Jump to content

Moto Zajednica

Hyosung Sf50 nece da upali.

Recommended Posts

  • Drug član, 4386 postova

Оштави свеќицу и верглај на празно, из рупе има да изаџе 90 посто горива које се накупило у радилици.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Jako je cudan problem u pitanju, skuter ne pali hladan, kad ubrizgam gorivo u cilindar i zavijem cvecicu skuter upali, nabije pun gas i ugasi se, ali nije uvek tako, nekad upali i radi koliko god oces i prina gas, probao sam da ga vozim ne prima pun gas, vuce me jedva.

Kad verglam i kad nece da upali skinem svecicu ona mokra mokra da mokrija ne moze da bude, e sad.

Malo pre sam skidao karb i iglicu sam vadio video sam da je podignuta skroz, tj. Prsten je spusten skroz, nesto se mislim, ko zna sta je ovaj majmun pre mene radio, i stavim je u centar, u fabricki polozaj, probam da upalim nece.

Ubrizgam gorivo u cilindar upali na manje od sekunde i ugasi se, kad probam opet da ga upalim zavergla na 2 sekunde i prestane, i tako 10 puta , znaci ja ne znam vise, skuter toliko brlja da me glava zabolela vise...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: Mladenovac

@Krokodilo

Evo mene opet, naime vratio sam plehcic plovka sinoc  u ravan, horizontalan polozaj i skuter je palio , danas kad sam probao da upalim pali samo sa punim gasom i karburator preliva, verovatno sam izjebao nesto u plovku:stabre:

Preliva znaci gorivo curi bukvalno na ovu ovde rupu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4386 postova

Могуче да је гумени конус на иглици наџлебан па не заузима нормални положај, могуче да је цилиндар где улази иглица странично деформисан па не даје иглици правац. Могуче да имаш срања у бензину па стану измеџу конус иглице и рупицу............и још неколико могуче

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Nista, hvala tebi za odvojeno vreme zao mi je sto nismo uspeli da uradimo nista, ako mi verujes celu zimu sam proveo pored njega i dokurcilo mi vise, sve najbolje hvala ti jos jednom i izvini za utroseno vreme:sampion:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4386 postova

Мало више слика и можемо да га средимо, али ти си решио да га бациш у поток.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Mogu li nekako da te kontaktiram privatno da ne punimo vise ovu temu?

Kako ti hoces, dajem ga teska srca jer je 100 eura smesna cifra, ne znam koje slike ti trebaju jos, reci slikacu ti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja