Jump to content

Moto Zajednica

Garmin zumo 590LM

Recommended Posts

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Proizvedeno u : Aziji
Boja: Siva
Proizvođač: Za sve proizvođače

Potpuno ispravan, bez oštećenja, u originalnoj kutiji sa svim pripadajućim kablovima i nosačima. Softverski je prebačen da funkcionalno bude isti kao zumo 595LM.

 

 

MqqsJK-2.jpg.1901215a419b97b6ea6e53727abf05b6.jpg

 

IMG_20191128_105344.thumb.jpg.6222b08a776e81795344ef45f34fe2e9.jpg

 

IMG_20191128_105411.thumb.jpg.e2d8fa2b1add37d9b01fc369bd2ed784.jpg

 

Cena: 400 EUR

 

Marko 064 82-44-000

 

Za drugare sa BJB foruma uz uređaj na poklon ide i Matotec zaštita od sunca u vrednosti od 35 EUR.

 

1458063700_zumo590-5951.thumb.jpg.4093b0c96b8fcdc03f7e2caa8641116a.jpg

 

zumo590-595.thumb.jpg.402ee4f7458c64e9e5b87af444262ec2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ovo je ona moja sto sam sjebao konektor,pa zamolih Mareta da mi pomogne da je sredi,ali on rece ne moze,pa je otkupio od mene onako neispravnu.Sredio je i ja htedoh da je uzmem nazad po ovoj ceni,ali na par rata,sto on nije hteo.Do sad bih je vec sto puta otplatio.Evo uzeh ovu Igorovu 595 novu i za metar dana vec mu otplatih 300 evra...A Mare je vrti po limundu i kp vec par meseci.Jbg.:takoje:Zato ne spominji mnogo drugare sa foruma...:tuzno:I ta maska ti je vec mesecima na oglasu.:dobar:Eto ako si drugar pokloni je meni.:takoje:

  • Sviđa mi se 5
  • Haha 6
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!
On 2/22/2020 at 3:11 PM, sashac said:

Ovo je ona moja sto sam sjebao konektor,pa zamolih Mareta da mi pomogne da je sredi,ali on rece ne moze,pa je otkupio od mene onako neispravnu.Sredio je i ja htedoh da je uzmem nazad po ovoj ceni,ali na par rata,sto on nije hteo.Do sad bih je vec sto puta otplatio.Evo uzeh ovu Igorovu 595 novu i za metar dana vec mu otplatih 300 evra...A Mare je vrti po limundu i kp vec par meseci.Jbg.:takoje:Zato ne spominji mnogo drugare sa foruma...:tuzno:I ta maska ti je vec mesecima na oglasu.:dobar:Eto ako si drugar pokloni je meni.:takoje:

Pošalji mi adresu i šaljem ti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!
7 hours ago, zemunac72 said:

Za ove pare,vrtece se jos dugo po oglasima

Kao i mnoge druge stvari, pa će se na kraju prodati. :takoje:

Kome je skupo, neće kupiti, kome odgovara taj će da kupi. A takvi komentari su skroz bezveze... :rolleyes:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 5 minuta, markone je napisao:

Pošalji mi adresu i šaljem ti.

Vidikovacki venac 75

11090 bgd

0646825522

sasa brdar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!
Just now, sashac said:

Vidikovacki venac 75

11090 bgd

0646825522

sasa brdar

Šaljem sutra. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

 

On 2/22/2020 at 3:11 PM, sashac said:

Ovo je ona moja sto sam sjebao konektor,pa zamolih Mareta da mi pomogne da je sredi,ali on rece ne moze,pa je otkupio od mene onako neispravnu.Sredio je i ja htedoh da je uzmem nazad po ovoj ceni,ali na par rata,sto on nije hteo.Do sad bih je vec sto puta otplatio.Evo uzeh ovu Igorovu 595 novu i za metar dana vec mu otplatih 300 evra...A Mare je vrti po limundu i kp vec par meseci.Jbg.:takoje:Zato ne spominji mnogo drugare sa foruma...:tuzno:I ta maska ti je vec mesecima na oglasu.:dobar:Eto ako si drugar pokloni je meni.:takoje:

 

Što se rata tiče, iz principa nikom ne ostajem dužan i nikom ništa ne dajem na dug. Pogotovu ne, nekome koga lično ne poznajem. Ne kaže se džabe dug je zao drug. Uostalom, uređaj sam ti pošteno platio po ceni koju si tražio i to bez rata i sl.

 

Umesto što tražim na dug, ja skupim pare pa kupim šta mi treba. Ako sam zbog toga manje drug, nekako ću preživeti. :neznam:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer
pre 5 minuta, markone je napisao:

 

 

Što se rata tiče, iz principa nikom ne ostajem dužan i nikom ništa ne dajem na dug. Pogotovu ne, nekome koga lično ne poznajem. Ne kaže se džabe dug je zao drug. Uostalom, uređaj sam ti pošteno platio po ceni koju si tražio i to bez rata i sl.

 

Umesto što tražim na dug, ja skupim pare pa kupim šta mi treba. Ako sam zbog toga manje drug, nekako ću preživeti. :neznam:

Mene barem ovde svi poznaju...Igor me ni ne poznaje,a eto dao mi covek.Ja sam tu istu navigaciju poazajmio  coveku kog ne poznajem,da obidje Karpate...To su drugari.:takoje:Nema ljutnje,nego mogao si vec odavno da imas placenu navigaciju.Tome sluze drugari.:cirka1:Nadam se da ces brzo da je prodas,i hvala na stitniku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!
On 2/22/2020 at 3:11 PM, sashac said:

Ovo je ona moja sto sam sjebao konektor,pa zamolih Mareta da mi pomogne da je sredi,ali on rece ne moze,pa je otkupio od mene onako neispravnu.Sredio je i ja htedoh da je uzmem nazad po ovoj ceni,ali na par rata,sto on nije hteo.Do sad bih je vec sto puta otplatio.Evo uzeh ovu Igorovu 595 novu i za metar dana vec mu otplatih 300 evra...A Mare je vrti po limundu i kp vec par meseci.Jbg.:takoje:Zato ne spominji mnogo drugare sa foruma...:tuzno:I ta maska ti je vec mesecima na oglasu.:dobar:Eto ako si drugar pokloni je meni.:takoje:

Eh da... Da ne ostanem dužan i za ovaj deo oko servisa... Pratio sam kako si pokušavao da rešiš problem na uređaju i da si ga nosio da ga srede. Mene si pitao da li može da se sredi i ja sam na osnovu onoga što mi je rečeno, što si me pitao i što je bio logičan zaključak, rekao da ne mogu da nabavim takav konektor jer ga nema na tržištu. Bar ja ne mogu da ga nađem.

 

Nakon toga se pojavio u oglasima po ceni po kojoj sam ga kupio od tebe. Ideja je bila da ga ili koristim takvog za offroad ili da ga iskoristim za delove kada naiđe neki neispravan. Ali to je već moja stvar...

 

Kada je stigao, nisam se puno bavio servisom jer sam mislio da je dovoljno ljudi zaključilo šta je problem, pa sam ga samo priključio na PC sa kablom koji si poslao uz njega, video da neće da se poveže i ostavio sa strane. Nakon par meseci, došao mi je na ažuriranje isti takav zumo 590 i nakon ažuriranja sam se setio da probam da priključim i ovaj uređaj na taj drugi kabel. Bez problema se prijavio na PC i odradio sam ažuriranje. Što znači da je uređaj bio potpuno ispravan, ali da je kabel neispravan. Probao sam ponovo kabel koji sam dobio uz uređaj i stvarno ni jedan od dva zumo 590 nije hteo da se prijavi na PC.

 

Trebao sam da proverim odmah sa drugim kablom, ali mi nije palo na pamet jer sam se oslonio na to da su i drugi već probali da ga srede. Moja greška i to se ubuduće neće nikad desiti.

 

Dakle, uređaj je potpuno ispravan, ništa nije dirano, niti sam ga otvarao od kada sam ga dobio. Samo će novi vlasnik dobiti novi USB kabel za povezivanje sa PC-jem.

 

Smatram da imam puno pravo da ga prodam kako ja hoću i po ceni koja meni odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!
11 minutes ago, sashac said:

Mene barem ovde svi poznaju...Igor me ni ne poznaje,a eto dao mi covek.Ja sam tu istu navigaciju poazajmio  coveku kog ne poznajem,da obidje Karpate...To su drugari.:takoje:Nema ljutnje,nego mogao si vec odavno da imas placenu navigaciju.Tome sluze drugari.:cirka1:Nadam se da ces brzo da je prodas,i hvala na stitniku.

Pa eto, ja te ne poznajem. Da li to što je neko drugi uradio i što si ti uradio znači da moram da ti dam na rate? Da li sam zato manje drugar onima koje ja poznajem? Kažeš nema ljutnje? A što si onda potegao celu priču? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Pa ispricah istinu.Nema raLoga za ljutnju.Samo rekoh malko poverenja nekad nije na odmet.Ti bi odavno zaradio kintu,a ovako je prodajes bas dugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
Pre 2 sati, markone je napisao:

 A takvi komentari su skroz bezveze... :rolleyes:

Potpuno si u pravu. Izvini i srecna prodaja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!
4 hours ago, Djokic said:

Ma jes', a da je napisao "super cena preporucujem bla bla bla", onda bi bilo ok?

Pa, ako zna da nešto nije u redu sa uređajem treba da kaže da znaju i drugi. Ako zna da je uređaj kako treba, može da da preporuku. U obe varijante ako je moguće iz ličnog iskustva

Problem je što niti zna nešto o uređaju, niti njegov komentar nekom koristi. Kao što ni tvoj komentar ne služi ničemu osim da se oglas zatrpa nepotrebnim komentarima. Ali bar zabavlja narod... :rolleyes:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!
5 hours ago, sashac said:

Pa ispricah istinu.Nema raLoga za ljutnju.Samo rekoh malko poverenja nekad nije na odmet.Ti bi odavno zaradio kintu,a ovako je prodajes bas dugo.

Hvala ti što brineš. Veruj mi, nema potrebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja