Jump to content

Moto Zajednica

Nekoliko karika od Lanac JT 520 X1R

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: KTM 790 Adventure R, Suzuki DRZ400 i ženina Yamaha TW125 :-)

Ukoliko neko ima 4,5,6 karika viška od Lanaca JT 520 X1R zainteresovan sam da kupim, treba mi da produžim lanac zbog novog, većeg lančanika.

Pozdrav.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 3 minuta, Pseudonim je napisao:

Ukoliko neko ima 4,5,6 karika viška od Lanaca JT 520 X1R zainteresovan sam da kupim, treba mi da produžim lanac zbog novog, većeg lančanika.

Pozdrav.

 

Nešto imam kući, ali moram da proverim koji je... Javljam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

moraš pogledati sve dimenzije lanca ,debljinu pločica, i ukupnu debljinu koja zavsi i od debljine gumice.Debljine pločice je bitna zbog ukupne debljine jer ona utiče na kopču..Može sve da bude isto a da opet nevalja jer osovinica je malo deblja ili tanja ili kraća .Ako je duža nema veze ako je na nakucavanje a ako je na šnalu opet nemože.Mora sve da je u desetu isto,a neki proizvodjači deklarišu mere i u stotu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

ovo sam pisao zbog koleginog o ringa spram x ringa .Ako sam dobro shvatio ti imaš nov lanac i hoćeš da ga produžiš.Ovaj na slici je sav ,,pokočen,, i ne izgleda mi da je nov nego da je skroz propao.Ili ga možda drži da ne visi na dole pa se tako namestio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 10 sati, sasa ns 1 je napisao:

Ovaj na slici je sav ,,pokočen,, i ne izgleda mi da je nov nego da je skroz propao.Ili ga možda drži da ne visi na dole pa se tako namestio

Kolega, zamolio bih te da svoja zapažanja prethodno proveriš pre nego što lupiš takvu glupost... 

Prvo, ovo parče na slici je od glanc novog D.I.D. lanca, koji sam skinuo zbog toga što je na Kawasaki išao sa manje linkova. Drugo, to parče je stajalo u kutiji sa ostalim delovima pa je pokupilo malo prašine. 

Nikako nije ˝pokočen˝ ni slično. Na sebi ima fabričku mast. Uostalom, zašto bih čoveku nudi (na poklon) nešto i lagao ga da je novo, ako to stvarno nije...? 

 

 

Kolega @Pseudonim ako ti treba ovo parče lanca, javi mi se na PP. U ovoj temi prestajem dalju diskusiju... 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: KTM 790 Adventure R, Suzuki DRZ400 i ženina Yamaha TW125 :-)

 

Nije nov lanac, ali ću staviti veće zupčanike, pa mi je lanac prekratak.

Ovo je lanac koji trenutno imam.... kao što sam i napisao u prvom postu....

Pozdrav i hvala.

Lanac.thumb.jpg.297986e893465a68a7dabf8b7b5ce32e.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: KTM 790 Adventure R, Suzuki DRZ400 i ženina Yamaha TW125 :-)
3 hours ago, ThePainkiller said:

Kolega, zamolio bih te da svoja zapažanja prethodno proveriš pre nego što lupiš takvu glupost... 

Prvo, ovo parče na slici je od glanc novog D.I.D. lanca, koji sam skinuo zbog toga što je na Kawasaki išao sa manje linkova. Drugo, to parče je stajalo u kutiji sa ostalim delovima pa je pokupilo malo prašine. 

Nikako nije ˝pokočen˝ ni slično. Na sebi ima fabričku mast. Uostalom, zašto bih čoveku nudi (na poklon) nešto i lagao ga da je novo, ako to stvarno nije...? 

 

 

Kolega @Pseudonim ako ti treba ovo parče lanca, javi mi se na PP. U ovoj temi prestajem dalju diskusiju... 

 

 

 

Hvala kolega na spremnosti da pomogneš. Mislim da ne bih mogao, a ni trebao da "ukrštam" dva brenda lanaca. Hvala još jednom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja