Jump to content

Moto Zajednica

Baotian bt49qt-12 2007hod

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650
11 minutes ago, Krokodilo said:

То је онај модел који личи на Априлију sr 50?

Ne, to je BT49QT-28. Takav sam ja imao, odn. Baotian Sonic 50 (BT49QT-28C). A verzija 12 je malo starija.

Kad je pitanju verzija 28C koju sam ja imao - sve najbolje. Ako se mašina ne sili kad je hladna i ako se sipa kvalitetno dvotaktno ulje (tipa Castrol Power 1 TTS 2T, koje sam ja sipao), onda će mašina da služi kao konj. Ja sam mojim otišao na more iz Banja Luke u Dubrovnik, tamo se vozao i vratio se bez problema (oko 1000km u 10 dana).

 

Što se tiče originalnog pitanja, mislim da je bolje da postavljač navede detalje gdje živi pa da može neko da mu odgovori što se tiče rezervnih dijelova i ostalog.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Ја сам веч неколико пута изнео своје позитивно мишљење у вези кинеза, а доступност делова бар код нас у МК је огромна.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
On 12.3.2020. at 12:05, popovich je napisao:

Ne, to je BT49QT-28. Takav sam ja imao, odn. Baotian Sonic 50 (BT49QT-28C). A verzija 12 je malo starija.

Kad je pitanju verzija 28C koju sam ja imao - sve najbolje. Ako se mašina ne sili kad je hladna i ako se sipa kvalitetno dvotaktno ulje (tipa Castrol Power 1 TTS 2T, koje sam ja sipao), onda će mašina da služi kao konj. Ja sam mojim otišao na more iz Banja Luke u Dubrovnik, tamo se vozao i vratio se bez problema (oko 1000km u 10 dana).

 

Što se tiče originalnog pitanja, mislim da je bolje da postavljač navede detalje gdje živi pa da može neko da mu odgovori što se tiče rezervnih dijelova i ostalog.

 

On 12.3.2020. at 12:05, popovich je napisao:

Ne, to je BT49QT-28. Takav sam ja imao, odn. Baotian Sonic 50 (BT49QT-28C). A verzija 12 je malo starija.

Kad je pitanju verzija 28C koju sam ja imao - sve najbolje. Ako se mašina ne sili kad je hladna i ako se sipa kvalitetno dvotaktno ulje (tipa Castrol Power 1 TTS 2T, koje sam ja sipao), onda će mašina da služi kao konj. Ja sam mojim otišao na more iz Banja Luke u Dubrovnik, tamo se vozao i vratio se bez problema (oko 1000km u 10 dana).

 

Što se tiče originalnog pitanja, mislim da je bolje da postavljač navede detalje gdje živi pa da može neko da mu odgovori što se tiče rezervnih dijelova i ostalog.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja