Jump to content

Moto Zajednica

Smekeri na ninjama

Recommended Posts

• Drug član, 1342 postova
  • Motocikl: ZX10-R

Par mojih drugara je kupilo ove godine samo iz jednog razloga "RIBE"......misle da im je to siguran nacin za "dobar ulov" i sto znate i sami u pravu su samo je pitanje kako ce se ponasati u saobracaju sa i bez suvozacica....

Ja se zezao sa drugovima od sina i napravim profil na karike.com sa par slika na motoru......izmedju ostalog javi se devojcica 28 godina mladja od mene (ja imam 45) i posalje mi poruku u fazonu "mora da te jure ribe zbog motora pa mi neces odgovoriti" da skratim ja joj lepo objasnim koliko imam godina da mi je sin stariji od nje i da je neumesno da se nas dvoje druzimo...njen odgovor je bio "nema veze kada je u pitanju zadovoljstvo".....

Znaci i takve devojcice su delom krivci za ponasanje pojedinaca......zamisli da dodje u tangicama i mini majici i pita ga "znas li ti da dignes motor na zadnji tocak"....ko jel ja???...sad ces da vidis.... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Drug član, 1779 postova

Par mojih drugara je kupilo ove godine samo iz jednog razloga "RIBE"......misle da im je to siguran nacin za "dobar ulov" i sto znate i sami u pravu su samo je pitanje kako ce se ponasati u saobracaju sa i bez suvozacica....

Ja se zezao sa drugovima od sina i napravim profil na karike.com sa par slika na motoru......izmedju ostalog javi se devojcica 28 godina mladja od mene (ja imam 45) i posalje mi poruku u fazonu "mora da te jure ribe zbog motora pa mi neces odgovoriti" da skratim ja joj lepo objasnim koliko imam godina da mi je sin stariji od nje i da je neumesno da se nas dvoje druzimo...njen odgovor je bio "nema veze kada je u pitanju zadovoljstvo".....

Znaci i takve devojcice su delom krivci za ponasanje pojedinaca......zamisli da dodje u tangicama i mini majici i pita ga "znas li ti da dignes motor na zadnji tocak"....ko jel ja???...sad ces da vidis.... ;D

He hehe ovo je tacno sto posto.Ja se ne bi uzdrzao pa nek bude sta bude ,digo bi ga samo tako . ;)

• Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Yamaha XV1900

He hehe ovo je tacno sto posto.Ja se ne bi uzdrzao pa nek bude sta bude ,digo bi ga samo tako . ;)

Ja ga ne bih digo, jer ne moze.... mislim motor :)

• U prolazu, 40 postova

Ja ga ne bih digo, jer ne moze.... mislim motor :)

MOŽE MOŽE , samo nisi dovoljno navežbo ;D ;D ;D

• U prolazu, 40 postova

Ja skoro cuh u naselju  okolini Beograda  (necu da navodim koje ...mozda neko zna lika pa da ne pravim sprdnju) jednog jako iskusnog vozaca od ne vise od 20 god.inace vozi ZX-10, 2006-7 godiste....normalno od opreme je imao isto sto su imali i oni iz prvog posta....dakle kaze decko da mu je Kawa dosadila i da je izgustirao....morace da uzme nesto brze tj. ovogodisnji model.....predpostavljam "ova mu spora od kafica do kuce"....lol....

Pa pitaj bu... kakva razlika uopšte postoji između kawe 06- 07 i kawe 08 osim u plastici i malko u dizajnu. Čak i da ima na takvoj zveri se i ne oseća. Nego kad se nedaj Bože razbije onda će uvideti sve razlike i to ne samo oko motora.

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja