Jump to content

Moto Zajednica

Givi Monokey plocu-Aluminum...Kupujem

Recommended Posts

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Ne znam da li trazis bas ovu plocu, ali ova ploca nije od aluminijuma vec od neke vrlo tvrde i kvalitetne plastike, imam bas takvu. Uz nju dolaze neki kao "zglobovi", "krivine" u koje ulaze tipski nosaci, a koji su od nekog kao aluminijuma ili neke legure. Tacna oznaka za ovu plcu je Givi M35, aluminijumske ili vec koja vrsta metala su M8B, M9A... Inace pogledaj na KP, mislim da ima jedna ili dve ovakve M35 trenutno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Trazim bas ovakvu aluminijumsku,Imao sam je na prethodnom motoru,,,

WWW.SUBITO.IT

Piastra Monokey completa di snodo in alluminio, da abbinare agli attacchi posteriori specifici. prezzo di listino euro 46.50...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Можеш и да је направиш. Материјал бираш сам, а клинове и бравицу имаш у Мотоланду за око 2000.-дин

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1293 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Danas sam uzeo Maxia-ju sa monokey pločom. Sutra veče mi stiže pa kad vidim kakva je i u kakvom stanju šaljem slike ako se još uvek nisi snašao. Meni ne treba jer već imam jednu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
On 4.3.2020. at 0:29, JohnyBravo je napisao:

Ne znam da li trazis bas ovu plocu, ali ova ploca nije od aluminijuma vec od neke vrlo tvrde i kvalitetne plastike, imam bas takvu. Uz nju dolaze neki kao "zglobovi", "krivine" u koje ulaze tipski nosaci, a koji su od nekog kao aluminijuma ili neke legure. Tacna oznaka za ovu plcu je Givi M35, aluminijumske ili vec koja vrsta metala su M8B, M9A... Inace pogledaj na KP, mislim da ima jedna ili dve ovakve M35 trenutno.

 

Postoje i plasticne, i metalne. M3 je oznaka metalne. Ovako izgleda odozdo:

 

https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.olx.ro%2Foferta%2Fplaca-topcase-givi-monokey-m3-IDcOk16.html&psig=AOvVaw090w7ovNKNm55ieVlhQFTV&ust=1583455489159000&source=images&cd=vfe&ved=0CAIQjRxqFwoTCKil4sWNgugCFQAAAAAdAAAAABAE

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp
20 hours ago, LuckyVladano said:

Ok za ovu, ova jeste metalna, ja sam se vodio slikom koju je Orlovi okacio a koja se ipak malo razlikuje vizuelno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Mislim da odozgo i metalna i plasticna izgledaju isto. A postoje i drugacije, sa velikom, okruglom rupom u sredini. Izgledaju skoro kao prsten

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Imas tu plocu u Motomaniji,ja sam je danas kupio 4000din. Neko je napisao M35 i pomogao mi jer sam i ja trazio bas tu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Beograd

Te metalne ploce su obicno isle u WingRack setu, ja ih uz kofere gotovi nosam ni vidjao.

Trenutno imam tu metalnu i da ti iskreno kazem nikakve tu razlike nema imedju nje i plasticke osim sto se guli boja pa povremeno moras da prefarbas a plasticna je zauvek ista :)

 

Ako nekada dodjes u posed plasticne javi se da zamenimo jer je meni svejedno, samo da je ista takva kao sa slike da mi bude kompletan WingRack.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja