Jump to content

Moto Zajednica

Korona, migrantska kriza i ostalo sto me ometa

Recommended Posts

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Ocigledno je da ce zdravstvena slika i prilika ovog naseg planetarijuma prilicno uticati na planiranja ovogodisnjih voznji pa i druzenja. U kolikoj meri to ce se jos videti.

Hoce li se naka od destinacija naci u 100% karantinu kao Lombardija?

A bas sam sa drugarima delio zelju za putovanjem a kandidati su:

1) Severna spanska obala. Naravno preko  sevrerne Italije.

2) Veliki Alpi  opet preko severne Italije ili Sajcarske.

3) Krug po zapadnoj Turkoj preko Grcke ili Bugarske. Al vidi "guzve" na granici. Ali "nema" virusa.

Ocigledno je najcistiji Balkan. Ta jest, slanina - beli luk - rakija. Sveto trojstvo.

Ima da se vozim po lokalu jer "ovaj" obecao da ce hermeticki da nas zatvori u roku od 12 sati.

Bas bez veze.

 

Korona.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Rodjo,mislim da taj odgovor niko ne zna trenutno.Videcemo.:takoje:Evo javljam se za voznje...ako me popuste ledja...jebo Koronu.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Rano je pricati na tu temu kazu da ce ova Korona nestati sa toplijim vremenom ,posto se sve vrti oko love sa pocetkom letnje sezone i godisnjih odmora pasce i rizik naprasno nece biti opasno putovati.Licno Tursku i Bugarsku bi ostavio za neka bolja vremena ,Spanija i Grande Alps  odlicna tura sa tim sto bi isao od Azurne obale skroz do vrha sa obilaskom celog kanjona Verdun,Svajcarska ,Italija  Alpi fantasticna ruta za voznju.

Mada daleko je jos do juna ko zna sta ce se jos izdogadjati do tada .

Pravljenje planova za put slatke muke,  isplanirajte nacelno sta gde kuda pa ako se ukaze prilika  sve je organizovano sedi i vozi.Pozdrav  ako treba neka dodatna informacija javi se pozdrav.

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Ista muka, jer  se prošle godine nije išlo na neke destinacije. Ove godine se razmartaju Alpi, Stelvio, Dolomiti i slično i Ja ko da sam sa Marsa pao pa valjda ne želim da prihvatim tu realnost izvan naše Srbije gde se vidi da je opšta frka, panika, sranje i sranje

 

Elem, pošto sam na poziciji uvoz izvoz u firmi, u stalnom sa kontaktu sa ljudima na prostorima Slovenije, Italije, Austrije, Švajcarske.

 u CH je jedna učiteljica đacima, skoro 45 njih prenela, pizda joj materija, znala je a bojala se da ode lekaru, još je htela da šturne u FRA pa je navataše

u Trstu već dve nedelje ne rade škole, vrtići, imalo troje nađenih obolelih, sad ne znam stanje o broju. Ostatak takozvana severna Italije gde je epicentar oboljenja, sve je pod karantinom, moćnici se transportuju samo Helikopterima (pišanje po sirotinji - izdrkavanje)

u SLO ,mesto Velenje, namirnica slabo, marketi prazni, stanje nije stani - pani ali nije ni naivno

u Austriji slabije dosta , ne kao u Italiji

 

E sad, jebem li ga, kažu da jenjava i da će se uspostaviti, tj normalizovati stanje krajem Maja meseca, pričamo o zemljama koje su u većini zahvaćene ovim virusom.

 

P.S. Za utehu ostaje refreš znamenitosti i lepota naše zemlje. Neće Alpi i komšiluk pobeći al ajd

Nego što smo mi takvi, da ako ne može sad i odmah kad sam zacrtao, bolje da manjkam, neću onda nikada.!? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Ja sam isto u dilemi,imam rezervacije krajem aprila na jug,Grčka,Albanija,Makedonija....krajem maja Banja Luka,Fažana,Kranjska Gora.....imam vremena do 8.aprila da počnem da otkazujem da mi ne skidaju lovu sa kartice...zajebano,nije za zezanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 549 postova
  • Lokacija: Skopje
  • Motocikl: SV650A
18 hours ago, DarkoČa said:

Ista muka, jer  se prošle godine nije išlo na neke destinacije. Ove godine se razmartaju Alpi, Stelvio, Dolomiti i slično i Ja ko da sam sa Marsa pao pa valjda ne želim da prihvatim tu realnost

Posle toliko godina, resio da uzmem kredit za te Alpe i vidi sad... a plan je druga polovina juna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Mislim da cu ove godine izmisljati neku turu po balkanu. Videcemo sta ce biti sa ovom POLITICKO-zdravstveno-EKONOMSKOM situacijom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja