Jump to content

Moto Zajednica

Sunra Hawk El. Skuter

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 88 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 2007, Motomorini X-CAPE 650

Pozdrav,cale kupio pre neki dan ovaj el. skuter. 1.8kW, 60km autonomija, top speed 45kmh. Zanimljiva igracka, ali prespora. Zanima me ako ga neko jos ima i da li se razume u to kako se kod njega skida limiter :D. Msm, pod garancijom je, pa verovatno ne bi cackao to, al me cisto zanima dal moze da izvuce neki 60-70kmh iz njega, bilo bi idealno. Ocigledno je limitiran je ni nizbrdo nece preko 50kmh. Skuter je inace standardne velicine, izgleda kao i svaki 50cc skuter, mora da se registruje i vozi se na AM dozvolu. 150 000 din nov.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Veliko Orasje
  • Motocikl: MZ RT 125cc

Jedan moj poznanik ima nesto slicno takodje je joj pod garancijom i nije cackao jos nista oko motora ali je brlikom raspitivanja negde saznao da kod njih nije moguce izvuci vecu brzinu bez nekih ozbiljnijih prepravki nemoj me drzati za rec ne znam koliko je to zaista tacno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: KMDŽ
  • Motocikl: NHX

Ne znam jesi li našao rešenje za deblokadu, obično postoji određena sekvenca kojom se skidaju ograničenja (kombinacija pritiskanja gasa/kočnice i startovanja motora), ali 50-ak km/h konstantne brzine je otprilike norma za tu snagu motora. Nedavno sam vozikao Super Soco CUx, sa motorom od 1600W. Iz mesta te ispali do 60 km/h vrlo brzo, ali posle manje od 10 sekundi kreće da spušta brzinu na oko 50 km/h i neće preko toga do narednog zaustavljanja, iako držiš gas zavrnutim do kraja sve vreme. Mislim da je to zaštita od pregrevanja motora i instalacije, jer se pojedine komponente baš dobro zagreju kod naglog ubrzavanja i konstantnog maksimalnog gasa. Npr. kabl koji se povezuje na bateriju i koji je popriličnog poprečnog preseka bude baš fino vrućkast.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Da li neko moze da mi kaže šta je problem kod tih skutera,samo je odjednom podivljao u toku vožnje i nije mogao da se zaustavi dok se nije ugasio na ključ a kad sam ponovo upalio  izgubio je  gas,ima svu struju u fulu al kad se dodaje gas uopšte ne reaguje?

Promenio član Nemanja2222

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja