Jump to content

Moto Zajednica

Kupovina skutera - preporuke.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Belgrade
  • Motocikl: Super Tenere XT1200Z

Zdravo svima, 

Nakon registrarije prije nekoliko minuta pisem i prvi post. 

Naime zivim u Beogradu tacnije u Zelezniku i odlucio sam se da kupim skuter za efikasnu borbu protiv guzvi i zagusenja po Beogradu.
Treba mi savjet vas iskusnijih i oko izbora i oko kupovine istog: u budzet mi se uklapaju i Majesty 400 2007 i Burgman 400 2007-9, posto imam i saputnika(djevojku). 

Da li je to dobar izbor ili postoji nesto jos u toj klasi mozda cak novije sto mogu gledati budzet je nedje oko 2000-2500e za skuter plus dokumentacija preko. 
Isto sta da gledam pri kupovini istog, gdje da gledam oglase, na sta da obratim paznju. 

Svi predlozi su dobro dosli. 

Pozdrav, 
Milenko

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8239 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Imas u PA oglasima mog satelisa 400, registrovan do 28.03.2021god, nema ulaganja, samo se vozis! Ekonomican i siguran prevoz, model sa ABS-om... Bolesno sam ga odrzavao, imas i temu na forumu...

Sretnu potragu ti zelim,  za grad skuter je prava stvar!

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
10 hours ago, kokot said:

Zdravo svima, 

Nakon registrarije prije nekoliko minuta pisem i prvi post. 

Naime zivim u Beogradu tacnije u Zelezniku i odlucio sam se da kupim skuter za efikasnu borbu protiv guzvi i zagusenja po Beogradu.
Treba mi savjet vas iskusnijih i oko izbora i oko kupovine istog: u budzet mi se uklapaju i Majesty 400 2007 i Burgman 400 2007-9, posto imam i saputnika(djevojku). 

Da li je to dobar izbor ili postoji nesto jos u toj klasi mozda cak novije sto mogu gledati budzet je nedje oko 2000-2500e za skuter plus dokumentacija preko. 
Isto sta da gledam pri kupovini istog, gdje da gledam oglase, na sta da obratim paznju. 

Svi predlozi su dobro dosli. 

Pozdrav, 
Milenko

ec75600b954f-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Peugeot Satelis 400ABS, 2009. godište, Scooter, vozilo prešlo 11500 km, Kragujevac. Cena 2.800 € - Motori -...

 
Boga mi lep lep @N.F.S.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8239 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Hvala lepo, rekao sam kolegi i na pp ustupak sto se cene tice, zavrsavam kucu u Sokobanji, gledam da se sto manje kreditima opteretim...

 

P.S. Na skuteru je nosac telefona sa usb punjacem, voltmetar sa satom, aluminijumske podnice (imam naravno i originalne), blicer stop svetla,  gepek je 62L  otvara se na taster, u njemu originalni mekani umetak i kacige se ne grebu dok su unutra (staju dve f.face kacige).


Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora
  • Motocikl: Peugeot Satelis 400cc

Evo i ja da se javim

AUTODILER.CO

Najposjećeniji sajt za prodaju polovnih i novih automobila, motora, bicikala, kamiona, radnih mašina, poljoprivrednih mašina, plovila, kao i auto dijelova i opreme u Crnoj Gori.


Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8239 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Taj skuter da bi se u Srbiji vozio trebao bi se cariniti i da se porez plati... Ja za svoj dadoh 72000dinara za te dadzbine....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Pećinci; Srbija
  • Motocikl: Yamaha GTS 1000

Yamaha Majesty 400 je do pre nekako bila u mom vlasništvu, izuzetan međugradski skuter sposoban za sve. Moja topla preporuka, mašina gram ulja ne troši, udobna za medalju. Ja sam malo jači 190 i 120 kg i kad se supruga priključi malte ne nema razlike lepo poteže brdo savladava bez problema... Skuter čisto zadovoljastvo. Sve preporuke sa moje strane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja