Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem motor :)

Recommended Posts

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
15 minutes ago, Markone88 said:

Ako ti nisu velike kubikaze imas Pan European i Hondu CB1000f kod nas na forumu

Teško je to za njega i kabasto. Honde od 1000ccm ne trpe Hobite... ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

 

Upravo sada, Markone88 je napisao:

Ako ti nisu velike kubikaze imas Pan European i Hondu CB1000f kod nas na forumu

Solo vozim 90% tako da bih ostao u ekonomik klasi. Da nije tako Diverzija 900 ili Tdm bi bili u opciji

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6709 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
20 minutes ago, malitomic said:

Vidim se na Bmw-u i Pegazu sa osmehom na licu:)

Pa eto ti, vidiš da znaš. Idi, pazari pa kreni da obilaziš svet :) Jebeš forum, šta je bolje, odgovor ne postoji.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

@malitomic ovo ti je moj savet. Zvao sam coveka informaciono pre oko 6 meseci, kaze motor kao casa. Ne vozi se, pali ga povremeno. Bio je fiksan sa cenom. Mada sad mozda ako treba i rega i servis, oce da da jeftinije

 

37821095db35-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Aprilia pegaso, 1995. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 20000 km, Subotica...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan
Upravo sada, Markone88 je napisao:

@malitomic ovo ti je moj savet. Zvao sam coveka informaciono pre oko 6 meseci, kaze motor kao casa. Ne vozi se, pali ga povremeno. Bio je fiksan sa cenom. Mada sad mozda ako treba i rega i servis, oce da da jeftinije

 

37821095db35-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Aprilia pegaso, 1995. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo 20000 km, Subotica...

 

Rekoh vec da sam imao Pegaza i to noviji model od ovog. Zivot mi je zagorcao. Inace jako lep i udoban motor.

Pegaso Strada koji mene zanima je moderniji motor, Minareli 660 agregat, ubrizgavanje, izgled. Sve kako treba.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
Just now, malitomic said:

Rekoh vec da sam imao Pegaza i to noviji model od ovog. Zivot mi je zagorcao. Inace jako lep i udoban motor.

Pegaso Strada koji mene zanima je moderniji motor, Minareli 660 agregat, ubrizgavanje, izgled. Sve kako treba.

Aaaa, nisam lepo ispratio :) srecno u potrazi, slatke su to muke. Idi vidi moju temu, trazio jedno a kupio drugo. Srce sta oce moras da mu das :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan
Upravo sada, Alekre je napisao:

Pa eto ti, vidiš da znaš. Idi, pazari pa kreni da obilaziš svet :) Jebeš forum, šta je bolje, odgovor ne postoji.

:takoje: Vikend izolacija. Taman malko vremena da sredim misli i izostrim pogled. Dejstvujem uskoro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan
Upravo sada, Pingvin37 je napisao:

Suzuki GSXF 600/750.  2000 il mladji. Za te pare ide i 2003-2006 ako nadjes sa regom i opremom. I da ti ostane love.

 

Bas dobra zastita od vetra, mali potrosac, jeftin za odrzavanje, rega nije preskupa. Odlican zvuk, ima snage dosta, odlican u krivinama. Udoban, ima mesta za suvozaca. Velika autonomija rezervoara. Nema komplikovane struje nema dodatnog zezanja, slabo kvarljiv. 

 

Ja da imam 1400-1800 evra i da moram da kupim putni motor koji moze da se provoza i po gradu bio bi Suzuki GSXF 600/750. Bez razmisljanja.

17d20509e02a-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda cbr, 1999. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 35500 km, Zrenjanin. Cena 2.000 € - Motori - Polovni Automobili

Ovo bi bio moj izbor da idem na ful oklop i sport turing varijantu. Cela ceta vfr-ova jos ceka u redu. Gsxf po meni nije u tom rangu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
1 hour ago, malitomic said:
17d20509e02a-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda cbr, 1999. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 35500 km, Zrenjanin. Cena 2.000 € - Motori - Polovni Automobili

Ovo bi bio moj izbor da idem na ful oklop i sport turing varijantu. Cela ceta vfr-ova jos ceka u redu. Gsxf po meni nije u tom rangu

Zbog cega mislis da GSXF nije u rangu? Ok Honda je Honda (ovo kazem vise kao uzrecicu) al voleo bi da mi neko kaze sta ne valja u tehnickom smislù kod ovog Suzuki modela koji sam predlozio.

 

Sto se tice dizajna, razumem te, u potpunosti, nije svakom GSXF vizualno primamljiv. I eventualno tezine motora. Mada nije to neka Bog zna kakva tezina. Nista tezi od Transalpa. Tu su negde manje vise. Vozio sam i Transalpa 600 kog si pominjao neko krace vreme. GSXF je dobar i za nize vozace, defnitivno. Vrlo udobno mogu da se osecaju na njegovom sedistu i polozaju vozaca. Samo mora imati malo snage za pomeranje u mestu... Nije bas za nekog od 60 kg mada su ga i takvi vozili kad se naviknu.

 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Ne kazem da je los motor, naprotiv. Nije mi ta klasa motora uopste primamljiva, a  da jeste, prvi pik bi bio cbr, pa vfr, pa thundercat..... tek pri kraju gsxf. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Gsxf za tvoju visinu bi bio naprezanje. Ja sam 174 i moram da se lepo protegnem preko tanka,skoro kao da vozim R-a ,jer ima heblove (probao od druga) Inace je veoma nizak motor imao bi noge na tlu sigurno,tako da tezina nije vazna. A da je ruzan, ruzan je. :)

Ja sam vozio RT-a krmka bez problema,eno Seba koji je nizi od mene ga vozi tako da ne moras puno o tome da mislis. Za nas nisu GS,Varadero, Tenera,pa i Strom, Multistrada. Mislim moze ali nisu noge lepo na tlu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C
6118458c201b-800x600.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kawasaki zr7s, 2001. godište, Naked, vozilo prešlo 48000 km, Velika Plana...

Evo ti korektan motor sa dosta opreme i da ti ostane para.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

I dalje ostajem pri tome da nema mladjeg motora (do 2006. godista) za taj novac a koji ima sve ali apsolutno sve potrebno i za put i za grad, a da je pritom jeftin za regu i odrzavanje. Osim izgleda (kako kome). I par sitnica drugih manje bitnih.

 

U svakom slucaju, srecna kupovina. Znam da buduci vlasnik u ovoj temi nije zainteresovan za ovako nesto, al ako neko cita i prati, nek obrati paznju i na ovaj nazalost po malo potcenjen motor. Pozz

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

@sale z900 ne svidja mi se ta kawa, pogotovo ne taj crni. Dzabe mu i oprema i cena.

Ovaj je verujem dobar ali opet nije motor za kojim mi srce zaigra

69a7380ed40a-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kawasaki zr7s, 2003. godište, Touring, vozilo prešlo 34000 km, Petrovac Na Mlavi. Cena 2.000 € - Motori - Polovni Automobili

Fazer 600 koji mi je rezervna varijanta je  ipak zverka za ovu kawu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Hvala drug, eto nasli smo se opet Fazer i ja. Ovaj put restyle model, ja to zovem 'mackasti far'. Pojavio se i odmah sam reagovao. Dobar je, odlican, cak sta vise. Za ovu sezonu trebace mu mali servis i registracija u Avgustu. Uklopio se u moj budzet potaman i bas sam zadovoljan.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Cifra oko 2000 evra za motor je idealna. Nije mnogo (ne kazem da je malo daleko od toga) a opet se moze naci neki motor da valja da se covek vozi proputuje i da uziva uz osnovna redovna odrzavanja.

 

Po mom nekom misljenju 1500-2000e idealna minimalna cifra za dobar izbor i kvalitetnu voznju. :jee1:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan
pre 4 minuta, Mc SREMac je napisao:

Greota je za broj 1 dati tolike novce....

Izabrao si dobro.

1. Bmw F650 Gs

2. Aprilia Pegaso Strada 

3. Yamaha Fzs600 

4. Honda Transalp

5. Kawa er6f

Ako mislis na ovaj br.1 sa mog spiska.. pa ne znam.. cekao sam ga i cekao. Gazda nikako da javi da je motor dosao od majstora i da dodjem da ga vidim. Bas sam ga zeleo ali nije nam se dalo. Svakog dana dobijem obavestenja sa PA da je jedan ili dva oglasa koje pratim, obrisan. Mnogo ih je otislo dok sam ja cekao bmw-a... i jbg izadje Fazer i to je to. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan
pre 17 minuta, Toreador je napisao:

Neka je sa srecom i lepo da se vozis.Od gore nabrojanih i ja bih glasao za ovu Yamahu.

Hvala puno:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja