Jump to content

Moto Zajednica

Ne može da škodi, a što ne škodi sigurno pomaže

Recommended Posts

  • Drug član, 865 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

2018. u povratku sa skupa iz Trebinja, imali smo privilegiju da se sretnemo sa ocem i sinom(14god) bmw rt1100 plavi.... Voznja im je bila za uzivanje nista preko 80km/h, upijali su svaki trenutak, klinac kez od uveta do uveta, ali je vidi se po njemu, vec dobro zarazen ovom nasom bolesti, pa kapiram da nisu imali tih problema tipa kada cemo stici, kaki mi se, piski mi se, gladan sam isl.

Tako se prave uspomene za zivota i odnos izmedju dedeta i roditelja dize na neki nov nivo. Kazem, bilo je milina gledati ih.. 

Promenio član Vuleta
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 890 Duke 2022
3 hours ago, Vuleta said:

..... sa ocem i sinom(14god) bmw rt1100 plavi.... Voznja im je bila za uzivanje nista preko 80km/h...

Divno RT je super udoban motor. Greška u godinama putovanja bejaše to 2016ta..  Marko je tad imao 11.5 god a nikako se ne mogu porediti po udobnosti, prostranosti i sedenju RT i Hornet 600...a i ovo je malom bila prva duža vožnja motorom, i dan danas je pamti  pre toga je išao samnom najdalje 120km od BG. :moto1:

 

Marko.jpg

Promenio član Kalesin
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: Leicester , Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM900
36 minutes ago, Kalesin said:

Divno RT je super udoban motor. Greška u godinama putovanja bejaše to 2016ta..  Marko je tad imao 11.5 god a nikako se ne mogu porediti po udobnosti, prostranosti i sedenju RT i Hornet 600...a i ovo je malom bila prva duža vožnja motorom, i dan danas je pamti  pre toga je išao samnom najdalje 120km od BG. :moto1:

Majka, šta bi ti rekla policiji u stranoj državi kad na tvom srpskom motoru vide dete? Iz Beograda u Crnu goru sa 11,5 godina.

Ono kao nije moj, stopirao je i reko da ima godine ili bi pokazala dokument s kojim je prešao granicu?

Pitam za druga ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 890 Duke 2022
14 minutes ago, rast said:

Majka, šta bi ti rekla policiji u stranoj državi kad na tvom srpskom motoru vide dete? Iz Beograda u Crnu goru sa 11,5 godina.

Ono kao nije moj, stopirao je i reko da ima godine ili bi pokazala dokument s kojim je prešao granicu?

Pitam za druga ;)

Punio je 12 u Septembru, niko nije ni pitao za godine..niko ne postavlja pitanje ukoliko detetu fali par meseci do 12te godine. A jedino me je granični policajac upitao a jel ga pustio otac...i smejao se...;)

Promenio član Kalesin
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja