Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem motor

Recommended Posts

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Ja dajem pare da ostaje na TDMu a za razliku para koje ima da ide na neku dobru turu... (Alpi, Azurna obala, Turska, Maroko, ili neki motogp vikend) :):BJB-tdm:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
4 minutes ago, nikvuksa said:

Ja dajem pare da ostaje na TDMu a za razliku para koje ima da ide na neku dobru turu... (Alpi, Azurna obala, Turska, Maroko, ili neki motogp vikend) :):BJB-tdm:

TDM prodat :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
11 minutes ago, Jupiter said:

Ulažem 500 kinti da će da kupi Bandit mali. Ne od 400, onaj od 600-650.

Za sad najlogicniji izbor :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
8 minutes ago, bopk said:

Ja bih se kladio na fazer 1000 onaj plavi :-)

Najlepsi od svih je stvarno, da mogu da dobacim njega, odma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

@Vaske4s nisi u pravu. Od kad sam prodao TDM, pre 2 dana, video sam do sad vstrom, x11 i bmw f800st. Veceras gledam malog bandita, sutra idem put Sajkasa i Subotice. A radim svaki dan od 14 do 22, plus trening pre posla :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

@Markone88

Ako tii sta znaci, moze pomoci moje iskustvo od zadnjih 10-tak godina. Vozio CBR 1000 F sc24-ku 7 godina i bio prezadovoljan u svakom pogledu. Medjutim izasla nova serija Kawasaki-ja Z 750 2007. i motor mi se ludo svidi na prvu, nesto novo nesvakidasnje. Kupim njega u julu 2008. i dozivim ono razocarenje u startu sa konja na magarca. Krajem 2008. probam drugarov GSX 650 F i jos vece razocarenje u Z 750, jer me je GSX 650 F odusevio. Prodam Z 750 2010. i na brzinu kupim u junu da imam sa cim ici na moto skup u Trebinje TDM 850 3VD za neke relativno tada sitne pare. Taj TDM kod mene ostane punih 8 godina, sto znaci da me je bio pouzdan i relativno zadovoljavao moja ocekivanja. Posto mi je GSX 650 F ostao u lijeom sjecanju 2017. kupim GSF 650  SA L0 koji je bio godinu dana kod sina u Becu dok nisam prodao TDM i 2018. ga uvezem. Sa tim motociklom sam iskreno veoma zadovoljan, samo mi i dalje fali 1-na lita. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
5 minutes ago, Branko said:

@Markone88

Ako tii sta znaci, moze pomoci moje iskustvo od zadnjih 10-tak godina. Vozio CBR 1000 F sc24-ku 7 godina i bio prezadovoljan u svakom pogledu. Medjutim izasla nova serija Kawasaki-ja Z 750 2007. i motor mi se ludo svidi na prvu, nesto novo nesvakidasnje. Kupim njega u julu 2008. i dozivim ono razocarenje u startu sa konja na magarca. Krajem 2008. probam drugarov GSX 650 F i jos vece razocarenje u Z 750, jer me je GSX 650 F odusevio. Prodam Z 750 2010. i na brzinu kupim u junu da imam sa cim ici na moto skup u Trebinje TDM 850 3VD za neke relativno tada sitne pare. Taj TDM kod mene ostane punih 8 godina, sto znaci da me je bio pouzdan i relativno zadovoljavao moja ocekivanja. Posto mi je GSX 650 F ostao u lijeom sjecanju 2017. kupim GSF 650  SA L0 koji je bio godinu dana kod sina u Becu dok nisam prodao TDM i 2018. ga uvezem. Sa tim motociklom sam iskreno veoma zadovoljan, samo mi i dalje fali 1-na lita. :moto3:

Hvala na iskustvima. Ja sam vozio do sad diverziju 900, fazer 600 2004, bandit 600 2002, z750s 2006 i tdm900. Ubedljivo najbolji motor je tdm900, ali svaki dan razmisljam o banditu i pitam se sto sam ga prodao, lako se vozi na malim obrtajima i meni je to najlepsi motot ikada. E sad, posto imam novca za novije, pogledacu bandit 1250 da vidim moze li se to voziti po gradu, do posla, na kafu itd. To me samo brine, da nije pretezak za krakte voznje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure
pre 31 minuta, Markone88 je napisao:

@Vaske4s nisi u pravu. Od kad sam prodao TDM, pre 2 dana, video sam do sad vstrom, x11 i bmw f800st. Veceras gledam malog bandita, sutra idem put Sajkasa i Subotice. A radim svaki dan od 14 do 22, plus trening pre posla :D

Trebao sam da ti sacuvam Bandita da se ne razmisljas mnogo. :):moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
pre 11 minuta, Markone88 je napisao:

Hvala na iskustvima. Ja sam vozio do sad diverziju 900, fazer 600 2004, bandit 600 2002, z750s 2006 i tdm900. Ubedljivo najbolji motor je tdm900, ali svaki dan razmisljam o banditu i pitam se sto sam ga prodao, lako se vozi na malim obrtajima i meni je to najlepsi motot ikada. E sad, posto imam novca za novije, pogledacu bandit 1250 da vidim moze li se to voziti po gradu, do posla, na kafu itd. To me samo brine, da nije pretezak za krakte voznje

 

Kada sam prodao Z750  2010. imao sam u ponudi Bandita 1250 i taj me je motor kupio za sva vremena. Na otvorenom putu ga ubacis u 6-tu i zaboravis na mjenjac. Takva je slican situacija i sa 650 u 6-toj na  5-6000rpm, jer stalno trazim brzinu vise. pa me radi toga jos uvijek grije. Posto sve manje vozim ne vidim vise "potrebu" za vise kubika od 1000. Ako si naumio kupovati Bandita 1250  nemoj se puno dvoumiti vec pusti srcu i dusi na volju, neces se pokajati. :popovanje:

P.S.

Toga Bandita 1250 sto sam ga ja probao kupio je moj drug iz Brkog i danas ga vozi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
11 minutes ago, Branko said:

 

Kada sam prodao Z750  2010. imao sam u ponudi Bandita 1250 i taj me je motor kupio za sva vremena. Na otvorenom putu ga ubacis u 6-tu i zaboravis na mjenjac. Takva je slican situacija i sa 650 u 6-toj na  5-6000rpm, jer stalno trazim brzinu vise. pa me radi toga jos uvijek grije. Posto sve manje vozim ne vidim vise "potrebu" za vise kubika od 1000. Ako si naumio kupovati Bandita 1250  nemoj se puno dvoumiti vec pusti srcu i dusi na volju, neces se pokajati. :popovanje:

P.S.

Toga Bandita 1250 sto sam ga ja probao kupio je moj drug iz Brkog i danas ga vozi.

Da li ce biti tezak za te kratke voznje, po gradu i to. Mislim, imam ja snage, nego nw bih bas da se rvem sa njim hahaha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 451 postova
  • Motocikl: ZRX 1100
21 minutes ago, Markone88 said:

To me samo brine, da nije pretezak za krakte voznje

Dokle cete da verujete u te price, pretezak za kratke voznje. Mozda se neko uvredi, ali to su najblaze receno, teske gluposti.

Naravno, preduslov je da nisi gabaritan kao Dani Pedrosa, pricam o odraslim ljudima.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 minutes ago, Nightrider Z said:

Dokle cete da verujete u te price, pretezak za kratke voznje. Mozda se neko uvredi, ali to su najblaze receno, teske gluposti.

Naravno, preduslov je da nisi gabaritan kao Dani Pedrosa, pricam o odraslim ljudima.

Slazem se, ovo kod mene je samo strah od nepoznatog :D

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
624a63b4a277-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Yamaha xjr 1300, 2013. godište, Naked, vozilo prešlo 27000 km, Kragujevac. Cena 6.700 € - Motori - Polovni Automobili

Ja cu odem ovo da uzmem kao drugi...ako odlepim od tebe...:cirka1:

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova
pre 7 minuta, Markone88 je napisao:

Slazem se, ovo kod mene je samo strah od nepoznatog :D

 

Valjda ces probati prvo motocikl tamo gdje budes isao da ga gledas i kupis? Neces ga kupovati na auto putu, vec negdje u gradu - naselju, pa eto prilike da ga osjetis na upravljacu po ulicama. Medjutim to je klasicni motocikl sa klasicnim guvernalom i nema tu neke tezine kada krene. Jedino na vrijeme spustati nogu prilikom zaustavljanja.:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Bg-Ar
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000L, Kymco Xciting 250

a ovo?

12d710769cfc-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

BMW K 1200 R, 2005. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 54350 km, Požarevac. Cena 4.000 € - Motori - Polovni Automobili

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
24 minutes ago, lestra said:

a ovo?

12d710769cfc-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

BMW K 1200 R, 2005. godište, Sport / Super sport, vozilo prešlo 54350 km, Požarevac. Cena 4.000 € - Motori - Polovni Automobili

 

Ruzno mi :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

@sashac sad je vec sigurno, ti si na ovoj temi resio da se svadjas :D ja sam za

 

ako ne odlepis od mene, odlepices kad uzmes ovaj xjr koji je navodno 2013 godiste hahaha

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure
On 24.2.2020. at 17:02, Markone88 je napisao:

Ovo je tema za savet ili ponudu.

 

Kupujem noviji motor, zeleo bih da zadovolji sledece.

 

1. ABS

2. EFI

3. 600cc ili vise

4. Naked, touring, ednuro

5. Cena od 3000 do 4000 evra

 

Ja se lomim izmedju BMW F800st, Vstrom 650, Bandit 650, Fazer 600, svi su 2008 ili mladji.

 

Sve je dozvoljeno, dajte savet, predlog, ponudu, mozemo i da se svadjamo, sve je dozvoljeno hahahah

 

Pozdrav

Burazeru, pricao sam sa mnogima sto voze V-strom 650 (kazu da je bez greske bukvalno) sedenje, voznja, odnos snage, brzine i svega ostalog za te pare idealan...

BMW F800 isto vazi za odlican... Moj predlog ti je da takodje bacis pogled na neku dobru Hondu Transalp. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski
pre 17 minuta, Markone88 je napisao:

@sashac sad je vec sigurno, ti si na ovoj temi resio da se svadjas :D ja sam za

 

ako ne odlepis od mene, odlepices kad uzmes ovaj xjr koji je navodno 2013 godiste hahaha

Zašto ne bi bio 2013. godište? Ima i ganc novih.... 

 

YAMAHA XJR 1300 60 Anniversary, Neu / CHF 10'999.–, CHF 10'999.– 

https://www.motoscout24.ch/5007557

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
8 minutes ago, lestra said:

A f800 nije a?:lol3: Dodji bre po yamahu ko covek da se vozis :lol3:

Probao.ovde u bg jednu, popeo se samo, mali je to motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja