Jump to content

Moto Zajednica

Namerno ili slucajno

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 637 postova

Ne znam da li ova tema pripada ovde ali eto kako pocinje sezona pa da pitam i vas da li osetite na kacigi/viziru licu kako god kapljice tecnosti za pranje vetrobranskog stakla i da li mislite da to mozda nekada namerno radi vozac auta kog sustizete?

 

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

Vise sam sklon da mislim da je slucajno. Da li si primetio da su ljudi generalno pogubljeni. Nemaju pojma sta rade, kao da su sami na svetu. Dosta ljudi se krecu ko muve bez glave. Cudna vremena.

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 3 sati, Dexterr je napisao:

EEeee, da znaš koliko beznačajan procenat vozača gleda u retrovizor...:kafa:

Ovo cesto spominjem, svaki dan sedam u dosta automobila, najezim se, odlepim kada vidim retrovizore u polozaju "komsinice, slobodno se nasminkajte" i da hoce da gledaju videce nebo, asfalt, pesaka na trotoaru, rucnu kocnicu ... :maloljut:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Nemaju oni pojma šta rade, većina je pogubljena u prostoru i vremenu a i ljudi su uopšteno samozivi, drugi ih ne zanima..Milion puta mi se desila ta situacija, kao i istresanje piksle :grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Mislim da je slucajno,mnogi ni ne znaju gde im prska,jebiga ako je i to namerno onda je stvarno sve otislo u kurac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Razlog da postavim ovu temu je zapravo to sto mi se vise puta u trenutku kada se priblizim autu ispred mene desavalo da osetim po rukama kada nemam rukavice i po viziru kacige kapljice i miris tecnosti vetrobranskog stakla dakle vise puta kada stizem vozilo ispred i cekam priliku da ga zaobidjem ni ja ne zelim da verujem da je namerno zato pitam i vas jos neki od vas imaju duze voze nego ja....Znam da su pre bile price kako"saljivdzije"okrenu prskalicu da baca pored auta pa kad prodju pored stanice oni prskaju ljude sta znam...Znam da bi nas neki rado unistili koliko nas mrze zato ne iskljucujem nista

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bila Honda NC700X, sada samo na 4 tocka
On 26.2.2020. at 11:27, Gajo Sevojno je napisao:

Nemaju oni pojma šta rade, većina je pogubljena u prostoru i vremenu a i ljudi su uopšteno samozivi, drugi ih ne zanima..Milion puta mi se desila ta situacija, kao i istresanje piksle :grr:

Jednom sam za metar-dva izbegao pljuvanje kroz prozor. Srecom, tek sam krenuo u obilazenje:lud:

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja