Jump to content

Moto Zajednica

Neki majstor da napravi ovako nešto?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Bujanovac
  • Motocikl: BMW S1000RR, Yamaha R6
13 minutes ago, icecool said:

To je sve super, ali samo bi bacio taj novac.To sam Ti želeo reći.Pozdrav

 

znam, ali merak nema cenu :moto1::D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Obrati paznju na jos nesto:ovaj lift koji kibicujes ima dva pina,GSXF u postu @BaneVuk58 ima poziciju za jedan pin.Ako promenis motor lift ti moze biti neupotrebljiv,a lepe pare si dao.
Ja sam se razmisljao da uzmem ovako nesto za radnju,ali dolaze razni tipovi motora i nista mi nece ubrzati podizanje motora u odnosu na obican stender

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000
Pre 4 sati, Acko017 je napisao:

Pare nisu problem, štedeo sam da bih kupio taj lift da uštedim muku roditelja :D

Za 500e cu ja da dolazim kad im zasmeta da ga pomerim :lol3:

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Obrati paznju na jos nesto:ovaj lift koji kibicujes ima dva pina,GSXF u postu @BaneVuk58 ima poziciju za jedan pin.Ako promenis motor lift ti moze biti neupotrebljiv,a lepe pare si dao.
Ja sam se razmisljao da uzmem ovako nesto za radnju,ali dolaze razni tipovi motora i nista mi nece ubrzati podizanje motora u odnosu na obican stender

Verujem da ne pase na svaki motor ali za dosta motora se samo promeni ona ploča sa pinovima i onda pase. Ali to svakako nije za garažu jer je dosta komplikovano promeniti tj nastelovati ploču da pase na drugi motor. Kad to radiš jednom u 2-3 godine onda nije problem ali nije za svaki dan da se menja. Za garažu je najbolje lift i obican stender.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Ježevica - Požega
  • Motocikl: KTM 450 EXC-R, Honda Africa crf1000L
Pre 18 sati, Acko017 je napisao:

Poručio sam danas ovaj štender za prvu pomoć sa odgovarajućim adapterom kako bih mogao da probam da ofarbam felnu motip folija sprejom ali bih ipak ganjao onaj centralni lift da kupim
 

zadnji-stender-za-motor-lv8-E620D-HhR0.j
WWW.MOTOLAND.RS

LV8 E620D zadnji štender

 

Ako si već poručio ovaj zadnji štender, što ne probaš da mu točkiće zameniš sličnim ali većeg prečnika da bi dobio visinu dovoljnu da u zadnjem delu dodaš jedan okretni manji točkić. Ako je iz nekog razloga potrebno osiguranje od iznenadnog podizanja zadnjeg kraja štendera, to bi se verovatno moglo rešiti sa lako montirajućom polugom koja bi se kačila na rep.

Nisam viđao ništa slično, samo naglas razmišljam ali dizalice za mehaničare iz prethodnih postova ti izgleda nisu potrebne. Jedino poslednji post prikazuje ono što tražiš i jako je slično ovom rešenju o kome govorim. Razlika je u načinu podizanja. Ovaj sistem sa navojnim vretenima je možda sporiji ali mu nije potrebno dodatno osiguranje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: budjevo
  • Motocikl: kolibri tomos a uskoro apenac4

Pozdrav jarani ajd bre ovo bi moj komso suad izvario ihhh pa on kad zavari plug il raonik na traktoru to vise ne da omikne nikad. Mene vario mog kolibrija sto ganjam 10puta pucao od mleka kad natovarim pa za sjenicu. 

  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: budjevo
  • Motocikl: kolibri tomos a uskoro apenac4

kud ja sampijon seljak htedo stoku da izodim na livade al udari mecava izgino smo nisam do stoke mogo da dognam da naranim kolibrija i nevide zavejan bio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1358 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

@Acko017

Ovim si mi aktivirao crva koji me tera da sledeće nedelje napravim sebi jednu ovakvu spravicu. Kad završim stavljam fotke i troškovnik. 

:takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja