Jump to content

Moto Zajednica

Migavci/elektrika/gremlini

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: Honda cb 500

Ako sam omasio mesto za temu milim vas prebacite  gde treba (al nadam se da nisam). Vidim da se svi igraju sa led migavcima i sve neke probleme i rešenja za te probleme nalazim. Mene zeza nešto drugo. Migavci mi rade ubrzano. Proverio sam sijalice i sve su iste 1/1. Relej prilikom uključivanja istih, prvo napravi jedno bzzz pa nastavi da skljoca (naravno ubrzano). Međutim, kad uključim poziciju, onda trepce još brže. I trepce i osvetljenje inst table i zadnja pozicija (a verovatno i prednja, nisam pogledao). Znaci sve na motoru trepce. Nisam ništa menjao niti cackao od kako je motor kod mene. Primetio sam da brže treperi pri kupovini al sam mislio da je verovatno neka glupost. Ipak je bila maglustina. Prednji migavci su sveži na njemu pa sam se nadao da je do sijalica u njima al očigledno nije... Kako da dođem do neke seme instalacije za cb500 pa da precesljam redom sve, ili je neko imao sličnih problema pa da me uputi u dobrom pravcu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: Honda cb 500

Hvala za šemu. Možda i neće pomoći al ako su novi migavci pogrešno vezani godice. A mozda mi zatreba za neke buduće radove ili probleme. Hvala jos jednom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: Honda cb 500

Našao sam gremlina! Novi migavci suviše tanki da bi stala sijalica od 21w zbog balona, tako da može samo od 10w. A kad stavim sve od 10w neće da radi. Sad ili da nadjem sijalice sa manjim balonom il cu da menjam migavce komplet. Donja slika je zadnji (mislim oridjidji) a gornja prednji. 

IMG_20200227_080658.jpg

IMG_20200227_080618.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: Honda cb 500

Rešio sam. Zalemio sam 2 slabije sijalice. Izvadio onaj unutrašnji deo sa grlom da bi stale obe I sad radi savršeno. A o led sijalicama nisam ni razmišljao. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja