Jump to content

Moto Zajednica

Ljubav u doba Corone 2020

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Donje Konjuvce
  • Motocikl: Caponord 1000 ETV
Pre 2 sati, Dane Deda je napisao:

Cestitke  dedaaaaaaaa, ( a i babi) nista lepse nego voziti se motorom sa unucima.:jee1:

Hvala deko :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: yamaha fzs 1000 fazer

Prije par dana se uvjerih u onu izreku  LJUBAV JE SLEPA.                                                                             Motor potpuno spreman za sezonu a ja željan vožnje pa nadjem razlog da se provozam. Treba isprobati novu zadnju gumu a trebaju mi i neke stvari za radionicu koje nisam našao u Bijeljini pa idem u Brčko. Krenem a guma mi ne uliva povjerenje. Tješim samog sebe da je hladnije vrijeme, prljav asvalt. Par oštrih startova i kočenja samo zadnjom pa da probam prva 4000 ob i gas. Umjesto da me digne na zadnji guma prokliza. Razočarenje ali nedam se necu je više danas provjeravati uživacu u vožnji. Stignem u Brčko, udjem u nekoliko prodavnica, kao po komandi /kacigu skini - masku stavi/ i ne nalazim šta sam trazio. Bar cu se provozati. Napravicu krug Loncari  Srebrenik Tuzla pa na krivinama Majevice da vidim ponasanje zadnje gume. Loncari tržnica Arizona naravno nista ne radi pusto nema ni saobracaja. Nailazim na policijski punkt. Policajac ne trazi dokumenta nego pita odake idem i gdje. Kazem idem iz Bijeljine do Srebrenika u jednu prodavnicu pa cu preko Tuzle u Bijeljinu. Dobro kaze policajac idi do onog šatora da popunis formular. Pogledam desno veliki bijeli sator!!! Samo mi fali da me strpaju u karantin. U zadnje vrijeme ne gledam TV neznam kakva je procedura ovdje ja ulazim iz RS u Federaciju BiH.

Poceh ja tuc-muc znas druze mozda ta prodavnica u Srebreniku i ne radi odoh ja nazad. Kaze ma nije problem popunis obrazac 3 minute i vozi. Neka hvala ipak ja odoh nazad. Polako polukruzno oko policajca i kad sam odmakao 100 metara dodam pun gas kad ono iznenadjeje motor se poce dizati na zadnji. Bice nesto od gume obecava.  

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Pećinci; Srbija
  • Motocikl: Yamaha GTS 1000

U diba korone iskorišten svaki slobidan momenat između pisla i policijskog časa za vozanje Fruškom Gorom i okolinom. Zaboravili smo da nam malo za sreću treba... :yamaha:

Screenshot_20200428-185720_Facebook.jpg

20200428_165621.jpg

IMG_20200428_184559_953.jpg

20200420_143701.jpg

IMG-3f0daeb5ec66174dd84bd3ee753fd20a-V.jpg

20200418_120214.jpg

20200418_111237.jpg

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja