Jump to content

Moto Zajednica

Iznajmljivanje motora u Crnoj Gori?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Oslo, Norveška
  • Motocikl: BMW R1150RT

Moj kolega, Norvežanin, razmišlja da na leto doleti do Crne Gore i iznajmi bajk na nekolikio dana, pa da sa njime prozuji okolo.

Da li vam je možda poznato gde bi se mogao iznajmiti bajk u Crnoj Gori, regularno, sa osiguranjem i ostalim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp
Moj kolega, Norvežanin, razmišlja da na leto doleti do Crne Gore i iznajmi bajk na nekolikio dana, pa da sa njime prozuji okolo.
Da li vam je možda poznato gde bi se mogao iznajmiti bajk u Crnoj Gori, regularno, sa osiguranjem i ostalim?
Ja kad sam bio u budvi, tamo sam nasao samo jednu radnju al imaju samo skutere tipa 50 kubika i vise, cena od 20 do 40e dnevno.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Ima ih više koji rade rentu raznih motora (skuteri, cross, električni) ali najozbiljniji i sa najboljim voznim parkom je naš kolega.
www.rentamoto.me
sajt mu je u izradi

Info na Viber/WhatsApp
+38267645989

info@rentamoto.me

Ratko (@MarineroMNE)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Cetinje
  • Motocikl: VESPA PX200 1988 BMW R1200GS 2015

@AMomcil Kolege su dale kontakt podatke koji su tacni. Zbog objektivnih problema sajt jos ceka na apdejt, kao i cjenovnik. U odnosu na 2019, nema vise skutera u ponudi a noviteti su TRIUMPH TIGER 800 2019 god i dva BENELLI TRK502X 2020 god.

 

Da iskoristim priliku da malo promovisem rad moje agencije. Nema potrebe za placanjem avansa za rezervaciju, mi funkcionisemo na rijec. Placanje se vrsi po preuzimanju motocikla, u kesu ili platnom karticom. Depozit u kesu ili rezervacijom sredstava na kartici. Motocikli su osigurani, vozac i saputnik su takodje pokriveni dodatnom polisom osiguranja. Da napomenem, to je u slucaju ako klijente udari ili povrijedi trece lice. Ako klijent nehoticno napravi stetu na motociklu, placa do maximalnog iznosa depozita. Ako je klijent pijan, drogiran ili vozi preko ogranicenja, snosi kompletnu stetu. 

 

Ko god je koristio usluge rent a car ili rent a moto agencija po Evropi, zna da su uslovi rentiranja skoro identicni. Za sve dodatne detalje stojim na raspolaganju da pojasnim. U medjuvremenu, dok se sajt ne podigne, pozivam vas da pogledate i zapratite:

 

- Facebook page: Rent A Moto Montenegro

- Instagram: rentamoto.me

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: Oslo, Norveška
  • Motocikl: BMW R1150RT

Hvala još jednom, mislim da je to-to.

 

Imam još jedno pitanje - moj kolega je i strastveni ronilac, konkretnije obožava ronjenje u pećinama i ganjao je razne interesantne lokacije po svetu.

Da li neko zna kome bi mogao da se obrati za eventualnu organizaciju ronjenja u pećinama u CG - bilo u moru, jezerima, podzemnim pećinama i sl.?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Auuu... to su ti u CG jako zakomplikovali.
Uveli su zakon da takve zarone može da organizuje samo ono udruženje koje ima na raspolaganju 24 č baro-komoru i to ne dalje od 500m (ili nešto tako malo) od mesta zarona.
Mobilnu baro-komoru ima samo jedan čovek, blizak politici, koji je za to dobio i subvenciju države. Inače, jedine bolničke baro-komore su u Meljinama i Podgorici.

Evo nadjoh tekst u novinama:

WWW.GOOGLE.COM

Vlada krajem jula donijela uredbu prema kojoj organizatori ronjenja moraju da imaju hiperbaričnu komoru, sagovornici “Vijesti” tvrde da takva praksa u svijetu ne postoji i da se posao namješta državnoj firmi RCUD
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: HN / NS
  • Motocikl: U potrazi

Ne znam da li važi ovo za ronjenje pitanje još uvek ali evo informisana sam ponešto bar kao ronioc. :D

U Herceg Novom momak i vrsi obuku i vodi na zarone tako na ta "cudna mesta" a i ovako rekreativno... Ali znam da za te vece i ozbiljnije zarone mora da se ima polozena druga, ako ne i treca zvezdica. Ako kome i dalje treba mogu dati broj telefona :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja