Jump to content

Moto Zajednica

Sport touring motor

Recommended Posts

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR
10 minutes ago, sale z900 said:

Ako te zanima noviji model Versusa ima ga drugar i bice na prodaju.

Pošalji koju fotku na pp ako imaš, ili postavi ovde :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR
1 minute ago, filipfg said:

Ima i ovo, ja mislim da bi ga oni spustili na 5000 dugo im bas stoji, a 2000 preostale sacuvas. 

 

https://www.polovniautomobili.com/motori/14609007/suzuki-gsx-1250-fa

Jel si ti zadovoljan sa tvojim...........koliko sam upoznat ovo je super vikend kruzer, ali težak za grad (spora vožnja, naglo kočenje, težina motora).........ispravi me ako grešim........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Što se tiče tehnodroma, tamo skoro svi motori poprilično dugo stoje :) ........njihov vfr1200 sam probao.........nisu nešto raspoloženi da spuštaju cenu.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Ako te zanima noviji model Versusa ima ga drugar i bice na prodaju.
Gde je bio drugar pre 2 meseca..

Salu na stranu, Versys 1000 prve generacije, kao moj, je mnogima pa i meni ružan spreda, naročito kad znaš kako izgleda ovaj noviji.
Za ova nepuna dva meseca sam prešao oko 5000km i moj utisak je da je motor odličan i da nisam napravio lošu kupovinu.
Ima modove vožnje, ima traction control u 3 moda plus OFF, odlicne kocnice, podesivo vesanje I napred i nazad, odlicnu zaštitu od vetra ( pritom mislim na noge, ne samo na grudi i glavu), agregat koji čupa kako god ga vozis, a opet ga možeš voziti i kao dizela i šaltati na 2000 obrtaja.
Za tako zaokruženu celinu, moraš za sledeći takav motor izdvojiti makar 8000e.

Zameram mu težinu, ali nestaje čim predjes 20kmh. U početku mi je bio horor voziti ga svaki dan po gradu, međutim sad, kako vreme prolazi, saradjujemo odlično i našli smo se.

32d7801dee3424fdbbb15b2f53701ec7.jpg1488aae5e85a11edd9c0ef383464f91f.jpg131c422bc3d3cc96c675132e5f1e2b6d.jpg

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S
2 minutes ago, Marko011 said:

Jel si ti zadovoljan sa tvojim...........koliko sam upoznat ovo je super vikend kruzer, ali težak za grad (spora vožnja, naglo kočenje, težina motora).........ispravi me ako grešim........

 

Moj je GSF bez oklopa i 2007, ovaj je mladji i lepsi i mislim da su na GSXu stavljali malo bolje prednje ogibljenje. Teziste je dole, nema problema po gradu lakse mi sa njim nego sa prethodnim versys 650 koji je 20 kila laksi. 

Dam ti probas ako hoces pa vidis jel se kontas sa bajkom

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Kum (Hoze ovde na forumu) vozi Bandita 1250 N i probao sam ga nekoliko puta...kada kažem obrtni moment, pomislim na taj bike. Po gradu opušteno, a i za ture bez problema. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S
10 minutes ago, Marko011 said:

Što se tiče tehnodroma, tamo skoro svi motori poprilično dugo stoje :) ........njihov vfr1200 sam probao.........nisu nešto raspoloženi da spuštaju cenu.........

 

Bogami kakva ce kriza da nastupi mislim da ce spustati cenu... Taj GSX im stoji sigurno minimum 8 meseci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR
12 minutes ago, ProMaster said:

Gde je bio drugar pre 2 meseca.. emoji853.png

Salu na stranu, Versys 1000 prve generacije, kao moj, je mnogima pa i meni ružan spreda, naročito kad znaš kako izgleda ovaj noviji.
Za ova nepuna dva meseca sam prešao oko 5000km i moj utisak je da je motor odličan i da nisam napravio lošu kupovinu.
Ima modove vožnje, ima traction control u 3 moda plus OFF, odlicne kocnice, podesivo vesanje I napred i nazad, odlicnu zaštitu od vetra ( pritom mislim na noge, ne samo na grudi i glavu), agregat koji čupa kako god ga vozis, a opet ga možeš voziti i kao dizela i šaltati na 2000 obrtaja.
Za tako zaokruženu celinu, moraš za sledeći takav motor izdvojiti makar 8000e.

Zameram mu težinu, ali nestaje čim predjes 20kmh. U početku mi je bio horor voziti ga svaki dan po gradu, međutim sad, kako vreme prolazi, saradjujemo odlično i našli smo se.

32d7801dee3424fdbbb15b2f53701ec7.jpg1488aae5e85a11edd9c0ef383464f91f.jpg131c422bc3d3cc96c675132e5f1e2b6d.jpg

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
 

 

Ne bi mogao da živim sa takvom prednjom maskom :)  Ne sumnjam u kvalitet  :) 

 

Što se tiče novije verzije, to je već druga priča...........gde je @sale z900 :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
 
Ne bi mogao da živim sa takvom prednjom maskom   Ne sumnjam u kvalitet   
 
Što se tiče novije verzije, to je već druga priča...........gde je @sale z900  
To je zaista tako, ali svaki novi dan je sve lakši i lakši.. :)

Tehnodrom će spustiti cenu i to više nego što misliš, samo budi konkretan i daj konkretnu ponudu. Iznenadices se..

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Slažem se sa filipfg. I ja vozim kao njegov,to je gsf 1250s isti ram isti agregat kao gsx1250fa samo drugacije plastike a to za vešanje nisam znao da im nije isto. Motor je vrlo povozan i uopšte ne osetis težinu motora. Ja sam otprilike tvojih gabarita,oko 185-6cm i 95-100kg i polozaj mi je odličan. Vozim ga često po gradu do posla i uopšte nije problem po gužvama,vrlo upravljiv. Moja preporuka za ovaj motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6712 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Meni se sviđa onaj crveni VFR800. Lep motor, za sobu i za drum.

 

Na kraju krajeva, nema lošeg motora. Stvar je ličnih afiniteta. Na kraju ćeš da izabereš onaj koji se tebi sviđa a ne šta se na forumu piše. 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Bačka Topola
  • Motocikl: Can Am Renegade 1000R XXC

Ja cu samo da se ubacim u vezi Tehnodroma i da ih maksimalno pohvalim u svim aspektima poslovanja kao i oko dogovaranja oko cene :)

`Toliko cu samo reci :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
11 minutes ago, jasminko VIR said:

Poslušaj čoveka. Ako ima neki motor u Tehnodromu da ti se sviđe, slobodno idi, što reče Master iznenadićeš se prijatno.

Slazem se. Momci iz Tehnodroma su korektni. 

 

Dodajem jos Denisa iz Vladimirca i Branju (M moto) iz Batajnice. Nekoliko majsora mi je licno potvrdilo da rade solidno dobar uvoz. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Pa kad si imao FZ1 glupo da vozis FZ8. Ja sam moj prodao ovde na forumu relativno skoro,dobar motor ali daleko je to meni od touringa. Mislim jeste za ture od dan-dva,za vece puteve nije. 

Znao sam pre nego sam poceo da pisem da ce ljudi predlagati Tracera.

Blizak drug ga vozi i odlican je vozac ,cesto se vozimo zajedno. njegova zamerka je da je motor mnogo lagan a opet predvidivo zivcan. Tako da treba vestina da se vozi agresivno tako lak.

U istim sam razmisljanjima bio kao ti pre mesec dva ,samo sto  sam ja imao na umu pre svega bmw pa japan,izbor je bio jasan :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
pre 7 minuta, punisa 16 je napisao:

,samo sto  sam ja imao na umu pre svega bmw pa japan,izbor je bio jasan :P

Pa ne, ne, ne, ovo je za pod mač bato... 555-333, imamo problem! 

 

:tras2:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

I da dodam da tehnodromci i ne spustaju bas cene. Ja sam par puta bio ,razlicite motore gledao,ako 200e spuste to je kuca. 

Gledao sam nekog K1300S i dam im ponudu (jesenas)  oni ni da cuju,ja reko "pa stoji vam vec god dana, sto ja znam" , a on "ne stoji bio je prodat vozen pa vracen u zamenu" eno i dalje stoji po istoj ceni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
7 minutes ago, punisa 16 said:

I da dodam da tehnodromci i ne spustaju bas cene. Ja sam par puta bio ,razlicite motore gledao,ako 200e spuste to je kuca. 

Gledao sam nekog K1300S i dam im ponudu (jesenas)  oni ni da cuju,ja reko "pa stoji vam vec god dana, sto ja znam" , a on "ne stoji bio je prodat vozen pa vracen u zamenu" eno i dalje stoji po istoj ceni.

Punisa, malo trulo sto citiram bas tvoj post oko spustanja cene hehehe ( ti znas zasto) al nisi u pravu. Tj bar u mom slucaju isli su do verovao il ne mnogo povoljnije cene kao preprodavci al nisam hteo na kraju zbog nekih drugih razloga iako iskreno pomogao mi je jedan nas dobri kolega sa foruma, zna on ko je. Motor koji sad vozim ( dobro tu su bile i neke vezice lokalne) sam dobio po mnogo manjoj ceni nego sto sam ocekivao za kes da ce da ide. Dosta manjoj.

 

Mislim da svi preprodavci tj uvoznici na onaj il onaj nacin smanjuju. Pa i fizicka lica smanjuju, kolege sa foruma itd pogotovo.

 

Osim kad nije poklon cena pa nema ispod, i to je fiksno al je ispod cene il vec snizeno sto bi rekli...

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: MK CRNA REKA
  • Motocikl: Hayabusa
On 7.4.2020. at 20:00, Marko011 je napisao:

Jel si ti zadovoljan sa tvojim...........koliko sam upoznat ovo je super vikend kruzer, ali težak za grad (spora vožnja, naglo kočenje, težina motora).........ispravi me ako grešim........

Evo da se ubacim i ja pošto vozim 1250 S 2009-a godina. O težini nemojte razmišljati 177 cm 100 kg za grad nikakav problem Vozio sam CBF 1000 Fazer 1000 sve je to tu negde. Dobra potrošnja 5,2 do 5,6 l do 160km/h. Sasvim prijatan turing solidne zaštite. Obrtni moment takav da skoro voziš kao automatik ubaciš u 6-u brzinu na oko 2000 rpm i voziš i 60 i 160 poteže odlično...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Tehnodrom nema motor koji ispunjava kriterijum. 
S1000XR.  2016.  11950e

CBR650F. 2015       5650e

Ostali motori su značajno stariji :)

 

FZ8 , animičan motor

VFR800X crosruner, prijatno sam se iznenadio kako se lako vozi i kako dobro vuče iz nižih obrtaja. Menjač najbolji na svetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Sto je fz8 anemican? Ide on bas dobro,cak za moj ukus u nizim obrtajima prenervozno. Koci sasvim dobro,velik taman. Meni je to bas lepo pogodjen motor te klase. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja