Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem motor

Recommended Posts

  • Analog Man, 341 postova
  • Motocikl: ​​​Nisam član od 28.10.2022.
4 hours ago, Mladen990 said:
80d54a663a05-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

BMW K1200S, 2006. godište, Chopper / Cruiser, vozilo prešlo 54000 km, Mladenovac. Cena 4.000 € - Motori - Polovni Automobili

A sta fali ovome? Jeste malo nezgodan polozaj, ali kako da mu odolis?

Ne fali mu ništa ali mislim da mu je ta "cevčuga" višak, jako ga ruži.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1072 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25
@Markone88 javi se @abarth_maniac pa mozda sutra u prolazu da pogledas FZ1S mislim da je 2009 i sa ABS.
 
Ne znam tacno koliko para ce traziti drugar ali motor stoji kod Abarta

Jel to onaj lepi plavi sa bagsterom?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 3 sati, m.milivojevic je napisao:


Jel to onaj lepi plavi sa bagsterom?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Aham. U garazi je. Fantastican primerak, vlasnik je zaista pedantan. 

Kpt novi diskovi (nisam ja radio), sve na svom mestu, odrzavan kako fabrika zapoveda. 

Kolega ne upire sa cenom, realan je. Jedan kolega koji vozi 600 je merka, i njegov motor je kod mene... Trazio je litru, isli da gledamo neki komad, ali nije bio dobar. U medjuvremenu kupio auto pa se ohladio od zamene motocikla za ovu sezonu. Mada je siboc bio i opet mu malo zaigralo srce, videcemo. 

Ali ko kupi taj motor, nece pogresiti sigurno. 

Edit:

Eno je sakrivene :):

https://photos.app.goo.gl/N2VQC9VqcLShsgzV6

 

Promenio član abarth_maniac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ajmo na PP, posaljem ti br pa se cujes sa covekom licno. Da ne budem posrednik. A ako se sretnete kod mene, pljeska i pivo idu na moj racun. ;)

Inace, imam od sinoc u ponudi, sasvim slucajno, GS500F 2004, puna snaga, a registrovan na A2. :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Da, samo 1250.
600 ili 650 su mnogo ispod TDM.
Nego šta ti se nije svidelo kod BMW 800 ? Stanje? Cena? Položaj ? Snaga ? Ili šta treće ?. Ja sam ga nešto pratio na oglasima i mislio ići da ga gledam.

Nema sise :D


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
E ovako, izbor je pao na sledece motore, ici cu sve da vidim, pa cu javiti sta sam uzeo
 
 
3d2ce4630880-1920x1080.jpg&key=5eecf441bcc314d4a972005b2b9d8f307bef7747d463880732869aee88f4e9c0 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Suzuki GSF 1250 BANDIT FI ABS CH, 2011. godište, Sport / Super sport, vozilo...  
0669a26251fa-1920x1080.jpg&key=282a9b75abda7ad1c56edc07eb9423fd8c566f1d96dafa211a991192e064e468 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Suzuki GSF 650 Bandit SA, 2007. godište, Touring, vozilo prešlo 35000 km...  
946ed0e7025d-1920x1080.jpg&key=5a60627dc890c0772c9519a4296d10a79e04a0b3ef54adc62e2ae616f6e5f1aa WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Suzuki DL 650 Vstrom ABS V strom, 2008. godište, Enduro / Cross, vozilo prešlo...  
bbcd668653ba-1920x1080.jpg&key=8b39ab425d2e2e5eae5cbf5edf0723d8752960e875c4fc6fc481ef8d1c792d90 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Yamaha fazer 600 s2, 2008. godište, Touring, vozilo prešlo 21000 km, Čačak...  

Meni je onaj gornji 1250 najlepši. Ali kad kliknem na link on više ne postoji.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Lepa prilika (obzirom da sam svoju 2006, karb. verziju prodao za nesto manje novca)... Ekonomican i siguran prevoz!

Naravno ako je ispravan i sve ok... Ja sam ovog prodavca zvao proslog meseca da je pazarim, i covek mi rece da je zamenjena za rt1200, poslao mi je i sliku tog bmw-a. Na oglasu je vidim ponovo. 

Ima sve sto od motora trazis.

972f6aabd999-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda cbf 600sa, 2009. godište, Touring, vozilo prešlo 40000 km, Ivanjica. Cena 3.450 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

pravo da ti kazem, mislim da je najbolje da srce pobedi :)

ja sam imao identicne uslove kao ti, do 4000e, abs, 2010+...

dumao dumao dumao, i zaljubio se u italijanku...srce zaigralo na prvo vidjanje, sto bi rekli - ljubav na prvi pogled...a da sam slusao drugare, bio bi japanac 1000%... :) i na kraju, isti ti drugari kad su je videli live i seli na nju, sedose i na dupe kakva je aprilia... ;)

2010god,  28000km, 750ccm, 95 konja, rain-touring-sport mod, abs, usd....

 

IMG_20200226_070802.jpg

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Mare, znaš da sam vozio Versys 650, pre njega probao TDM900 i mislio sam da mi TDM bude zamena za malog Versysa, međutim izbor je na kraju pao na Versys 1000.
Nemoj otpisivati motore od 1000cc zbog 3,4000 din godišnje skuplje registracije. Versys 1000 je za TDM, blago rečeno MOTOR, to nisam shvatao sve do prve vikend vožnje.
Hoćeš da ga vozis kao dizela po gradu, nije problem, menjaš na 2000,2500, bez trzaja, samo prede i klizi.

Hoćeš na magistrali da te ispuca u dvoje kao iz praćke, može nije problem, samo zavrnes gas.

Slično se ponaša i CBF1000, samo je dosta manji, a za 4000e možeš da biras CBF ili Bandit 1250.

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Podrzavam u potpunosti ovo iznad! Dva"es godina govorim da bez litra nema voznje... Marko je krupan, varadero sa ubrizgavanjem je takodje dobar izbor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6711 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Moraš sam da vidiš gde ćeš i kako ćeš da koristiš motor i koliko možeš da podneseš troškove. Većina ovde preporučuje ono što već ima i što njima paše. To ne znači da će i tebi pasovati. 

 

Morate da prestanete da se vodite po brendovima i forumskim pričama. Samo zdrav razum. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 957 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N
pre 2 minuta, Alekre je napisao:

 

Morate da prestanete da se vodite po brendovima i forumskim pričama. Samo zdrav razum. 

upravo, ti spomenuo moju siverku u mojoj identicnoj temi, ja spomenuo ekipi, dobio "maaaa daaaaaa, samo japanac zna da napravi motor...."...ma vazi...

na kraju krajeva, pa ne zenis se sa motorom...pri tom i da se zenis, pukne i brak...pa nastavis dalje, sa novim :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Moraš sam da vidiš gde ćeš i kako ćeš da koristiš motor i koliko možeš da podneseš troškove. Većina ovde preporučuje ono što već ima i što njima paše. To ne znači da će i tebi pasovati. 
 
Morate da prestanete da se vodite po brendovima i forumskim pričama. Samo zdrav razum. 
Tačno, a upravo tvoj glas za Versysa me naterao da idem da ga probam..

Druga stvar, njemu će sa TDM-a na nešto od ovoga što sam ja spomenuo da bude manji wow efekat nego meni, ali će opet biti, a ko ne voli kad se smeje sam sa sobom ispod kacige..

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

@zlig0r provacu sve al naginjem na bandit :) mada, i fazer1000 onaj plavi mi izaziva osmeh samo kad ga vidim :)

 

@ProMaster razmisljao ssm o versys i strom 1000, ali ja motor vozim 4000-6000 godisnje, uglavnom sam se vozim, bez saputnice, pa mi je to overkill, ali, kada bi naisao ocuvan primerak po dobroj ceni, sigurno bih uzeo

 

@N.F.S. razmisljao sam i o CBF600, ali mi nema to nesto, skroz mi je bezlican motor, nije ruzan, samo nekako nema to nesto

 

@Alekre razumem sta oces sa kazes, moram da vidim sta mi lezi i sta zelim. Da se razumemo, TDM900 mi je top motor, bas sam se srodio sa njim bio, znao sam ga u dusu, legao mi je kao budali samar... nego taj neki crvic, i visak novca, i zelja za novijim, to me oteralo dalje. Ali i dalje stojim iza toga da po kvalitetu, udobnosti, potrosnji, pouzdanosti TDM900 je najbolji motor za odnos placeno dobijeno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8238 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

To vuce kao lokomotiva, agregat je derivat 1000f honde, povecan precnik cilindra i na taj nacin dosla do zapremine 274ccm po klipu. Hod ostao isti...

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

bio sam da vidim X11, prelep motor. Bas ima taj muscle look, a tek sto se cuje, i to sa fabrickim izduvom. Sedenje je bas udobno. Sam ovaj primerak sto sam ja gledao nije estetski najbolji, pa bih ipak gledao dalje, steta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja