Jump to content

Moto Zajednica

Honda NC700X fabrički vizir & nosač za top case - kupujem

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: ex-Yamaha Tracer 900, ex-Honda NC700X, ex-Aprilia Shiver 750 GT, ex-Yamaha Dragstar 650 Classic, ex-Suzuki DR650SM SuperMoto, ex-Kawasaki KLR250, ex-Yamaha XJ600 Radian, ex-Honda NX650 Dominator...

Pozdrav svima!

 

- Kao što i sam naslov kaže, kupio bih fabrički vizir za Hondu NC700X. Preko ih ima na oglasima uglavnom po cenama od 30€ do 50€ ali zbog momentalne situacije u kojoj se svi nalazimo, nabavka istih je neizvodljiva... :/

Na motociklu imam produženi vizir Givi D1111ST ali nikako da se naviknem na njegovu visinu pa bi u obzir došla i eventualna zamena.

Dakle, originalni kratki + neka doplata za Givi... sve po dogovoru.

 

- Takođe me zanima i fabrički nosač za top case.

 

Kontakt može i preko Viber-a na moj broj 060/7575156.

 

Veliki pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Obrati se Ivanu (Bg) koji pravi vizire. Ja uzeh od njega za moj Transalp, s tim sto ga je napravio po modelu Givijevog koji on ima, ne znam za tvoj motor. Radi i sad tokom ove korone, inace u normalnim uslovima radi i po principu da mu oteras motor pa da ga skroji na licu mesta. Ok je i sa cenama, jeftiniji je od brendiranih namenskih vizira. 0642847847

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: ex-Yamaha Tracer 900, ex-Honda NC700X, ex-Aprilia Shiver 750 GT, ex-Yamaha Dragstar 650 Classic, ex-Suzuki DR650SM SuperMoto, ex-Kawasaki KLR250, ex-Yamaha XJ600 Radian, ex-Honda NX650 Dominator...

Hvala puno za info! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: ex-Yamaha Tracer 900, ex-Honda NC700X, ex-Aprilia Shiver 750 GT, ex-Yamaha Dragstar 650 Classic, ex-Suzuki DR650SM SuperMoto, ex-Kawasaki KLR250, ex-Yamaha XJ600 Radian, ex-Honda NX650 Dominator...

Ponovo aktuelna potraga za OEM vizirom, nosač nabavljen... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 344 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC 750 XA, Yamaha BT 1100

Moze jedno pitanje, gde si nabavio nosac kofera? Da li je oriđiđi ili neki zamenski?

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja