Jump to content

Moto Zajednica

Produženje registracije na drugom reg. području

Recommended Posts

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Za vreme trajanja vanrednog stanja moguce je produziti registraciju na drugom registracijonom podrucju.

 

Registraciju moze produziti:

 

1. Vlasnik licno

 

2. Imalac punomoci, u ovom slucaju original mora ostati izdavaocu reg. nalepnice (ili kopija overena kod notara da je verna originalu).

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: Honda NC750X

Da li neko mozda zna da li planiraju da omoguce vadjenje novih saobracajnih, ili barem podnosenje zahteva za istu, a da mozemo da vozimo samo sa papirom da smo ga podneli? Konkretno, ja imam problem jer sam prosle godine promenio adresu u licnoj, a saobracajnu za auto, koja je izvadjena pre 2 godine na staru adresu, nisam menjao. Sada ne mogu da produzim registraciju, jer adrese u licnoj i saobracanoj nisu iste, vec treba da vadim saobracajnu.

 

Zvao sam mup u Nisu, i receno mi je da je trenutno moguce jedino produzavanje stare registracije na tehnickim pregledima ukoliko nije potrebna zamena saobracajne, i prvo registrovanje auta, za sta se podaci salju postom mup-u. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Kop
  • Motocikl: BMW F800GS

Ma samo vozi normalno i uzivaj. Imaju, valjda, sada preca posla nego tebe da trkeljisu za nesto za sta ti nisi kriv. Na kraju krajeva i preCednik je reko da sva dokumenta koja su istekla vaze a posle su neki drugi poceli da mrse... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

PreCednik da ne kazem ... datumi se u vreme vanrednog stanja "zamrzavaju" nije on to izmislio nego Ustav tako nalaze, kolega ima problem koji datira od pre bar god. dana, kako je mogao prosle god. produziti reg. ako se adrese ne poklapaju, taj ko mu je tada "ucinio" sada mu je uterao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: Honda NC750X

Prosle godine je sve bilo regularno, jer sam adresu promenio par meseci nakon registracije. A koliko shvatam, sada su omogucili da se proda auto, prebaci na novog vlasnika i da ga novi vlasnik registruje, tako da ja imam tu opciju,da ga "prodam" devojci i da ga ona registruje. Ali bih radije izbegao komplikacike oko papira i troskove oko prenosa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja