Jump to content

Moto Zajednica

Smekeri na ninjama

Recommended Posts

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Par mojih drugara je kupilo ove godine samo iz jednog razloga "RIBE"......misle da im je to siguran nacin za "dobar ulov" i sto znate i sami u pravu su samo je pitanje kako ce se ponasati u saobracaju sa i bez suvozacica....

Ja se zezao sa drugovima od sina i napravim profil na karike.com sa par slika na motoru......izmedju ostalog javi se devojcica 28 godina mladja od mene (ja imam 45) i posalje mi poruku u fazonu "mora da te jure ribe zbog motora pa mi neces odgovoriti" da skratim ja joj lepo objasnim koliko imam godina da mi je sin stariji od nje i da je neumesno da se nas dvoje druzimo...njen odgovor je bio "nema veze kada je u pitanju zadovoljstvo".....

Znaci i takve devojcice su delom krivci za ponasanje pojedinaca......zamisli da dodje u tangicama i mini majici i pita ga "znas li ti da dignes motor na zadnji tocak"....ko jel ja???...sad ces da vidis.... ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Par mojih drugara je kupilo ove godine samo iz jednog razloga "RIBE"......misle da im je to siguran nacin za "dobar ulov" i sto znate i sami u pravu su samo je pitanje kako ce se ponasati u saobracaju sa i bez suvozacica....

Ja se zezao sa drugovima od sina i napravim profil na karike.com sa par slika na motoru......izmedju ostalog javi se devojcica 28 godina mladja od mene (ja imam 45) i posalje mi poruku u fazonu "mora da te jure ribe zbog motora pa mi neces odgovoriti" da skratim ja joj lepo objasnim koliko imam godina da mi je sin stariji od nje i da je neumesno da se nas dvoje druzimo...njen odgovor je bio "nema veze kada je u pitanju zadovoljstvo".....

Znaci i takve devojcice su delom krivci za ponasanje pojedinaca......zamisli da dodje u tangicama i mini majici i pita ga "znas li ti da dignes motor na zadnji tocak"....ko jel ja???...sad ces da vidis.... ;D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

He hehe ovo je tacno sto posto.Ja se ne bi uzdrzao pa nek bude sta bude ,digo bi ga samo tako . ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

He hehe ovo je tacno sto posto.Ja se ne bi uzdrzao pa nek bude sta bude ,digo bi ga samo tako . ;)

 

Ja ga ne bih digo, jer ne moze.... mislim motor :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Veliko Gradište

He hehe ovo je tacno sto posto.Ja se ne bi uzdrzao pa nek bude sta bude ,digo bi ga samo tako . ;)

 

Ja ga ne bih digo, jer ne moze.... mislim motor :)

MOŽE MOŽE , samo nisi dovoljno navežbo ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Veliko Gradište

Ja skoro cuh u naselju  okolini Beograda  (necu da navodim koje ...mozda neko zna lika pa da ne pravim sprdnju) jednog jako iskusnog vozaca od ne vise od 20 god.inace vozi ZX-10, 2006-7 godiste....normalno od opreme je imao isto sto su imali i oni iz prvog posta....dakle kaze decko da mu je Kawa dosadila i da je izgustirao....morace da uzme nesto brze tj. ovogodisnji model.....predpostavljam "ova mu spora od kafica do kuce"....lol....

Pa pitaj bu... kakva razlika uopšte postoji između kawe 06- 07 i kawe 08 osim u plastici i malko u dizajnu. Čak i da ima na takvoj zveri se i ne oseća. Nego kad se nedaj Bože razbije onda će uvideti sve razlike i to ne samo oko motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja