Jump to content

Moto Zajednica

Diversion 900S

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Postavio bih usluzno oglas za naseg clana  (i mog dobrog prijatelja i uvoznika Sale Z900), za prodaju Diverzije 900, god 96, uvezen iz Svice pre par meseci, placeno sve osim registracije.Uradjeni svi servisi, lep ocuvan primerak, kome treba dobar i pouzdan prevoz. Cena za forumase 1600e.Motor je kod mene u servisu i bice ovde zbog Saletovih obaveza, pa slobodno zovnite mene na 063 339530 ili 011 8484211. Trebalo je da bude ostavljen  za  mog starog prijatelja i motordziju, ali je kupljen drugi motor pa je ovo visak.Pozz svim forumasima i stay at home sto bi rekli...

ALIM3648.JPG

ALIM3649.JPG

ALIM3650.JPG

ALIM3651.JPG

ALIM3652.JPG

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Yamaha je namenski kupljena , a posto je nas drugar u medjuvremenu kupio drugi motor,ide na prodaju. Sale od novembra ne uvozi motore,(bavi se usluznim dovozom, i drugim stvarima), a moja ciljna grupa kupaca zadnjih godina su  ljubitelji starih customa, muscle bikes  i generalno egzotike.Trenutno restauriram V65 Magnu iz1983,i skupljam pare da preuredim Daytonu 1000 1993.Cena za Diverziju je smanjena i prakticno pokriva troskove nabavke, prevoza , dazbina i servisa  verovali ili ne.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja