Jump to content

Moto Zajednica

Zaječar, 12.3.20.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
Just now, drumskalisica said:

  Nisam imao kacigu, a ni moj drug je nije imao - Tad još nisu bile obavezne po zakonu . 

Pa onda to baš i nema puno dodirnih tačaka sa ovim slučajem, zar ne? Mislim, ako udariš glavom od ivičnjak pri samo 30 na sat možeš da pogineš, a sa kacigom veoma teško. Ali ti svakako jesi imao sreće, to stoji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Svi prvo osudimo.Rajko nije dobro postavio temu,jer je osudio vozaca auta u startu.Javice se neko ko zna pa cemo saznati.Ode mladi zivot,ali znajuci nas,otici ce jos mnogo ove  sezone...statistika jbg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
9 minutes ago, bajker71 said:

Jbg soli pamet u svakoj temi ali plusići saamo padaju, vajdica.

Ja solim pamet u svakoj temi a plusići padaju? Al' si ti neki kivan čovjek, stvarno me ne podnosiš i pojede se od muke.

Samo ideš za mnom i pričaš kako ja pametujem. Nisi ti dobar s glavom, žao mi te je stvarno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
25 minutes ago, PremieRacing said:

Dobro bre, dosta pametovanja u pogresnoj temi, pogotovu ti presvetli popovicu

Znači treba svi da ćutimo i da pljujemo po vozačima automobila dok vozači motora jurcaju i ginu? Treba da se pravimo blesavi?

Pa i po cijenu tvojih sarkastičnih komentara, ne povlačim ono što sam rekao, o uzvišeni Premier Rejsingu. Pogotovo ako će neki mladi motorista da pročita to i prizove se pameti i sačuva svoj život. Podnijeću ja i tvoje provokacije i ovog iskompleksiranog bajkera71.

Eto sad možeš da nastaviš da me pljuješ, ako ti to pričinjava zadovoljstvo. I ti bajkeru, liječi svoje komplekse neću ja izgubiti sna zbog tebe.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
6 minutes ago, bajker71 said:

Ne idem za tobom. Ti si u svim temama na forumu. Osim kada treba napisati nešto afirmativno, pohvaliti nešto isl.

U svim temama? Ali baš u svim? Znači treba da idem samo tamo gdje mi ti dozvoliš?

Mislio sam da nisi baš toliki egoista, ali sad si me razuvjerio. Ti imaš neke ozbiljne komplekse.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
Upravo sada, popovich je napisao:

Znači treba svi da ćutimo i da pljujemo po vozačima automobila dok vozači motora jurcaju i ginu? Treba da se pravimo blesavi?

Pa i po cijenu tvojih sarkastičnih komentara, ne povlačim ono što sam rekao, o uzvišeni Premier Rejsingu. Pogotovo ako će neki mladi motorista da pročita to i prizove se pameti i sačuva svoj život. Podnijeću ja i tvoje provokacije i ovog iskompleksiranog bajkera71.

Eto sad možeš da nastaviš da me pljuješ, ako ti to pričinjava zadovoljstvo. I ti bajkeru, liječi svoje komplekse neću ja izgubiti sna zbog tebe.

E forumski petlici u diskusijama,smirite se.Mi stariji smo ovo sazvakali stotinu puta.Kafica,upoznavanje pa onda rasprava na forumu.:takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
Just now, sashac said:

E forumski petlici u diskusijama,smirite se.Mi stariji smo ovo sazvakali stotinu puta.Kafica,upoznavanje pa onda rasprava na forumu.:takoje:

Sa takvim ne bih sjeo na kafu pa da uz nju ide i kila zlata. Iskompleksirane ljude izbjegavam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake
pre 12 minuta, sashac je napisao:

Svi prvo osudimo.Rajko nije dobro postavio temu,jer je osudio vozaca auta u startu.Javice se neko ko zna pa cemo saznati.Ode mladi zivot,ali znajuci nas,otici ce jos mnogo ove  sezone...statistika jbg.

A koga bi ti osudio Sale? 

Jugo je izasao iz sporedne ulice na GLAVNU, bez da je dobro pogledao ide li nesto? Otkud mi znamo kojom brzinom je motorista isao, pusti ti "strucnjake" koji na osnovu jacine zvuka auspuha odredjuju brzinu motora... Verovatno pomocu Sredingerove jednacine?? 

Poenta je sto (mozda) ode jedan zivot zato sto je vozac automobila usao iz sporedne ulice na glavnu neoprezno i tako (verovatno) ubio coveka. 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Analog Man, 341 postova
  • Motocikl: ​​​Nisam član od 28.10.2022.
28 minutes ago, bajker71 said:

Jbg soli pamet u svakoj temi ali plusići saamo padaju, vajdica.

Ajd što u drugim temama skupljaš plusiće ... u ovoj nisi trebao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 6 minuta, popovich je napisao:

Sa takvim ne bih sjeo na kafu pa da uz nju ide i kila zlata. Iskompleksirane ljude izbjegavam.

Postaces omiljen na forumu vidim...:takoje:Veruj mi drugacije bi pricao da me upoznas.Ajd dace bog,skoro cu kroz Banja luku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650

Ti "plusići" za koje je nekima dupe zinulo meni ne znače ništa. Ali jesu odraz drugih koji misle isto kao ja, samo što ne žele pismeno da se oglase upravo zbog tih lešinara koji mrze sve što ne misle kao oni. Meni to ne smeta, navikao sam na nerazumlje i netoleranciju.

Evo ja STOJIM IZA SVOJIH RIJEČI. Ne povlačim ih jer sam U PRAVU. Ko misli da je to pametovanje, neka tako i dalje misli. Ja ne govorim ovo zato što nemam samilosti prema nastradalom kolegi, da li ste vi uopšte normalni? Govorim to ZATO ŠTO NEKO MORA TO DA KAŽE!

Promenio član popovich
Ispravka uz izvinjenje kolegi Blueseru.
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 6 minuta, Arakis je napisao:

A koga bi ti osudio Sale? 

Jugo je izasao iz sporedne ulice na GLAVNU, bez da je dobro pogledao ide li nesto? Otkud mi znamo kojom brzinom je motorista isao, pusti ti "strucnjake" koji na osnovu jacine zvuka auspuha odredjuju brzinu motora... Verovatno pomocu Sredingerove jednacine?? 

Poenta je sto (mozda) ode jedan zivot zato sto je vozac automobila usao iz sporedne ulice na glavnu neoprezno i tako (verovatno) ubio coveka. 

Rajko,ne znamo sta se desilo.To sto neko izlazi iz sporedne ulice ne znaci da je kriv.Mi zamalo danas ne pokupismo baju koji je proleteo worp brzinom kroz crveno njegovo.Samo puka sreca je spasila sranje i pogibiju,i njegovu i nasu.Ili da mi dete ide u zatvor zbog budale,idiota,kretena...znas kad nisam stigao da vidim ni koji je motor...tako da...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
3 minutes ago, sashac said:

Postaces omiljen na forumu vidim...:takoje:Veruj mi drugacije bi pricao da me upoznas.Ajd dace bog,skoro cu kroz Banja luku.

Nisam tebi ništa rekao, prijatelju. Mislio sam na ovog bajkera71.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 1 minut, popovich je napisao:

Ti "plusići" za koje vam je dupe zinulo meni ne znače ništa. Ali jesu odraz drugih koji misle isto kao ja, samo što ne žele pismeno da se oglase upravo zbog nekih lešinara koji mrze sve što ne misle kao oni. Meni to ne smeta, navikao sam na nerazumlje i netoleranciju.

Evo ja STOJIM IZA SVOJIH RIJEČI. Ne povlačim ih jer sam U PRAVU. Ko misli da je to pametovanje, neka tako i dalje misli. Ja ne govorim ovo zato što nemam samilosti prema nastradalom kolegi, da li ste vi uopšte normalni? Govorim to ZATO ŠTO NEKO MORA TO DA KAŽE!

Sve smo mi to davno doktorirali.Zato ti i kazem.Poenta je da se novi clanovi ne svadjaju oko toga.A u pravu smo svi.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 284 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1200 GSA

Jebem mu sve, ja se odavno plasim Yuga i belih Golf-ova  1 i 2.

Ne znam zasto, čim ih primetim u daljini odmah panic mode activate. 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Mozda je glupo lupetati u ovoj temi,ali ovde sam primetio. Kolega popovic je skupio 100postova :jee1::jee1::jee1:

Mozda sad prestane da provocira u svakoj temi na forumu u koju se ukljucio....

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
7 minutes ago, milos-v said:

Mozda je glupo lupetati u ovoj temi,ali ovde sam primetio. Kolega popovic je skupio 100postova :jee1::jee1::jee1:

Mozda sad prestane da provocira u svakoj temi na forumu u koju se ukljucio....

Reče onaj koji ima 730 postova, a usput to napiše samo da bi provocirao bez komentara na samu temu. :stabre::stabre::stabre:

Licemjerstvo je toliko gusto, može nožem da se reže.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Analog Man, 341 postova
  • Motocikl: ​​​Nisam član od 28.10.2022.
35 minutes ago, popovich said:

Ti "plusići" za koje vam je dupe zinulo meni ne znače ništa. Ali jesu odraz drugih koji misle isto kao ja, samo što ne žele pismeno da se oglase upravo zbog nekih lešinara koji mrze sve što ne misle kao oni. Meni to ne smeta, navikao sam na nerazumlje i netoleranciju.

Evo ja STOJIM IZA SVOJIH RIJEČI. Ne povlačim ih jer sam U PRAVU. Ko misli da je to pametovanje, neka tako i dalje misli. Ja ne govorim ovo zato što nemam samilosti prema nastradalom kolegi, da li ste vi uopšte normalni? Govorim to ZATO ŠTO NEKO MORA TO DA KAŽE!

Mislio sam na bajkera71 ne na tebe, malo si se zaneo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
8 minutes ago, Blueser said:

Mislio sam na bajkera71 ne na tebe, malo si se zaneo.

Izvinjavam se kolega. On je mislio na mene kad je pričao o skupljanju plusića, pa sam pretpostavio da i ti misliš na mene.

Mijenjam komentar i povlačim citat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Ajde malo oladite jer niko od nas ne zna šta se zaista dogodilo ali matematika je neumoljiva:

ukoliko se krećete brzinom od 60 km/h, u jednoj sekundi pređete skoro 17 metara.

10 km/h = 2,8 m/s
20 km/h = 5,5 m/s
30 km/h = 8,3 m/s
40 km/h = 11,1 m/s
50 km/h = 13,9 m/s
60 km/h = 16,7 m/s
70 km/h = 19,4 m/s
80 km/h = 22,2 m/s
90 km/h = 25 m/s
100 km/h = 27,8 m/s

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja