Jump to content

Moto Zajednica

Triumph Daytona 1000 ,4 cyl

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Prodajem dosta redak (mozda jedini ovde) primerak Daytone 1000 1993god, pravih 35000km, 4 cilindra, 112ks (vodi se na 50ks, tako je uvezen i moze da se vozi sa A2), izvanredan primerak.Uvezen iz Svajcarske, prva registracija 2016 -na mom imenu,u avgustu 2019 istekla registracija,potreban prenos i reg.Motor je uvezen u kompletnom oklopu, ali smo ga prepravili u naked, mislim da lepse izgleda.Posle jedne sezone, prodao sam ga prijatelju i komsiji Savi, a posto je napunio 72god ove zime sam mu dao Shadow 1100 i uzeo Triumpha uz doplatu, kaze mnogo mu brz Trindza.Svi servisi odradjeni, novi set karburatora, gume i akumulator super, nove plocice itd. Cena na oglasima je 1500e za forumase (koga ovo zanima) je 1300e.Slobodno pitajte sta vas interesuje, Lukac Dragan 063339530, 011 8484211.Razlog prodaje , vec sam u januaru registrovao Diversion 900 i uzeo noviji model SH150 skutera , pa mi je ovo definitivno visak.

ALIM3627.JPG

ALIM3628.JPG

ALIM3629.JPG

ALIM3630.JPG

ALIM3631.JPG

ALIM3632.JPG

ALIM3633.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Ovako je izgledao kad je uvezen, a ovako nesto sam ja hteo ,kombinacija modernog i starog Bonevila, ali....

Picture_1202.jpg

DSC_4894.jpg

T bird.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

U ovoj  sto kazes N verziji je imao prvu registraciju, tako da za produzenje nema problema

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

To je isti motor samo se kupi  rezervoar, kasete i felne  17-17, sad su felne 17-18, i dva lepa auspuha sa. recimo sa Alija ili od Boonstra motoren. Ja bih ga radio , ali sam uzeo od Saleta onu Magnu1100, radimo kompletnu restauraciju njegove CB750K i Magne,pozz, kad me ukoci od rada,imam dizalicu u garazi, pa da obradis starijeg Stachora i mene

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Vidi na motoru su iz Triumpha tada ugradjivali 50% Japanskih delova, karbovi su Mikuni (isti kao Suzukijevi), racunaj 5-6 lit/100km

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Uz Triumpha ide i top case GIVI Maxia ( nije na slici), cena skoro dzabe 1300e, moze za vreme van. stanja da se produzi registracija na mog komsiju i prijatelja Savu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
3 hours ago, ThePainkiller said:

Ja ne znam da li sam ja poludio malko, ali ja bih ovaj motor posedovao... :D 

nisi jedini! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Nazalost nismo u situaciji da se svrckamo jedni kod drugih, ali ovaj motor treba probati , provozati, i onda steci utisak. Ja sam licno i dalje odusevljen ovim modelom ali mi 4 dvotockasa u kuci bas ne trebaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 652 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Bas mi se svidja motor, cak si i upravu i meni je lepsi kao naked fazon.

Ovo stvarno treba neko da uzme sa foruma, retko se srece ovakaj model i ovakav primerak.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Kao naked me podseća na cb ili gs. Ali zato sa oklopima je prava stvar, ipak srce malo zalupa :)

Lep motorcic svakako u obe varijante i rekao bih da vredi svaku paricu. Nadam se da će ostati u zajednici i da će biti još priča o njemu.

Srećno sa prodajom.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Javljaju se ljudi za Triumpha, par interesenata zvalo, kad juce mi doslo 4 Rusa, sa nekim klincem vodicem valjda , otvorili neku firmu u Srbiji , pa da  jedan uzme neki jeftiniji motor. Naravno  pricamo na Engleskom, ja im sve objasnim, probaju motor, pali radi ide ko nevreme, jbg , ne mogu manu da mu nadju. Pa sve gledaju drkaju, pa kako pa zasto, cifru im kazem 1300e, ako hoce ja cu im produziti registraciju na komsiju Savu, aha ok, javice se za koji dan. Vadio sam tri motora iz garaze da bih izvukao Trindzu, e mislim se necete me vise zajebati, cifra 1500e , prvo pare da vidim pa onda palim motor i moze proba. Gledam oglase za 1300e ne moze da se nadje dobar skuter a kamoli motor.

U prevodu cifra je za motor 1500e, oce se proda nece, jebe mi se, nisam nikom nista duzan , imam pare za normalan zivot, a vidim da je motora na oglasima sve manje, uvoza nema, videcemo sta ce biti do leta. Pozz svim prijateljima sa foruma i STAY AT HOME

  • Sviđa mi se 9
  • Haha 1
  • Zbunjen 1
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Promenili pre neki dan semeringe i ulje u viljuskama, stavljen nov akumulator, spustili zadnji i prednji deo (zbog moje Hobitske gradje), pa ako se ne proda ide na registraciju, da ne stoji ko spomenik u garazi.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

 Posto je moj prijatelj Boban, zbog zdravlja odustao od motora jesenas, definitivno, evo da osvezim temu. Lesi se vraca kuci -po treci put.Znaci uzeo Trindzu nazad (naravno jeftinije)i ide na prodaju opet. Registrovan do jula meseca i prosle god kupljen nov CDI i pick -up, ja kupio i ugradio.Prenos obavezan, pali radi ide, cena za forumase 1300e.

Promenio član Lukac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Kome brt ovde da prodas ovde vole samo motore preko 3000 evra i starije od 25 god al da je cist i opran jos ako das i pomadicu gratis....sjajna masina srecna prodaja

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja