Jump to content

Moto Zajednica

KTM 950 Adventure LC8

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Ježevica - Požega
  • Motocikl: KTM 450 EXC-R, Honda Africa crf1000L

KTM u odličnom stanju u opremi koja ga čini jedinstvenim, unikatnim primerkom. Postoje manja oštećenja od korišćenja koja su uobičajena za godište i ovaj tip motora.
Motocikl  uvežen iz Švajcarske pre 3 godine. Redovno servisiran što dokazuje orginalna servisna knjižica sa svim računima servisa u Švajcarskoj. Pred prošlu sezonu pored redovnog servisa zamenjeni hidro španeri, akomulator i naštelovani ventili. Za ovu sezonu urađen kompletan servis sa zamenom ulja, filtera, lanac sa lančanicima, remont vodene pumpe, alternatora i zamenjena zadnja guma. Potpuno spremljen za sezonu kod majstora Rada Kocke. 
Prodaje se sa al. koferima i nosačima kao sa fotografija. Zamena za KTM 1190, 1090 adv. ili slično uz, naravno moju doplatu. 
God. 2004. 
95800Km

Motor se vozi i sada kada god vreme dozvoljava. Prethodne tri godine uglavnom vožen na dnevnim turama od po nekoliko stotina kilometara.

Na raspolaganju sam za sva dodatna pojašnjenja.

 

20200223_144239_copy_756x1008.jpg

20200223_144255_copy_756x1008.jpg

20190630_081202-1512x2016.jpg

IMG-178666d83664aa7b18388faa876b8791-V_copy_1280x1030.jpg

2019-04-30 07.16.58.jpg

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 284 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

Sacekaj ti malo sa ovom prodajom,ako bude scenario sa koronom kao u MADMAX-u, trebace ti KTM itekako

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Ježevica - Požega
  • Motocikl: KTM 450 EXC-R, Honda Africa crf1000L

     Na ovaj model sam prezadovoljan. Uradio sam na njemu sve što sam umeo i znao i lepo me služi. Prodaja je samo iz razloga želje za istraživanjem novih modela KTM-a i novih daljih puteva. Što znači u slučaju prodaje u par dana rešavam nabavku drugog. U tih par dana, verujem, neće biti karantin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 659 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Odavno ne videh smekerskiji motor. ;-) Sta god da kupis posle njega - za*ebo si se. Moje skoromno misljenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1419 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Nemam tih 2300e koliko motor vredi, ali mi se svidja.

  • Haha 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Ježevica - Požega
  • Motocikl: KTM 450 EXC-R, Honda Africa crf1000L

      Cena na oglasu je 4.480 eur u kompletu kao sa fotografija.

      Za zaintresovane kolege sa foruma ću praviti popust ali kada vide uživo kako izgleda motor sa pređenih stvarnih skoro 100.000 Km.

     Koga zanima slobodno neka pita sve je transparentno.

     Neozbiljne procene mi ne smetaju, i sam sam često neozbiljan i opušten u prijatnom društvu.

     Pozdrav svima.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne verujem da ovako izgleda motor za 100k, a onda ljudi uvoze krsavele navodno sa 20-30k :).

Prelepo odrzavano, zaista sam odusevljen. Sa srecom prodaja.

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Ježevica - Požega
  • Motocikl: KTM 450 EXC-R, Honda Africa crf1000L
On 26.3.2020. at 17:54, feelgod je napisao:

Ne verujem da ovako izgleda motor za 100k, a onda ljudi uvoze krsavele navodno sa 20-30k :).

Prelepo odrzavano, zaista sam odusevljen. Sa srecom prodaja.

 

 

Hvala.

Motor je samo normalno održavan bez bilo kakvog šminkanja. Lično sam uložio dosta truda i vremena u opremu jer koristim svaki slobodan trenutak da nešto napravim što bi bilo korisno i što će primerak činiti još zanimljivijim. I sada spremam nešto jedinstveno ali o tome više kada završim.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Sto bih ja vole da mi radi "reply"opcija na BJB forumu :).

Ovako sreca sto nije proslo milion poruka nakon ove tvoje da znas kome se obracam.

 

Pregladao sam sa odusevljenjem tvoju temu o koferima, stvarno za svaku pohvalu i sada vidim i motor koji je meni jedan od omilljenih ali sa kratkim nogama nije za mene.

 

Iako imam 182cm ne srazmerne su mi noge sa telom i KTM nikako nije za mene. Svakako balim na tvoj bajk bez nade da ikada vozim tako nesta a da u isto vreme koristim to sto motor pruza.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Ježevica - Požega
  • Motocikl: KTM 450 EXC-R, Honda Africa crf1000L

       Možda ipak treba da probaš. Ja sam 185 i nemam problem. Ne znam baš za srazmeru dužine nogu ali pašu mi nogavice 32, prođu 34 a 36 kratim. Možda pomaže i kilaža od 120+, pa kad sednem i KTM malo povije rep ali kad krene osili se i poraste.

      U principu može biti nezgodno samo zaustavljanje jer malo gubljenje oslonca poslalo bi motor u horizontalu. Sa malo bočne zaštite ni to ne prestavlja problem jer su mu konstruktori izgleda predvideli povremeno i takav položaj. Par puta sam se našao u situaciji da poželim još jednu brzinu ali ne sedmu napred već prvu nazad. Sve u svemu ako ti ego ipak dozvoljava da bez crvenih obraza preživiš nekada neukrotivog KTM-a, onda probaj. Ima lepih primera gde se lepo slaže i uz nežniji pol.

 

SmartSelect_20200403-191104_Pinterest.jpg.04775ff0015dc4d42d2bf106ffb3603c.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Probao sam ja i za asfalt je sjajan ali ja ne bih smeo sa tim motorom da se zavucem u glib.

Ima ljudi koji to voze fantazija ali vecina njih je sto kazes 100kg+. Ja ne bih da vozim samo zato da bih imao

nego da smem i mogu da iskoristim sta motor moze, a na zalost 950 i 990 ne mogu ni da prismrdim :).

Ove nove masine 790, 1090 i sl su mnogo vise prilagodjeni trzistu da uzmu kupce od BMWa ali za to nema love.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Ježevica - Požega
  • Motocikl: KTM 450 EXC-R, Honda Africa crf1000L

      Važno je da ne fali duha, lova je stvar kombinacije, pre ili kasnije se namesti.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: beograd mirijevo
  • Motocikl: 950adv 450exc

@feelgod mozes ti to da vozis opusteno.

 

A motor kad je na boku, hvata rolbar korman i zadnji nosac kofera (ako ga imas) ili auspuh. Ja sam ubuduce planirao da stavim one zastitne plastike na rolbaru, da manje dere jer on najvise strada.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

U jednom momentu cu morati da skupim 00 i da uzmem ovako neku skelu i da imam jedan motor za sve.

Ovako mi moje ne znanje resava jedan putni motor i jedan laganiji motor za prasinu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ovaj motor su napravili da ne mozes da ga ostetis ako isklizas. Meni je na makadamu leteo po 20 metara i nista. Kaci samo guvernal i zadnji nosaci kofera.

Rol barove sam skinuo jer sa njima na asfaltu kad proklizas ode motor u pm, a na makadamu kaci kamenje i napravi jos vece sranje. Ali zato obavezno staviti fabricku plasticnu zastitu na rezervoar. 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Ježevica - Požega
  • Motocikl: KTM 450 EXC-R, Honda Africa crf1000L

      Svakako se slažem da je ovaj model

KTM-a smišljen za teške terene i tu se definitivno najbolje snalazi. Što se tiče zaštite pozadi su nosači kofera i bisage tu da zaštite lonac auspuha a napred postoji plastični odbojnik na dnu rezervoara i rol barovi. Meni je vizuelni doživljaj motora dosta zanimljiviji sa rol barovima u poređenju sa donjom maskom rezervoara a o klizanju ću verovati na reč i nadati se da ću proći bez ličnog iskustva.

        Takođe, nadam se da ni tvoje iskustvo letenja nije bilo previše bolno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: beograd mirijevo
  • Motocikl: 950adv 450exc
Pre 9 sati, kepo je napisao:

Ali zato obavezno staviti fabricku plasticnu zastitu na rezervoar. 

Kakva je to zastita, na sta si tacno mislio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Ježevica - Požega
  • Motocikl: KTM 450 EXC-R, Honda Africa crf1000L

Na dnu rezervoara postoji plastični odbojnik ali ova plastika je malo veča i pokriva ceo donji deo. Na sledećoj fotografiji se vidi da crna plastika prekriva narandžasti rezervoar.

Ne znam samo da li je ova originalna.

SmartSelect_20200417-100415_Google_copy_600x748.jpg.9dead6142dc9e6c03e1dac4c416d153f.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Plastika na sebi ima bregove koji sluze za struganje po podlozi i ujedno usporavaju klizanje motora. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja