Jump to content

Moto Zajednica

J. Gagarina 11.03.2020.

Recommended Posts

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Nbg
  • Motocikl: Versys

Kolega je dobro, sto je najbitnije! Malo ugruvan, i poderanih pantalona, jakne i izgrebane kacige. Iako sam ga video dve trake dalje od udesa. Udario je zadnjim delom motora (repom) u zadnji deo pasata, a pasat u mene. Evo slike sa lica mesta. 

IMG_20200311_102457.jpg

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2805 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Uh, bitno je da su koske na broju, ostalo se sve namiri.

Послато са Redmi 4X помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Nbg
  • Motocikl: Versys

Da. Po mojoj proceni, po zvuku isao je dosta brzo. Mi smo stajali u desnoj traci, za skretanje levo u oml. Brigada (4 trake-dve za levo-dve za pravo) cujem zvuk motora, potom skripu, i jak udarac. 60-70 metara pre udesa se vidi trag da je zakacio da li stenderom,  auspuhom i okrenuo se u klizanju i udario repom u zadnji deo auta, odbio se i malo dodirnuo zuti auto. Prvi sam izasao iz auta, i dosao do motora, njega ne vidim (i dalje mi je bol u stomaku) vicem kada su i drugi izasli gde je covek, i vidim njega kod semafora na nogama, mase. Reko dobro je. Prilazim mu, vidim da je kaciga cela izgrebana, on poderan, ali manje vise svestan,i kaze da je dobro. Sto kaze ona stara, problem koji moze da se resi parama, nije problem! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 17 minuta, MilanM88 je napisao:

Da. Po mojoj proceni, po zvuku isao je dosta brzo. Mi smo stajali u desnoj traci, za skretanje levo u oml. Brigada (4 trake-dve za levo-dve za pravo) cujem zvuk motora, potom skripu, i jak udarac. 60-70 metara pre udesa se vidi trag da je zakacio da li stenderom,  auspuhom i okrenuo se u klizanju i udario repom u zadnji deo auta, odbio se i malo dodirnuo zuti auto. Prvi sam izasao iz auta, i dosao do motora, njega ne vidim (i dalje mi je bol u stomaku) vicem kada su i drugi izasli gde je covek, i vidim njega kod semafora na nogama, mase. Reko dobro je. Prilazim mu, vidim da je kaciga cela izgrebana, on poderan, ali manje vise svestan,i kaze da je dobro. Sto kaze ona stara, problem koji moze da se resi parama, nije problem! 

Prema opisu (i prema stanju motora) bih rekao da ga je kolega "malo" žešće podložio.

Sreća da nije bilo većih posledica ni po njega ni po nekog  drugog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Motor je totalno razvaljen, a da ne spominjem da je šara na zadnjoj gumi obrijana. Pa koliko je brzo išao Bože me sačuvaj :zbunjen:

IMG_20200311_103004.jpg.a39e9c37b04d6d526208e131348b66fc.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: 2017 Kawasaki Versys 650

Potpuno bespotrebna brzina u takvom saobraćaju... i to sad, kad počinje toplo vrijeme i treba da se vozi i uživa. Nek je živ i čitav, ali ovo je još jedan dokaz da treba prvo da se krene od sebe kad je sigurnost u saobraćaju u pitanju. Sve mi se čini da mu neće više pasti na pamet da takvo nešto uradi. A šteta motora, to je CBR1100XX BlackBird, ako se ne varam. Rijetko lijepa mašina, jedan od mojih motora sa liste želja što bi se reklo. Sa takvim je napravljen onaj čuveni klip na autobanu sa 300km/h.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Izeš malo plastike i lima, sve se to popravi, bitno da je čovek OK.

 

 

Nego gledam one fleke od ulja na asfaltu, sve ih je više i više, sve su šire i šire, mnogo zajebano

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Брз опоравак колеги....Чини ми се да је овде било мало више гаса и изненадно затварање семафора,одатле паник брејк и проклизавање предњег точка као и само проклизање задњег краја,а флеке од уља чини ми се да су од мотора...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja