Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav iz Nisa

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Holandija
  • Motocikl: Honda NC750X

Zdravo svim forumasima.

 

Zovem se Lazar i dolazim iz Nisa. Imam 23 godina i do sada nisam vozio motore (ni skutere). Oduvek sam imao zelju za motorom i, posto uskoro punim 24 i posto sam vec sredio neke stvari koje su mi bile prioritetnije, upisao sam se za polaganje pune A kategorije, gde sam vec polozio testove i verovatno cu kroz dve nedelje da pocnem i sa voznjom. Igrom slucaja sam pre mesec i po, cak i pre nego sto sam upisao voznju, video oglas kolege iz Nisa koji je prodavao gsxf 600 i resio da ga kupim i parkiram dok ne polozim. Proslog vikenda sam prvi put seo na motor na parkingu nekom i probao ga (drugar mi je pomogao, odvezao ga do parkinga i objasnio kako sve funkcionise), i izuzetno mi se svidja, i osecaj za motorom, a i sam motor. Nisam neki balavac koji voli da se dokazuje, vec planiram da idem sa devojkom na duze voznje i uzivam. Toliko od mene za sada, a ja vec dva meseca aktivno pratim forum i informisem se o svemu. Verovatno cu vremenom imati mnoga pitanja, tako da cu se sa nekima vidjati u temama.

 

Pozdrav svima.

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Hvala 
Na osnovu onog sto sam citao sam joj i rekao da bi bilo najbolje da bude sto mirnija i da sto manje pravi pokrete 3:
Ona mora da nauči kako tebi odgovara da se ponaša. Za tebe je ona deo motora, deo sklopa kojim moraš da upravljaš. Ona mora da prati kretanje mašine, da se naginje ali ne kao vozači u MotoGP-u, već da isprati naginjanje jer ćeš u suprotnom ti, kao vozač, imati problema. Zatim komunikacija. Signal za stani i slično. Ne sumnjam da ćeš sa njom prvo u probne vožnje jer mora da se oslobodi straha i da ti veruje. Ili kupi neku Hondu Goldwing i u tom slučaju ona iza može i ručak da sprema, da pegla...
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja