Jump to content

Moto Zajednica

Vanbrodski motor kupujem 15 ks

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 435 postova
  • Lokacija: SIRMIVM
  • Motocikl: Yamaha XT 660 X

Kupio bih Yamahu 15 ks 4 takta ako neko prodaje ili ako zna nekog ko donosi iz inostranstva bio bih zahvalan na informacijama.

Meni nocu izmedju 31 marta i 1 aprila majstori ukrali Hondu sa camca iz marine,jebo ih onaj ko je uveo policijski cas,napravili su raj za lopove.

Moja je specificna,Lopin mi ofarbao ima Keltskog konja sa obe strane...sumnjam da su toliko glupi da je ponude negde na prodaju u takvom stanju,ali ajd znaj,ljudska glupost nema granica.

 

Hvala unapred

 

IMG_0737.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Stvarno sramota! U ovoj državi se krade bukvalno sve! Nadam se da će se negde tvoja mašina pojaviti, jer je u pitanju unikat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

klosari i sam drzim motor na camcu preko cele sezone i mogu samo da zamislim situaciju. jel imate neki video nadzor u marini to barem nije skupo u danasnje vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mica mala, 103 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA VFR Mica Mala

U kojoj marini ti je camac? Proveri sa yamahom iz novog sada daju neke ozbiljne popuste sada za nove motore posto ih ne mogu prodati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Samo ti prati lepo oglase na KP, redovno. Možda ga ponudi neko ko će ga kupiti od lopova. Tako je moj drug pronašao na oglasima u drugom gradu svoj profi bicikl, javio se na oglas uredno, došao da pogleda, veoma zainteresovan. Seo da ga proba jedan krug, zavio iza ćoške i pa-pa.... Lagano kući. 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 435 postova
  • Lokacija: SIRMIVM
  • Motocikl: Yamaha XT 660 X
3 hours ago, sloboleo said:

klosari i sam drzim motor na camcu preko cele sezone i mogu samo da zamislim situaciju. jel imate neki video nadzor u marini to barem nije skupo u danasnje vreme.

Nema video nadzora,samo cuvar od maja do septemba,a marina se naravno placa za celu godinu.Bio sam jedan dan u upravnom odboru marine i predlozio da je prva stvar koju treba uraditi video nadzor....naravno nisu se slozili-razlog: "skupo" i ja izadjem iz odbora.

E sad posle kradje Honde sam im napisao obavestenje na vrata marine da cu sledeci privez i clanarinu platiti 2030 godine,pa da vidim ko ce nesto da mi prigovori.

Jbt koja je razlika drzati camac u boksu ili ga vezati za drvo na obali?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Ja licno drzim camac ispod bescanskog mosta u jednoj maloj marini koja broki oko 25 camaca i imamo video nadzor e sad dali bi to puno pomoglo prilikom kradje ne znam ali opet je neki vid sigurnosti. U danasnje vreme sigurno nije skupo postaviti video nadzor. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Iskreno mi je zao kada cujem ovako nesto posto puno ljudi zivi na ivici i muci se da oriusti sebi neki hobi a preko noci sve nestane. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

@Sale_XT kolko vidim ti si iz Sm?

Ako se kojim slucajem pojavi u mom kraju, takva honda 15ca,bices obavesten. 

 

Pre par meseci su prijatelju ukrali camac sa usca(drine u savu) u , iako se oprostio od njega, od usta do usta je stigla informacija da je stigao u jedno selo u tvojoj opstini i da je uredno parkiran ispod senjaka i pokriven senom.

 

Naravno nasao ga je i preuzeo uz izgovor kako se verovatno sam odvezao i krenuo nizvodno, a lopine ga videle, pa ko vele, ajd da poteramo kuci pod senjak i ususkamo da neozebe. 

 

Tako da nije nemoguce da se pojavi. Samo treba malo vremena da prodje... Jer nece odmah ni na oglase a ni na camac. A nije auto da ode u kobasicu, ostace u celosti, mozda prefarban i slicno... 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 435 postova
  • Lokacija: SIRMIVM
  • Motocikl: Yamaha XT 660 X

Honda je 8 ks ,prefarbace je sigurno ako nisu retardirani posto je specificna

Ima urezan navoj na rucki za nosenje,po tome se lako moze prepoznati

IMG_2531.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 751 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Ako se pojavi na Tisi, recimo od Beceja ka Knezevcu znacemo. A onda ti javim. To ce da zavrsi u nekom vikend naselju gde nema kontrole ili ce da fenduju ribocuvari kad ih navataju sa mrezama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Mislio sam da je 15ca,ima dosta takvih 8ca 4t,nadam se da imas papire od nje, da mozes potvrditi poreklo u slucaju da se pronadje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 435 postova
  • Lokacija: SIRMIVM
  • Motocikl: Yamaha XT 660 X

Imam papire,upisana u plovidbenu

Ovaj deo su odlomili kad su je skidali i ostao je u camcu...nije mi jasno kako su to uspeli da odvale a da ne ostete camac

 

Moottori-Honda-5a9a7fee227a54e7-medium.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja