila značajna............

 

Razgledaću kada se bude normalizovalo stanje oko registracije, iako je sada moguća kroz neke birokratske zavrzlame, ali ne žuri mi se toliko..........

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: S . Mitrovica
  • Motocikl: K 1200 S
35 minutes ago, Marko011 said:

Kriterijume koje sam postavio mogu da zaboravim,.........ponuda je izuzetno mala........strane oglase još nisam pogledao...........

 

Ali, našao sam neke alternative...........

 

3768660f5a7f-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Triumph Tiger Explorer 1200, 2013. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 68000 km, Sopot. Cena 7.399 € - Motori - Polovni...

 

b18f40305b9e-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

BMW R 1200 RT, 2011. godište, Touring, vozilo prešlo 49500 km, Ub. Cena 6.950 € - Motori - Polovni Automobili

 

f5557037a347-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda vfr1200 vfr 1200 vfr, 2010. godište, Touring, vozilo prešlo 38000 km, Niš. Cena 7.300 € - Motori - Polovni Automobili

 

Triumf sam čuo da je kvalitetan, ali opet samo čuo/čitao........ne znam ko bi u Beogradu osim ovlašćenog mogao da servisira isti ako dodje do većeg zahvata..........

 

BMW, otvaram pandorinu kutiju o održavanju, dobar dan = 100 eur, predostavljam da priča ide tim putem.........

 

VFR mi je od ovih najzanimljiviji, probao sam taj model, položaj mi nije idealan,..........

 

Ono što spaja sva tri motora je da su iz CH,.........novi trend?

 

E sad, imamo Sopot, Ub i Niš........pa ako neko poznaje prodavce, posebno za motor iz Niš, dodatna insajderska informacije bi bila značajna............

 

Razgledaću kada se bude normalizovalo stanje oko registracije, iako je sada moguća kroz neke birokratske zavrzlame, ali ne žuri mi se toliko..........

 

 

 

 

 

 

Prodavac iz Uba, malo čudniji, nije nešto spreman za razgovor ,dogovor... Krut. Ali po preporuci, pa onda po mom iskustvu dovozi motore u dobrom stanju.

Padne na sitnim stvarima, guma 90% a zapravo nije,  tank torba mu je zaštitni znak i svakog zajebe za nju... da probaš motor, pa ako baš moraš...

Ali motori generalno budu dobri, godinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6806 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Nema "više" motora za manje pare od "Versysa 1000". Najviše se dobija za uloženo.

 

Ovo ostalo sem njega je blizu novog motora, na primer novi strom a da ostatak iskreditiraš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: S . Mitrovica
  • Motocikl: K 1200 S
6 minutes ago, Alekre said:

Nema "više" motora za manje pare od "Versysa 1000". Najviše se dobija za uloženo.

 

Gde si video Kawasaki da je motor :)

To je u početku bio agregat za struju.

 Što znači da ne može da se pokvari...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1729 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
A što ne
Meni lično lepši i od BMW-a i VFR-a
e9f9c023de32-1920x1080.jpg&key=158e5ef812b887c9bd08bf5abb3af2aeecd884ace511359f8aa2dc46ffc00561 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Kawasaki Versys 1000, 2012. godište, Touring, vozilo prešlo 65399 km, Beograd. Cena 5.550 € - Motori - Polovni Automobili  
Išao sam da gledam taj motor i ozbiljan je krš. Spustili su mi cenu odmah na 5000. Procureli prednji amortizeri, padao na desnu stranu, nema akumulator, gume ne baš sjajne, ozbiljni tragovi korišćenja, ružni koferi i preglomazni (za moj ukus).
Moj utisak je da je motor koristio neko ko uopšte ne mari za svoje stvari, mada se i ja vodim tim da sam ja njega kupio, a ne on mene, ali uvek se trudim da mi motor, ako ne izgleda kao nov, bude mehanički u što boljem stanju, što kod ovog ništa od navedenog nije slucaj.

Marko će ga sigurno zaobici, jer mu je estetski odbojan, ali i drugi da znaju da nije dobar primerak. Treba ga platiti oko 4000 i srediti ga da bude MOTORČINA, kakav inače jeste..



Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Znaci samo tehnodrom ima motore :na_glavi:

 

@dvlns koliko te placaju za epp :)

 

@ProMaster je lepo zaključio da je za 5000 eur / stariji motor verovatno lakse naći. Zato gledam sada sve opcije, i suzuki 1250. 

 

@JevtaNS poznajes motor? Vidim po računu da je svašta nešto radio u jednom cugu, inače lepotan.

Komentarisao sam dizajn proslog modela vrsysa na drugoj strani :ups:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5755 postova

@Marko011 ma ok eto placaju ali slabije sad kriza je. Nekako mi se ucinilo da sport touring motor i triumph ili versus nemaju bas dodirnih tacaka. Inace ako ces da preskaces cifru ja bih ovo gledao a da ostajemo u sport touring domenu

 

360deb6d2fad-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki GSX S1000F, 2017. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2819 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

@Marko011

Da poznajem motor puno uloženo lepo se vozi prodaje ga zbog kupovine novog.

Lepota je u oku posmatrača mada jeste Versys ružnjikav pogotovo u odnosu na engleza

 

@dvlns

Ovo nije za dvoje i kofere na žalost suzuki je nešto hteo ali se ne zna šta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5755 postova

@JevtaNS nisam procitao da covek trazi motor za dvoje ali sam procitao sport touring.

 

Suzuki je hteo da se prikljuci Kawasakiju i mjihovom 1000SX i ne znam koliko je uspeo ili nije jer nisam ni jedan vozio. 

 

Covek trazio u prvom postu motor jednog tipa, mlad, poznate istorije i ovaj Suzuki je sve to jedino sto je preko budzeta i ima samo tank torbu. 

 

U ostalom nemam nista od toga sta ce kupiti ne poznajem ni jednog vlasnika nego onako trosim zatvorsko vreme

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR
17 minutes ago, dvlns said:

@Marko011 ma ok eto placaju ali slabije sad kriza je. Nekako mi se ucinilo da sport touring motor i triumph ili versus nemaju bas dodirnih tacaka. Inace ako ces da preskaces cifru ja bih ovo gledao a da ostajemo u sport touring domenu

 

360deb6d2fad-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Suzuki GSX S1000F, 2017. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo...

 

Ovo je u gabaritima z1000sx, mali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2819 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000
pre 2 minuta, dvlns je napisao:

A sta znam meni lep jbg ukusi i bla bla

Jeste on lep ali neupotrebljiv za tu klasu.

To je sport model za trbušaste:jee:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra



 
Nisam dugo pratio oglase, malo su cene "čudne"........mt-09 godinu dana star ista cena kao nov, čak i skuplji od novog.......stavljen akrap, par sitnica i eto skočila cena...........


Pogledaj strane oglase za njega. Ima ih par godina starih sa smešnom kilometražom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6806 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Postoji neka rupa u polovnjacima oko 2010. godine gore dole. Nema ih puno i nisu im cene puno opale. Da li je to rezultat krize koje je bila tada, verovatno. Moramo da sačekamo da dođe novi talas polovnjaka (motocikli koji su danas par godina stari).

 

Ja sam neko vreme (idiot) hteo da uzmem drugi motor. Razlika u parama koje bih morao da dodam je bila baš velika. Razmatrao da to bude motocikl novije generacije koji bi zaista bio iskorak u odnosu na moj motor. Tracer 900, Tenere 1200, Strom 1000 kljunasti, R1200GS... To je već cifra oko 8000 eur.

 

Onda kontam, pa i to je polovan motor. Isto moraju gume, transmisija, kočnice, jedan dobar pretres celog motora... Jebeš ga, nov motor je onda tu blizu.

 

Šta sam još primetio dok se vozim: malo ima skutera npr. ovih od 50cc nema uopšte. Motor, ili je lomatina ili je relativno nov. Sredine nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja