Jump to content

Moto Zajednica

poziv na akciju / razvoz lekova dok traje Korona

Recommended Posts

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Drugari,

evo prilike da se pokažemo.

 

1. Zvali su me iz crvenog krsta Palilule. Kod njih opada broj (automobilima) motorizovanih volontera pa im treba pomoć.

Imamo okvirni dogovor da naši ljudi raznose lekove starijima od 65god ali ako neko od nas može da ponese i hranu, neka to kaže na licu mesta.

Svaki volonter će dobiti masku, rukavice i identifikacionu karticu ili prsluk. Radi se radnim danima od 8 do 15h a vikendom od 8 do 13h.

Ljudi trebaju već od sutra, od petka 3.aprila. Zborno mesto za Palilulu je Takovska 12.

 

2. Takođe, potrebni su ljudi za unos podataka o obolelima. Radi se za računarom, u kancelarijama na Batutu, Torlaku i Gradskom zavodu za zdravlje. NEMA KONTAKTA SA OBOLELIMA. Potrebno (osnovno) poznavanje rada na računaru. Podrazumeva se da dobijamo maske i rukavice a prostorije se redovno sterilišu.

 

Molio bih da mi ovde napišete imena volontera koja ću proslediti Crvenom Krstu. (ili mi na PP pošaljite imena i brojeve telefona)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R
pre 2 minuta, filipfg je napisao:

Ok, znaci sutra se treba pojaviti tamo u 8h?

Tako je, u 8h na adresu Takovska 12 (odmah ispod RTS-a). Tamo će ti objasniti procedure.

Hvala još jednom a ostaje poziv svima da se priključe ovoj akciji.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Ko bude zeleo, moze sutra da se pridruzi isto od 8 do 12.

Inace posao je kako je vec napisano, razvoz lekova. Dobije se spisak, ode se do apoteke, preuzmu lekovi i onda se razvozi. 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
Pre 4 sati, filipfg je napisao:

Ko bude zeleo, moze sutra da se pridruzi isto od 8 do 12.

Inace posao je kako je vec napisano, razvoz lekova. Dobije se spisak, ode se do apoteke, preuzmu lekovi i onda se razvozi. 

Reci mi samo, je li striktno od 8?  Moram da pozavršavam neke stvari ujutru, može li se doći išta kasnije ili ko ne dođe u 8 nema razloga da dolazi uopšte?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Bačka Topola
  • Motocikl: Can Am Renegade 1000R XXC

Nazalost nisam vise u BG jer su na pustili da radimo od kuce pa sam se vratio u svoje mesto (Panonija) inace bih se rado prikljucio akciji.

Svaka cast svima koji se prikljuce i veliki respekt! :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S
1 hour ago, .milke. said:

Reci mi samo, je li striktno od 8?  Moram da pozavršavam neke stvari ujutru, može li se doći išta kasnije ili ko ne dođe u 8 nema razloga da dolazi uopšte?

 

Mislim da moze, danas sam ja stigao u 8, pa su oni imali neki brifing, i onda sam cekao jedno sat vremena dok su mi skupili te ordere i dali mi.

Tako da svakako ako ja budem pokupio sve te ordere i posle nema vise kad ti stignes, mozemo da razdelimo izmedju nas dvojice.

Imas moj broj gore pa zovi

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S
26 minutes ago, X8 Vračar said:

Javljam se od ponedeljka ako bude aktuelno.

 

Bice sigurno. Njima bi najvise ustvari odgovaralo da neko moze autom da bi mogao i hranu da nosi, ali ok i za motor ima posla. Svakako trebaju im ljudi u zgradi da se javljaju i zapisuju "porudzbine", tako da pored rada na terenu moze i ovo.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT
Pre 1 sat, filipfg je napisao:

 

Mislim da moze, danas sam ja stigao u 8, pa su oni imali neki brifing, i onda sam cekao jedno sat vremena dok su mi skupili te ordere i dali mi.

Tako da svakako ako ja budem pokupio sve te ordere i posle nema vise kad ti stignes, mozemo da razdelimo izmedju nas dvojice.

Imas moj broj gore pa zovi

Upravo mi je firma odobrila upotrebu pikapa i jedan kolega se prijavio da pomogne, tako da dolazimo na 4 točka, ali sa BJB duhom.  :)

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd,Mirijevo,Zvezdara
  • Motocikl: Kymco Agility 125

Postovani...ja ne mogu da ispostujem to vreme(8-15) jer imam obaveze oko dece,ali ukoliko znate nekog iz Mirijeva a da mu treba pomoc...kupovina lekova,iznosenje smeca i sl...mogu da odvojim vreme da pomognem dnevno bar 1 starijoj osobi kome je to krajnje potrebno...tel 060 0 51 51 56 Tamara

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: Beograd / Kraljevo
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

Samo da javim da smo kolega i ja bili u subotu, Filip nas je tamo kao domaćin sproveo, hvala mu.  :)

Popili smo kafu, posedeli nekih sat i po, ali pošto su penzioneri imali tog jutra termin da sami izađu u nabavku, nije bilo posla za nas, pogotovo jer smo došli nenajavljeni.  Doći ćemo sigurno ponovo, samo je radnim danima nezgodno jer se to vozilo koristi.

 

Inače, koliko sam razumeo, čak i ako dođete kao pešak, možete pomoći tako što ćete dobiti automobil Opštine Palilula ili ćete biti smešteni u tim koji već ima vozilo.  Deluju prilično uigrano.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Sad me podseti ova tema... Nazalost  pokazalo koliko smo jaki kao zajednica... A znaju da prde u onoj temi o koroni kao najgore babe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja