Jump to content

Moto Zajednica

25.09.2007.NOVI SAD_ SATELITSKA PIJACA

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Vidim,ne pise nista o mom slucaju pa ajd da napisem koju rec i stavim koju fotkicu.

Naime,vozio sam srednjom trakom Futoskom ulicom iz pravca centra prema Veterniku.Priblizavam se raskrsnici kod pijace.Zeleno svetlo na semaforu,ja  idem jedno 40-50,nosim kacigu,upaljeno dugacko svetlo i hocu da produzim prema Veterniku.Vidim da mi iz suprotnog smera dolazi neka 128-mica i da hoce da napravi polukruzno.Naravno ni na kraj pameti mi nije bilo da me ne vidi (ne znam kako) i da ce da nastavi sa okretanjem.Udario me je prednjim delom kola u moju levu nogu.Slomio mi je obe kosti na potkolenici a iz kolena mi je sve izletelo napolje pa su mi presadjivali kozu i budzili to kojekako...

Motoru nije bilo nista strasno a i ja sam sada koliko-toliko ok. I da,posle nekog vremena sam saznao da me je udario policajac...!!!!

Evo i neka fotkica...

 

post-3853-12878999298544_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd

Au brale al te udesi, pa skoro da ti je nogu otkinuo... al dobro vazno da si ziv, a i okrpili su te dobro iako izgleda prilicno gadno.

Znaci ni dugo svetlo nista ne vredi... lepo, divim se samo kako si mirno napisao ovaj post, da ne daj boze ja pisem nesto ovako tu bi bilo mnogo vise psovki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

U sunce ti... bas te je nezgodno lupio  :( :( :(   Samo da sve bude u redu sa kolenom...  :-\

 

Znaci nisu u NS samo taksisti nezgodni? Samo se nadam da mu to sto je policajac nece pomoci da se izvuce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Komsija,

Neverovatno ! Noga bas izgleda ko da je valjak pregazio.

 

Bas mi je zao zbog sranja koje ti se dogodilo zelim ti brz oporavak . 

 

Treba da podneses hitno tuzbu protiv vozaca i njegovog osiguranja.

 

Preventive radi, nece te nista kostati jer advokati naplacuju izmedju 20% i 30% od naplacene sume novca.

 

Za nastalu povredu

Fizicku bol ,

Psihicku bol (tuga za motorom, emotivne smetnje u komunikaciji sa devojkom (ona oce a ti ne mozes  ;D), sefom, porodicom),

Finansijski gubitak usled nemogucnosti obavljanja  delatnosti

Troskovi poprevke motocikla itd

Troskovi lecenja itd

Advokatska kancelarija Subotin je mene par puta zastupala u sudskim procesima, uzimali su surove kolicine para od osiguranja. na moje i njihovo zadovoljstvo.

Inace advokatska kancelarija je u ulici Dimitrija Tucovica, broj telefona neznam jer sam na odmoru. Potrazi po netu ili u informacijama i trazi Maju i kazi da te preporucio Jovica-Johann

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Hvala za savet,ali sudki postupak zavrsavam,nadam se ,uskoro.Nadobijao sam se svakakvih saveta za advokate,pa izmedju ostalog i za Subotina.Na kraju sam odlucio da predam postupak kumovom bratu.Objasnio mi je lepo kako to sve ide i uzece mi 10%.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

  Sve najbolje za oporavak , imao si puno srece sa policajcem mislim nije izaso iz kola pa te jos umlatio pendrekom . Jos jedan dokaz da mora da se otvore dva para ociju i propuste svi sumljivi. Nadam se da ce ti biti bolje kad uzmes pare i kupis bolji motor.

 

 

  SVE NAJBOLjE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Covece pa pola noge ti je otkinuo ! Sreca da ti je sada ok, hvala bogu. Ne znam samo odakle ti prisebnost jos i da slikas nogu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

eto kako čovek može da nastrada ni kriv ni dužan...  >:( Pa jel ovaj pandur bio mortus pijan kad te odvalio? :o  I da li će u tvorza za pokušaj ubistva? Sva sreća pa si ostao živ iako te dobro unakazio...  :-[ Budi strpljiv i idi na sve fizikalne terapije i vežbe, jako je to bitno. Brz oporavak ti želim i uspeh na suđenju. Pozz

 

P.S keep us informed

 

post-2656-12878999306525_thumb.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pandur nije bio pijan,a sto se tice fotkica bio sam toliko priseban da sam izvadio telefon cim sam se prizemljio da bi zvao hitnu upomoc a ne znam ni ja odakle mi prisebnost da jos napravim par fotki jos dok me nisu uneli u kola hitne pomoci.

Napisao sam u kratkim crtama sta se desilo.Uglavnom,nije me video i eto...

I hvala za reci podrske...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja