Jump to content

Moto Zajednica

Honda CB series

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Honda cb750 sevenfifty 1998 god.

20191018_121530.jpg

20190916_213242.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Malo gledam po netu i natrcim na Seven Fifty varijantu Touring sa oklopom, nesto na foru kao sto je bila Boldorka F2

honda-cb750f2-seven-fifty-100173-25.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Analog Man, 341 postova
  • Motocikl: ​​​Nisam član od 28.10.2022.
On 4/19/2020 at 8:12 PM, sale z900 said:

Evo da sacuvam opis mozda neko nekada bude trazio bas ovaj primerak.

 

20200419_200946.jpg

20200419_201008.jpg

20200419_201029.jpg

Pitanje je navedena kilometraža. 30 godina, jedino da nije vožen dosta godina.

Nije skup, ali održavanje jeste.

Kao što je u opisu navedeno, samo za ljubitelje. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Da li je teško naći rezervne delove za legendarne motore stare preko 30 godina?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Da li je neko naručivao sa ovog sajta?Deluje mi da imaju delova do najsitnijih detalja.Voleo bih da imam informaciju.

Screenshot_20200423-080059_Chrome.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Analog Man, 341 postova
  • Motocikl: ​​​Nisam član od 28.10.2022.
5 hours ago, Goran1982 said:

Da li je neko naručivao sa ovog sajta?Deluje mi da imaju delova do najsitnijih detalja.Voleo bih da imam informaciju.

Screenshot_20200423-080059_Chrome.jpg

Nisam sa tog, ali sa ovog više puta. OK. su.

logo.png
WWW.MOTORCYCLESPAREPARTS.EU

Over 3.5 million motorcycle parts available online now. Worldwide...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Prošle godine je bio na oglasima onako sam zvao iz znatiželje mislim da je tražio 800 e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7060 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ovaj cika sa CB750C se kanda drogira :lud: 

Da je motor stvarno u savrsenom stanju pa da kazemo da i ima neku osnovu za onakvo lupetanje sa cenama,

a motor nit je u savrsenom stanju, nit vredi te pare ovakav kakav je,

Vrlo moguce da je bio malo olupan, posto mu je skoro kompletna prednjica skarabudzena, far, nosac fara, satovi, volan, migavci, sve cist promasaj, grozno izgleda... da ne pominjemo auspuhe, krive kineske fuzastere, isecen zadnji blatobran, nedostatak suvozackog rukohvata i zadnji far kako ga je nakaradno zasarafio da gleda u nebo...

Ove nedostatke vidim sa slika, mogu misliti sta bi sve nasao da vidim motor uzivo,

za takvu skarabudzotinu se ne trazi 2500eura.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd
Pre 11 sati, Mediterraneo je napisao:

Kako ti se pokazao taj vizir?

Druze iskren da budem  kad je bio ovaj oklop 84-5-6 ja sam imao 12-13 godina :),,očigledno da ćale i stric koji su ga vozili nisu bili zadovoljni sa tim oklopom kupljenim u Trstu naravno,,a kad sam prvi put seo na njega da ga ja vozim (a dobio dozvolu da ga vozim tek kad sam ssam uspeo da ga podignem na obe nogare a ne na ćopavu da ga oslonim:jee1:  a to je trajalo dok nisam uklavirio kako i dok nisam nabacio koji kilogram jedno 2 godine :moto2:) tad je već bio u ovakvom stanju kakav je danas . Ako mislis na trenutni vizir čista 10,,bez njega vetar ubija ,mada ja imam 2 metra i izgledam kao brodsko jedro,,,sa njim do 130 prijatno i komforno već preko počinje lagana borba sa vetrom i motorom ,,ali ovaj motor je za krstarenje ne za jurnjavu

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4380 postova
On 4/23/2020 at 8:12 AM, Goran1982 said:

Da li je neko naručivao sa ovog sajta?Deluje mi da imaju delova do najsitnijih detalja.Voleo bih da imam informaciju.

Screenshot_20200423-080059_Chrome.jpg

logo.png
WWW.MOTORCYCLESPAREPARTS.EU

Over 3.5 million motorcycle parts available online now. Worldwide shipping from Europe’s favourite genuine spare parts online retailer - 9.5/10 TrustPilot

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300
11 hours ago, Scapolo said:

Druze iskren da budem  kad je bio ovaj oklop 84-5-6 ja sam imao 12-13 godina :),,očigledno da ćale i stric koji su ga vozili nisu bili zadovoljni sa tim oklopom kupljenim u Trstu naravno,,a kad sam prvi put seo na njega da ga ja vozim (a dobio dozvolu da ga vozim tek kad sam ssam uspeo da ga podignem na obe nogare a ne na ćopavu da ga oslonim:jee1:  a to je trajalo dok nisam uklavirio kako i dok nisam nabacio koji kilogram jedno 2 godine :moto2:) tad je već bio u ovakvom stanju kakav je danas . Ako mislis na trenutni vizir čista 10,,bez njega vetar ubija ,mada ja imam 2 metra i izgledam kao brodsko jedro,,,sa njim do 130 prijatno i komforno već preko počinje lagana borba sa vetrom i motorom ,,ali ovaj motor je za krstarenje ne za jurnjavu

Hvala kolega :) Meni je zanimljiv ovaj vizir koji podesca na BMW R 90. Razmisljam kako bi "legao" mom motoru i gde bi mogao da ga nabavim. Motor ti je lutka! Pozdrav :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Honda CB 250 Nighthawk, interesantno da se pravila gotovo identicna od 1982 do 2008 godine.

20200425_125746.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C
On 20.4.2020. at 8:22, Goran1982 je napisao:

Honda cb750 sevenfifty 1998 god.

Ova bese neka sa jako malom km?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zrx1100r
Ova bese neka sa jako malom km?
Tu Hondu sam gledao dok još nije bila na prodaju.. Salonski primerak, vlasnik stariji gospodin od 70+ leta, pričao mi je da je pronađena u svici i da su sekli gelendere da je skinu sa nekog sprata..
Ispratio sam i prodaju ali mi se činila visoka cena za klot motor u tom trenutku.

Послато са D2303 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda cb750 sevenfifty,beverly250i,honda revere,transalp 600,libery125,etz150,jamaha virago250,hexagon150,honda hornet 600.

Ajde u kratkim crtama kako se pravilno meri nivo ulja na sevenfiftiiju?Da li posle rada motora pa se sačeka neki minut ili kad je hladan itd?Koliko znam tako pise u upustvu upali se par minuta pa se sačeka isto toliko i meri se na centralnom štenderu bez šrafljenja merača.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
1 hour ago, Goran1982 said:

Ajde u kratkim crtama kako se pravilno meri nivo ulja na sevenfiftiiju?Da li posle rada motora pa se sačeka neki minut ili kad je hladan itd?Koliko znam tako pise u upustvu upali se par minuta pa se sačeka isto toliko i meri se na centralnom štenderu bez šrafljenja merača.

Ne bi trebalo da bude nikakve znacajne razlike ni kad je vruc ni kad je hladan. Znacajna razlika je samo na razlicitim (neravnomernim) podlogama na kojoj motor stoji i to da li sedis na njemu il je na centralnim itd. 

 

Kako god merio (dal na centralnim il na tockovima ispravljen, dal vruc posle par minuta il hladan itd) uvek meri na istom (potpuno ravnom) mestu i ako trosi ulje pokazace ti se samo, primetices...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja