Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda steed 400,vlx

Pozdrav drugari,evo ovako,imam jedan problem sa mojom hondom vlx 400 steed 1994 god,u voznji mi se desava negde pri brzini negde oko 40km/h osecam neko trenje pri toj brzini,kada navijem malo u levo ili u desno tada trenje nema sve je normalno,samo kada ide pravo i samo oko 40km/h,da li neko imao mozda slican problem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Evo prvi da se oglasim, meni lici na neki lezaj, odakle si?

To je najbolje da ti pogleda neko od moto mehanicara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Može biti da ti sajla od km sata možda na toj brzini kači točak ( ona bi trebala da je fiksirana za prednji blatobran uz pomoć gumenog držača ).  Može biti i da ti je ta ista sajla suva, korodirala iznutra, pa da je malo podmažeš .  Može biti svašta. Pokušaj da lociraš odakle ti dolazi zvuk, pa onda pregledaš jedno po jedno . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda steed 400,vlx
Pre 11 sati, sale z900 je napisao:

Evo prvi da se oglasim, meni lici na neki lezaj, odakle si?

To je najbolje da ti pogleda neko od moto mehanicara.

lezaji su svi zamenjeni od toga sam posao,pa sam nove gume stavio napred i pozadi i opet isto,pa sam posumljao na lanac i zupcanike i to sam sve novo stavio i opet se to javlja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda steed 400,vlx
Pre 4 sati, drumskalisica je napisao:

Može biti da ti sajla od km sata možda na toj brzini kači točak ( ona bi trebala da je fiksirana za prednji blatobran uz pomoć gumenog držača ).  Može biti i da ti je ta ista sajla suva, korodirala iznutra, pa da je malo podmažeš .  Može biti svašta. Pokušaj da lociraš odakle ti dolazi zvuk, pa onda pregledaš jedno po jedno . 

od lezajeva sam krenuo zamenio i gume i lancanike i lanac i opet sve isto,osecam negde na sredini,ali samo na toj brzini kada pocne ta vibracija i kad ga obalim samo malo levo nema nista ispravim ga ima,i tako desno nema a na sredini ima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Zapamti na koliko ti se obrtaja vrti motor pri toj brzini i u kojoj ti je brzini menjač. Onda postavi motor na neki panjić il nešto slično, stabilno, nadji par drugara da pridržavaju motor, upali ga, ubaci u odgovarajuću brzinu, drži ga na istim obrtajima pa ga onda naginji i pokušaj da nađeš odakle dolazi zvuk. Može biti i da ti je popustio neki šraf il držač ventilatora na hladnjaku, pa kad nagneš motor da ventilator negde češe . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda steed 400,vlx

Nemam obrtaje,samo km/h i to uvek negde na oko 40km/h pa do negde 35 i prestane,u toj brzini kad ga nagnem nema nista sve super a kad ispravim cuje se sve u toj brzini.To sam osetio posle krpljenja gume dotle nista,posle namestanja tocka na motor to se pocelo desavati,posle toga sam menjao nove gume,pa lance i lancanike i balansirao i opet isto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja