Jump to content

Moto Zajednica

orlovi

Givi Monokey plocu-Aluminum...Kupujem

Recommended Posts

• U prolazu, 45 postova
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

Ne znam da li trazis bas ovu plocu, ali ova ploca nije od aluminijuma vec od neke vrlo tvrde i kvalitetne plastike, imam bas takvu. Uz nju dolaze neki kao "zglobovi", "krivine" u koje ulaze tipski nosaci, a koji su od nekog kao aluminijuma ili neke legure. Tacna oznaka za ovu plcu je Givi M35, aluminijumske ili vec koja vrsta metala su M8B, M9A... Inace pogledaj na KP, mislim da ima jedna ili dve ovakve M35 trenutno.

• Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Stara Garda, 242 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Trazim bas ovakvu aluminijumsku,Imao sam je na prethodnom motoru,,,

WWW.SUBITO.IT

Piastra Monokey completa di snodo in alluminio, da abbinare agli attacchi posteriori specifici. prezzo di listino euro 46.50...

• Drug član, 1133 postova
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A / Suzuki GSF 1200 bandit / Ducati ST4s

Можеш и да је направиш. Материјал бираш сам, а клинове и бравицу имаш у Мотоланду за око 2000.-дин

• Svrati ponekad, 153 postova
  • Motocikl: Yamaha Fazer Fz6

Danas sam uzeo Maxia-ju sa monokey pločom. Sutra veče mi stiže pa kad vidim kakva je i u kakvom stanju šaljem slike ako se još uvek nisi snašao. Meni ne treba jer već imam jednu. 

• Drug član, 1977 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
On 4.3.2020. at 0:29, JohnyBravo je napisao:

Ne znam da li trazis bas ovu plocu, ali ova ploca nije od aluminijuma vec od neke vrlo tvrde i kvalitetne plastike, imam bas takvu. Uz nju dolaze neki kao "zglobovi", "krivine" u koje ulaze tipski nosaci, a koji su od nekog kao aluminijuma ili neke legure. Tacna oznaka za ovu plcu je Givi M35, aluminijumske ili vec koja vrsta metala su M8B, M9A... Inace pogledaj na KP, mislim da ima jedna ili dve ovakve M35 trenutno.

Postoje i plasticne, i metalne. M3 je oznaka metalne. Ovako izgleda odozdo:

https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.olx.ro%2Foferta%2Fplaca-topcase-givi-monokey-m3-IDcOk16.html&psig=AOvVaw090w7ovNKNm55ieVlhQFTV&ust=1583455489159000&source=images&cd=vfe&ved=0CAIQjRxqFwoTCKil4sWNgugCFQAAAAAdAAAAABAE

• U prolazu, 45 postova
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp
20 hours ago, LuckyVladano said:

Ok za ovu, ova jeste metalna, ja sam se vodio slikom koju je Orlovi okacio a koja se ipak malo razlikuje vizuelno.

• Drug član, 1977 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Mislim da odozgo i metalna i plasticna izgledaju isto. A postoje i drugacije, sa velikom, okruglom rupom u sredini. Izgledaju skoro kao prsten

• Svrati ponekad, 101 postova
  • Motocikl: Bandit 1200s i XL600L

Te metalne ploce su obicno isle u WingRack setu, ja ih uz kofere gotovi nosam ni vidjao.

Trenutno imam tu metalnu i da ti iskreno kazem nikakve tu razlike nema imedju nje i plasticke osim sto se guli boja pa povremeno moras da prefarbas a plasticna je zauvek ista :)

Ako nekada dodjes u posed plasticne javi se da zamenimo jer je meni svejedno, samo da je ista takva kao sa slike da mi bude kompletan WingRack.