Jump to content

Moto Zajednica

Pistolj 7,65 , licima sa dozvolom - 50e

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

30 metaka dođe i oko 2.000 din. Odlično oružje za držanje u kući. Šteta što nemam nabavnu :( 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2818 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ja sam svoj dao pandurima nek senluce, nisam ni pokusao prodati. Ako budes morao kakav porez platiti ne isplati se za te pare ni prodati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre sat vremena, Darko Mihajlovic je napisao:

7,65 je sada malo redja municija. Prodaje se kom/euro

Vidiš nisam pratio cene u poslednje vreme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1135 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Bas mi bilo zao i krivo,kad je matori umro pa kad smo predali magnum 357 pandurima,a pravili specijalne drske da moze palac da se osloni,pa dok je moglo svake subote na streliste,posle nisi ga mogao odneti nigde,ja nikad dozvolu nisam izvadio,jebes ga,evo da iskoristim tvoju temu ako neko ima dozvolu ja bi revolver poklonio(valjda je revers kod keve),bilo bi mi drago da dam nekom kolegi bolje nego da stoji kod pandura.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1818 postova
  • Lokacija: Beograd

Čuvena Zastavina pčelica.

 

Pištolj je u osnovi gotovo identičan brauning rešenju, a naši su kopirali tokareva pa vuče na tu lozu.

 

Dobar, pouzdan pištolj, ok okidanja i generalno zanimljiva sprava.

Cena je više nego korektna.

 

Inače municija košta od 40 pa naviše dinara, zavisi od proizvođača i tipa zrna. Ali standardni PPU sa FMJ zrnom košta tu negde oko te cifre.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean

Zastavin pistolj TT imao sam u skoro svim kalibrima u kojima je pravljen..7,62,duga devetka i 10mm auto.Ovaj poslednji  sam nudio drugarima na poklon pa posto niko nijeo uzeo pre nekoliko godina poklonio sam ga miliciji

Jun013.jpg.46f8cfab8f27d4010b025f368c257165.jpg

 

Cekam ishod moje zalbe za oduzet revolver Sturm Ruger cal. 357mag.Krajem prosle godine predao sam zahtev za promenu oruznog lista i tada su ga oduzeli,navodno nesto kao nisam ugrozen napisali gomilu nekih clanov zakona.Koliko sam upoznat nisam usamljen slucaj,vecina je tako prosla.Da je neki krs pa da se oprostim ovo je dobar i skup model cuvene americke fabrike Ruger ceo je od inoxa.

 

20190115_145817.thumb.jpg.fdb89970cb08264ace287edc68188d61.jpg

 

20181215_174333.thumb.jpg.b7f2c41f04d1decb96dbc6aa74eab504.jpg

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Meni je ovo jedan od najlepših pištolja (revolvera). Bure, kratka cev, zgodan za nošenje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

e svašta!, poklanjate državi!, izlupaj čekićem, ošuri brenerom, da samo brojevi ostanu, pa im onda poklanjati..

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3485 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Još kao klinac sam čuo kad stariji pričaju da ako imaš oružje sa dozvolom, da je to isto kao i da ga nemaš (jer mogu da ti ga oduzmu kada god im se ćefne). 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1177 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

Kako mislis da ga oduzmu ?! Ko da ga oduzme ? 
ne moze meni niko da uzme ni jedan pistolj , to je moje ... mogu da promene zakon pa da mi odgovara ili neodgovara da ga imam, ali da ga uzmu - jok. 
 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

ako plaćaš porez, onda nije tvoje., ti si samo korisnik, ko kad otplaćuješ kredit koji nikad nisi uzo, tako je tvoje.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 678 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83
Pre sat vremena, Darko Mihajlovic je napisao:

Kako mislis da ga oduzmu ?! Ko da ga oduzme ? 
ne moze meni niko da uzme ni jedan pistolj , to je moje ... mogu da promene zakon pa da mi odgovara ili neodgovara da ga imam, ali da ga uzmu - jok. 
 

Vazi. Cekaj da te neko prijavi za pretnju recimo. Iz cistog zezanja. Nisu stari ljudi glupi, po nesto su pokupili usput.

  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova
  • Lokacija: Vojvodina - Kula
  • Motocikl: BMW R 850 R

pisem - brisem po ne znam koji put, ljut sam kao ris ,  sve im po spisku .....i njihovom zakonu.

CZ 27  7,65mm ne znam koliko vredi u novcu i ne zanima me , kao sto me ne zanima ni karakteristika istog . meni je vredeo uspomena na  detinstvo sa dedom , molio sam starog da ne preda govnima ....  

Uzimaju legalno da bi cvetalo ne legalno ..., nikada jeftinije ..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Cale ima isti ovakav pistolj znam da ga platio nesto papreno pre 15-20god...Bukvalno te teraju da ga poklonis nekome.Vise se "isplati" imati pistolj na crno nego legalno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova

Nemas kome da poklonis. I da neko hoce taj poklon mora da pukne 100-tinak evra na pregled, obuku, takse... 

Moja tasta je prosle godine u ovo vreme prodavala oruzje koje je nasledila od pokojnog brata. TT predat mup-u, niko nije ni pozvao na oglas a lovacka i karabin prodati jer nisu bili bas standardni modeli. I to dosta tesko. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1287 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
oruzje-profimedia-.jpg
WWW.GLASZAPADNESRBIJE.RS

Предлог измене Закона о оружју и муницији којим се рок за пререгистрацију оружја продужава за две године...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 337 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900
On 24.2.2020. at 19:06, Lug je napisao:

e svašta!, poklanjate državi!, izlupaj čekićem, ošuri brenerom, da samo brojevi ostanu, pa im onda poklanjati..

Procitao sam negde, da policija za osteceno oruzje sumnja da je korisceno u nekom krivicnom delu, onda kao sklanja se dok se ne utvrdi da nije a vlasnik nastavlja da placa porez dok oni  ne zavrse tu nazovi istragu.

Pojma nemam oko toga, samo sam procitao, pa reko bolje da kazem, jer u slucaju da je tacno taj koji tako preda oruzje ce se naplacati poreza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 337 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Ne znam kako je kod vas, al kod mene preko Kosova stigne 100-ak migranata, posle registracije policija ih vodi na autobusku stanicu, savili dan je tako, unazad godinu dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1818 postova
  • Lokacija: Beograd

Полиција може кад год пожели да ти одузме оружје и немојте се заваравати да није тако.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1177 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

I ? On me prijavi za pretnju , i ? 
Sudija kaze “pretio si mu , uzimamo pistolj” . Jel mislis da to tako funkcionise ?!

nije ni bitno , oglas je tu , cena je tu , pa sad , Svaki normalni potencijalni kupac , koji je iole ozbiljan kupac - zna koja su mu prava a koje obaveze.

 

 

@Skyrunner - dodje i kaze daj nam oruzje ?! I ? Ti im das i to je to ? 
daj , nemoj da se zajebavamo ljudi , nismo klinci.. moze da uzme , ali !! Mora da ti da revers sta je uzela , i zbog cega je uzela ... i to nije oduzimanje , vec privremeno oduzimanje dok traje postupak. A ako se dokaze da si nevin ? Ili ako je osoba X izmislila da si mu pretio ? 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja