Jump to content

Moto Zajednica

Kupjem Kawasaki Versys 650

Recommended Posts

  • U prolazu, 13 postova

Nee, mrtav ozbiljan bilo je tu još recimo 150ml kočnog ulja kojeg je više potrošio za ispiranje creva, a inače je već uračunao rad i materijal 15€ polovna pločica nije znao odakle mu poslužiće koji hiljadu km ,,, nisam mogao da verujem ,mene je bilo sramota dok sam ga slušao ,,,, radim sa ljudima ,,,,ali čovek uči dok je živ

Sent from my SM-A202F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec

Sto smarate coveka sto je sve racunao, imam ja na prodaju gsx600f '98 god. Cena 9850e, nisam uracunao poslednji mali servis, to je gratis!

Bolje da vam ne pisem po stavkama, verujte mi! :sampion:

 

Malo sale nije na odmet, svakako odavno nisam video da neko ovako taksativno navede sve sto je radjeno, kada i koliko je kostalo, bravo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
6 minutes ago, dekicook1 said:

Nee, mrtav ozbiljan bilo je tu još recimo 150ml kočnog ulja kojeg je više potrošio za ispiranje creva, a inače je već uračunao rad i materijal 15€ polovna pločica nije znao odakle mu poslužiće koji hiljadu km ,,, nisam mogao da verujem ,mene je bilo sramota dok sam ga slušao ,,,, radim sa ljudima ,,,,ali čovek uči dok je živ

Sent from my SM-A202F using Tapatalk
 

Ajde reci koje, nemoj da se plasis. Slobodno.

 

Ja imam pozitivno iskustvo i sa prodavcima ( fizickim licima) motora sa foruma i sa majstorima sa foruma. 

 

Radio strujne preglede kod cika Rajka - sve pozitivno

Servisirao vise motora kod mog drugara Joce iz Barajeva - sve pozitivno

Radio regler kod zike - sve pozitivno

Kupio motor od kolege forumasa - sve pozitivno

Radio pregled kod majstor Bokilica - sve pozitivni

 

I jos gomilu kupoprodajnih elemenata da ne nabrajam.

 

Nemam negativna iskustva do sad sa forumasima. Pogotovo ne da me je neko zajebao odrao itd. Doduse ima tu par pacijenata koji su isto tako registrovani ovde koji ponekae pisu i sa kojima imam negativno iskustvo al ne bih da ih kanalim. Bar ne dok nisu bezobrazni i bahati. Al bi to prvo uradio uzivo, a ne preko foruma. 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
4 hours ago, dekicook1 said:

Nee, mrtav ozbiljan bilo je tu još recimo 150ml kočnog ulja kojeg je više potrošio za ispiranje creva, a inače je već uračunao rad i materijal 15€ polovna pločica nije znao odakle mu poslužiće koji hiljadu km ,,, nisam mogao da verujem ,mene je bilo sramota dok sam ga slušao ,,,, radim sa ljudima ,,,,ali čovek uči dok je živ

Sent from my SM-A202F using Tapatalk
 

Ja znam ko je. Mislim, pretpostavljam. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ko zna šta, 68 postova
Pre 8 sati, sasa ns 1 je napisao:

ovde se lepo vidi kolko je ovo skup hobi iako nije sve u fulu,recimo neznam dal je remus nov ali montaža remusa 70 ojra ,pa kolko je to trajalo dan ,dva jedino ako je pravio i vario neke cevi.

Ауспух је рађен код Драгона у Ади, направљено је тако да Ремус увек може да се скине и да се врати фабрички. 

Нпр.: ако дође до тога да технички пооштре мере, увек за сат времена може да се врати на фабричко стање. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Bolja tema od corone :)

Zbog misterioznog majstora.

Zamisljam sebe kao privatnog doktora.

Plasiranje iv.kanile=
Propiranje iv.kanile=
...
:jee:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ko zna šta, 68 postova
Pre 6 sati, Lošmi_WayOfLife je napisao:

Sto smarate coveka sto je sve racunao, imam ja na prodaju gsx600f '98 god. Cena 9850e, nisam uracunao poslednji mali servis, to je gratis!

Bolje da vam ne pisem po stavkama, verujte mi! :sampion:

 

Malo sale nije na odmet, svakako odavno nisam video da neko ovako taksativno navede sve sto je radjeno, kada i koliko je kostalo, bravo!

Ја увек могу да скинем опрему, није ни то проблем.

Купац још увек није изнео понуду, може да понуди за клот може са опремом, коме шта треба. 

 

Ставим старе коцкасте гуме, поскидам носаче, кофер, сирену, аларм гпс исл. 

 

А читава калкулација није због купца већ због продавца, да зна кад је шта купио и колико платио, на колико је рађен сервис и на колико треба да се ради следећи. 

Постоји и други део калкулације шта још треба да се уложи, то је онај, црњи део ту је још око 1000 евра.

Седиште 300 до 350е

Централни штендер 240е

Скид плејт 200е итд итд. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Nesto mi pade na pamet.

Bolje da nam je zdravstvo komplet privatno. Morao bi da odrzavas svoju masinu. Ne mozes da je zapostavis, sjebes nacisto a posle uvalis drugom  :)

A kad se zenis, opisujes masinu, sta si sve do sada radio, koje si zube sredio npr.kolko je koštalo sve, sta ima jos da se uloži... :na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C
pre 47 minuta, Master Z-ed je napisao:

Ставим старе коцкасте гуме

Kako si ovo uspeo sa tako malo km, ne zezam te nego cisto informativno pitam?

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ko zna šta, 68 postova
pre 53 minuta, sale z900 je napisao:

Kako si ovo uspeo sa tako malo km, ne zezam te nego cisto informativno pitam?

Стојао мотор годину дана на истом месту. 

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ko zna šta, 68 postova

А и фабрички данлоп је катастрофа има тема версис 650 па кога занима може да прочита, нико није задовољан данлопом тако да и ко купи нов мотор препорука је да одмах промени данлопа

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda AfricaTwin CRF1000D2J, Yamaha XMAX 400

Uf kakva računica, evo prodajem ja moju Afriku ali brat bratu, sa ovakvom kalkulacijom možeš opušteno novog GSa da kupiš i to sa opremom

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1817 postova
  • Lokacija: Beograd

A opis kao da prodaje unikatno nešto pa ljudi treba da ga namole da mu daju pare. Vozićeš ti taj motor dugo prijatelju, a i kad ga budeš prodavao zaista, otićiće totalno mimo ove kalkulacije. I lepo je što vodiš sve u tabelama.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ko zna šta, 68 postova
Pre 1 sat, milosn je napisao:

Uf kakva računica, evo prodajem ja moju Afriku ali brat bratu, sa ovakvom kalkulacijom možeš opušteno novog GSa da kupiš i to sa opremom emoji28.png

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 

Па шта знам ја до сада сам имао 10 так мотора и 15 так аутомобила, не могу се пожалити да сам негде нешто лоше прошао.

Можда најгоре са Бенелијем Треком, ту могу да кажем да сам га продао можда око 500е ниже у односу на оно шта је реална тржишна вредност била у том моменту све остало ту око тржишне цене, не рачунам цене са огласа већ цене по којој се роба реално продаје.

Задње што сам имао је био Z 750, отишао за 3750 евра у јулу прошле године, а на огласима су сад од 3500 до 4500е, али се не продају за те паре само стоје већ месецима, што значи да им је реална продајна цена око 3200-3500е., тако а можда сам нешто пукао али сам возио опет мотор у фулу сређен да не размишљам дал ће нешто да се поквари исл.

И овде са Версисом ја не журим да продам, мотор је сређен довољно добро за мене, остаје можда још та хиљадарка неке козметике, али и то ми није од пресудног да мора бити.

Него дечко тражи нешто, ја тако нешто имам, ако је спреман да плати, ја сам трговац, увек спреман да продам наћи ће нешто друго није проблем, у сваком случају имам и хорнет па до тог другог имам шта да возим. 

А када решим да га продам ако буди стани пани, увек га може по нижој цени од тржишне продати, а док није под морање не морам га поклањати, седим возим уживам.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ko zna šta, 68 postova
Pre sat vremena, Jupiter je napisao:

Kako Remus napravio Dragon iz Ade?! Šta sam noćas propustio?! 

Драгон је монтирао, ево рецимо како то изгледа, одсече цевке после сонде, и направи додатну цевку на коју после може да се навуче и цевка са ремуса а може и фабрички ауспух по потреби.

IMG_20190830_125559.jpg

IMG_20190830_131556.jpg

IMG_20190830_140732.jpg

IMG_20190830_143711.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ko zna šta, 68 postova
pre 51 minuta, Skyrunner je napisao:

Dobro je da ima nešto da nas zasmejava u ovim kriznim danima.

Да, зато имамо тебе, додуше доста често ниси смешан ал нећемо сад то да ти кажемо.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

A jedno pitanjce kad smo već tu - imaš platu od 400€, a voziš motor 2017. godište? I plus si izmenjao 10 motora i 15 automobila? Ajde kaži ljudima recept. :D Ili nešto tajiš, ili si se u nečemu preračunao, ali cela tvoja priča ne pije baš vodu. :)

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja