Jump to content

Moto Zajednica

Potreban nosac i kofer za FZ1

Recommended Posts

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha FZ1 (N)

Pozdrav. Imam FZ1 N 2010. i one Louis bisage za ispomoc. Planiram na more ovim motorom u leto ako Bog da pa mi treba nekoliko saveta i ponuda ako imate...
Da li da stavljam kofer nazad ili da kupim putnu torbu za zadnje sediste?
Razmisljao sam mozda i napraviti kofer koji se zakaci umesto zadnjeg sedista?
Da li je isplativije nosac za kofer napraviti ili cekati original na oglasima da iskoci, mozda bude povoljih ponuda?
Da li ce bisage izlizati lak na bocnim stranama repa na koji se naslanjaju ako stavim magicnu krpu izmedju bisage i plastike? To jest moram li praviti odbojnike od plastike ili ne?

Ako bih kupovao kofer planirao sam Kappa K47N jer lepo izgleda i ima dovoljno prostora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Na bočne plastike zalepi providnu samolepljivu foliju, batali magične krpe, one su za glancanje. Ako ti kofer treba za jednokratnu upotrebu, odnosno sad pa ko zna kad, onda je "soft luggage" mnogo pametnija ideja. Putnih i repnih torbi imaš u izobilju, svakakvih oblika. I svaka ima svoj review na YouTube. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha FZ1 (N)

Hvala na savetu, pa da, eventualno tu obicnu torbu bih mogao cak mozda i pozajmiti od nekoga...

Mislim da cu se namuciti dok skinem lepak koji ta folija ostavi iza sebe... Ako mislimo na istu foliju, no, ipak je sigurno bolje od obicne krpe!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Top Case - korisna stvar, pogotovo ako Motor koristiš više od ponekih vikend vožnja u slob.vreme.

 

Mnoštvo ličnih stvari, alata, dodataka - kišna kabanica, dodatne rukavice, sprej za lanac, set za krpljenje, 2.ga Kaciga i tako to. 

 

Ja sam na Trace-u i TDM-u imao i nikada nisam skidao, čak sam i na Z750 stavio. 

 

Ako nisi za Top Case, repna torba za povremena korišćenja ili tank torba rešenje za dodatnim prtljagom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha FZ1 (N)

Imam tank torbu na magnete (ostala od starog motora) ali je pola rezervoara na novom motoru plasticno tako da ne mogu nalepiti hahaha, a one sto se kace su em skupe em smetaju... Isplativije je top case sto ste rekli...

No vise sam neki vikend vozac i retko kada idem sa opremom koja zauzme vise od bisaga...

Treba mi nesto zbog planiranog letovanja ove godine i ko zna kada opet...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Stanka Paunovica Veljka 56
  • Motocikl: Bmw r 1150 rt

Zdravo.Ja sam Seba crash bars i bavim se proizvodnjom takvih stvari koje vam trebaju.Poseti te moju stranicu u temi ,Moto berza.Pozdrav.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja