Jump to content

Moto Zajednica

Z750

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Lučani
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Pozdrav drugari novi sam ovde, hteo sam da pitam par saveta oko kawasaki Z750 2006, ako neko moze da mi kaze kakav je motor, potrošnja, kvarovi i tako to  hvala? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Cao narode.

 

Ja sam u 3 godine 2 puta bio vlasnik z750s 2005 god. Motor je meni pre svega prelep. Potrosnja je kod mene gradske voznje bila oko 5, na otvorenom putu do 4.5. Ja sam visok 191cm tezak 95kg i lepo sedim, ledja nisu iskrivljena, u kolnima si malo savijeniji, ali se lagano koriste menjac i zadnja kocnica. Problem koji sam cuo da imaju je da oce da se isposti dihting na poklopcu motora, zamena sa sve rukama je 20-30 evra.

 

Imas u KG prelep primerak, to je moj bivsi motor, na njemu je sve tip top. Bio je kod @N.F.S. i on ga je upicanio da ne moze dalje. Registrovan, ima dosta opreme, mnogo dobar auspuh (shark gp street carbon placen 480 evra)

 

Najveca mana je ergonomija sedista, na kocenju se penjes na rezervoar. Moze da se resi zamenom sedista ili da se nalepe gumeni padovi sa strane na rezervoar, da se ne klizaju butine. Inace motor je odlican za sve vrste voznje, rega mu je ispod 20 000 sa sve tehnickim.

 

Nadam se da ces ga kupiti

 

Evo slika moj bivsi i trenutni (trenutni je klot, menjam vcrs auspuh)

 

SmartSelect_20200311-185552_Photo Editor.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8241 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Nov filter vazduha i ciscenje dizni :D 

Prelep agregat za voznju, neka je sa srecom masina @Zrix'93!

 

Evo da pomognemo prodaju, bivsa nasa Markone :D

Nastelovao sam joj ventile pre prodaje, zamenjen je dihtung poklopca glave (tu umeju da sline). 

Ima 1000e opreme na sebi...  Prodao sam je prosle godine sadasnjem vlasniku, hoce da predje na drugi tip masine...

9f2eaf8f3562-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kawasaki z750s z750, 2005. godište, Naked, vozilo prešlo 48000 km, Kragujevac. Cena 3.200 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Lučani
  • Motocikl: Kawasaki Z750
Pre sat vremena, N.F.S. je napisao:

Nov filter vazduha i ciscenje dizni :D 

Prelep agregat za voznju, neka je sa srecom masina @Zrix'93!

 

Evo da pomognemo prodaju, bivsa nasa Markone :D

Nastelovao sam joj ventile pre prodaje, zamenjen je dihtung poklopca glave (tu umeju da sline). 

Ima 1000e opreme na sebi...  Prodao sam je prosle godine sadasnjem vlasniku, hoce da predje na drugi tip masine...

9f2eaf8f3562-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kawasaki z750s z750, 2005. godište, Naked, vozilo prešlo 48000 km, Kragujevac. Cena 3.200 € - Motori - Polovni Automobili

 

Ostavio sam ga kod majstora da opere dizne i zameni svećice, pa ćemo videti, u svakom slučaju hvala. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 482 postova
  • Lokacija: Jagodina Niš
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 12'

Evo ga i moj zekan :D Babu na slici zanemarite,uvek kad slikam motor pita me '' sinko a što ti slikaš motor, da nećeš da prodaješ'' :D 

d.jpg

f.jpg

s.jpgPs: kasno sam video gore da je kolega postavio pitanje za stariji model, tako da može da se obriše odgovor pošto ja ne umem 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja