Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Za sada kupujem korman fi 22mm, potreban mi je za tdm 850, naravno kad se ovo stisa i prorade poste itd. Trebace mi jos ponesto pa cu koristiti ovu temu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Rade kurirske službe. Neki dan sam slao BEX-om. Posle toga vidim da u Pošti primaju pakete a sad čitam na sajtu Post Express-a da rade.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ne uzimaj korman za 94 to i stariji, polozaj kao da citas strip na wc solji, onaj tamniji, ako ces Yamahin 4tx onaj sjajni, siri i mnogo zgodniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Korman aktuelan mada nosam skinuo moj da slikam i uporedjujemo. Uskoro i set lancanika i lanca nadam se. Dobio sam od kolege sasvim solidan lanac da malo isprobam motor ali je kraci za jednu osmicu, porucim po oznaci 2 spojnice i imao sam jednu novu osmicu ali se nista nisacim ne uklapa, a inace u radnji sam pokazao sliku spojnice kakva mi treba gde se jasno vidi oznaka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

Original postavka je 16-44. Ako nazad stavis 42 produzice se prenos, (dva zuba), postace lenj, navlacices brzine kao baba hulahopke a maksimalnu brz. verovatno neces ni moci postici. Falice mu snage i kad si sam a pogotovo uz tovar ili saputnika. Pretpostavljam da je 3vd (po 16-44).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Ja sam ovaj motor probao 10km i sada nemam lanac na njemu da bi ga istestirao ali video sam da ima puno snage, a negde sam procitao da recimo oko 100km/h ide na 3500 obrtaja i taj momenat me zanima. Rasmisljam ovako: Da li bi sa 42 zuba ostvario neku ustedu na potrosnji van grada? Mozda bi po gradu cak povecao potrosnju pa bi dosao na isto, i samo bi mucio vec vremesni agregat koji verovatno da nije bas "najzdraviji" i tako mu skratio preostali vek trajanja? Zato sam hteo jos malo testiranja pa sam ovde na forumu dobio polovan lanac ali od 112 a treba mi od 114 rolnica, pa prednji lancanik ne valja, dobio lufta u unutrasnjim zubima na osovini i ne bi sa njim vozio, jedino da nastavim lanac i kupim novi prednji lancanik da sve istestiram pa da onda uzmem ceo novi set za koji se odlucim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja