Jump to content

Moto Zajednica

Akcione kamere

Recommended Posts

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd, Karaburma
  • Motocikl: Kawasaki ER-6f

To ti kazem zavisi za sta ti treba. Ja sam je koristio za svasta imam je 2 godine.. 

 

Ja sam je uzeo za 50e sa sve dodatnom opremom(sama kamera je bila 39e), ali sam je narucio preko Aliexpressa-a i to 11.11. tada oni imaju neke dodatne popuste .:) Cisto da znas..

U gigatronu je ako se ne varam oko 9000din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

11.11. Sam na Aliexpress uzeo Xiaomi Yi 2k za 50ak eur sa kućištem. Imaš gomilu komparativnih snimaka sa GoPro na YT. Rekao bih 80ak % kvaliteta za cenu više puta nižu. Nisam profesionalac ali tražim kvalitet i dobio sam ga. Lično sam zadovoljan.
Naknadno sam kupio kofer sa gomilom dodataka, plus 2 baterije i punjač za njih, sve skupa još nekih 35 eur čini mi se.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd, Karaburma
  • Motocikl: Kawasaki ER-6f

Odes do neke banke trazis im karticu za online kupovinu, oni ti uz to otvore i devizni racun, uplatis koliko para hoces. Na sajtu aliexpress otvoris nalog sve podatke das i to ti je to ukratko. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2462 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155
On 25.4.2020. at 11:17, nemanjadj91 je napisao:

Xiaomi je svakako najkvalitetnija kineska marka. 

Slažem se, posedujem jednu kao rezervnu. Snimam u full HD 60fps. Prezadovoljan odnosom cena /kvalitet.

Jednom sam montirao snimak sa vožnje gde smo se snimali sa mojom kamerom i drugar sa GOPRO black 3.

Montirao deo snimka, gde se obilazimo, ja sam umiksovao jedan moj, jedan njegov snimak u trajanju svakog po 5-6 sekundi. Sve zajedno bilo 6-7 delova.

Kad sam spojio baš sam probao da nađem razliku ali nisam uspeo, delovalo je kao da je snimak sa jedne kamere.

Eto poređenje kvaliteta.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4301 postova
1 minute ago, stryker_026 said:

Mislim da je cena goproa bezrazložno visoka

I u pravu si. Ali im se moze. Bolji su od konkurencije, lepo su upakovali proizvod i to je to.

Iphone je npr. gori. Od njih ima bolji ali i oni i dalje cepaju dobro. To je tek posebna prica. 

E sad, meni vise smeta to sto je kod nas ponuda akcionih kamera BEDNA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2462 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja sam skoro ovde na forumu uzeo polovnu peticu black, mislim da je cena bila OK.

Hteo sam da pazarim 8 ali mi ovo bilo povoljnije-cenovno, prelomio i kupio. 8 ili nešto novije će sačekati još koju godinu i ako mi ova petica ne bude zadovoljavala moj ukus. Za sad mi deluje OK za mene.

Testirao pre neki dan na Fruškoj Gori i zadovoljan sam snimkom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5596 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Neko pomenuo 8-icu :rolleyes:

 

Ja sam je uzeo zbog posla. Svojevremeno sam imao GoPro4 Black na prvom dronu (Phantom 2) i na par snimanja se pokazala kao fenomenalno resenje za odredjene kadrove. 4-orka je otisla sa dronom i posle 2 godine, kupim ovo cudo. Bolesno dobro radi. Opet kazem meni je za posao, bitna mi je slika pri low-light-u. Tu se vidi razlika od konkurencije i starijih modela. Naravno i stabilizacija je ludilo!

 

Za voznje motorom Xiaomi kida za te pare.

 

 

IMG_0156.JPG

IMG_0155.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2462 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja sam se lomio da uzmem osmicu, imao neku ponudu za novu pre 4-5 meseci 370E, vagao vagao i pojavi se ovde na forumu polovna 5 , cena mi odgovarala i kupim. Sad xiaomi ima društvo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd, Karaburma
  • Motocikl: Kawasaki ER-6f

Koju god kameru da kupis dodatnu opremu svakako naruci sa aliexpressa, za 10e mozes da dobijes bas puno puno opreme.. A ovi nasi ti na kupujem prodajem preprodaju samo bovu(zuta bova za plutanje, ako koristis na moru) za 1000 din..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Beograd, Karaburma
  • Motocikl: Kawasaki ER-6f
Pre 9 sati, alexanto je napisao:

Neko pomenuo 8-icu :rolleyes:

 

Ja sam je uzeo zbog posla. Svojevremeno sam imao GoPro4 Black na prvom dronu (Phantom 2) i na par snimanja se pokazala kao fenomenalno resenje za odredjene kadrove. 4-orka je otisla sa dronom i posle 2 godine, kupim ovo cudo. Bolesno dobro radi. Opet kazem meni je za posao, bitna mi je slika pri low-light-u. Tu se vidi razlika od konkurencije i starijih modela. Naravno i stabilizacija je ludilo!

 

Za voznje motorom Xiaomi kida za te pare.

 

 

IMG_0156.JPG

IMG_0155.JPG

Brate vrhunska je 8-ica! Fenomenalan je kvalitet.. Jbs ga ipak je GoPro mnogo iznad.. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja